Skocz do zawartości

dwa pytania (ZWERYFIKOWANY)


Erza

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Inez za karty. :serducho:

 

Jak się zakończy się moje oczekiwanie, że X przyjdzie do mnie w drugi dzień świąt? Zaprosiłam go na wieczór. Wstępnie się zgodził, ale zaznaczył, że może być różnie, ponieważ ma tam jakieś ustalenia rodzinne

Cesarzowa, Rydwan, Rycerz buław, Cesarz

ucieszę się, że do mnie przyjdzie, posiedzimy, a potem pójdziemy do niego

 

Jak minie mi niedziela 27.12.?

4 mieczy, Rycerz buław, 2 kielichów

chyba długo pośpię w jego towarzystwie ;)

Odnośnik do komentarza

Cesarzowa, Rydwan, Rycerz buław, Cesarz

 

ja też tu widzę wyjście do niego. Będzie chciał Ci być może czymś zaimponować.

 

Jak minie mi niedziela 27.12.?

4 mieczy, Rycerz buław, 2 kielichów

 

odpoczniesz, razem z nim, będzie miło, świątecznie.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, ale możliwe też że będziesz się wylegiwać w łóżku, a on Ci będzie usługiwał:)

 

Dziękuję Dackis :slonko:

tak sobie myślę, czy nie poznam wtedy jego brata w ten drugi dzień świąt

Odnośnik do komentarza
Gość grimmoire

Ale radosne karty :) co do spotkania w drugi dzien swiat - spotkacie sie na pewno i byc moze razem gdzies dalej wyjdziecie. 27.12 widze aktywnosc lozkowa we dwoje, kolokwialnie mowiac ;) Bedziecie tylko we dwoje, moze czas uplynac Wam na snuciu wspolnych planow :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo ładne karty aż zazdroszczę :okok:

Cesarzowa, Rydwan, Rycerz buław, Cesarz

Ty jako Cesarzowa zostaniesz zabrana w podróż przez Cesarza rycerz Buław mówi o ruchu, może na łyżwy, tańce lub coś takiego, potem możecie się rozgrzać w inny sposób.

4 mieczy, Rycerz buław, 2 kielichów

4 Mieczy relax, w towarzystwie rycerza i miłość, motylki w brzuszku itd.

Odnośnik do komentarza
Gość Bethany

Bardzo ładne karty, spędzicie ze sobą miło czas i chyba gdzieś pojedziecie- Rycerz Buław, Rydwan.

 

Niedziela : No love kwitnąć będzie, też będzie milusio :). Taka leniwa i powolna niedziela :)

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Jak się zakończy się moje oczekiwanie, że X przyjdzie do mnie w drugi dzień świąt?

Cesarzowa, Rydwan, Rycerz buław, Cesarz

Wg mnie odwiedzi Cię :) Przez chwilę pomyślałam też, że zaprosi Cię do siebie.

 

Jak minie mi niedziela 27.12.?

4 mieczy, Rycerz buław, 2 kielichów

Leniwie, czule, w towarzystwie partnera :) bardzo ładne karty. Aż zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza

Cesarzowa, Rydwan, Rycerz buław, Cesarz

Hohoho :) Jemu się będzie bardzo śpieszyć do Ciebie bo rydwan tak blisko ognistego rycerzyka :) Spotkacie się, chyba oboje na to czekacie. Chociaż Cesarz na końcu - to on zdecyduje kiedy przyjdzie i co będziecie robić, mi cesarz kojarzy się jako ten który trzyma w ryzach cesarzową :)

 

Jak minie mi niedziela 27.12.?

4 mieczy, Rycerz buław, 2 kielichów

Raczej z domu nie będziesz wychodzić, chyba nawet z łóżka :) Mając obok rycerza wcale się nie dziwię. Dużo rozmów w 2ce i czasu spędzonego we dwoje.

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia
a co do kart, to przestańcie sobie wszyscy i wszystkie nabijać głowę tym, co tam zobaczycie, bo to nieprawda jest

 

Zawsze miałam dla nich jakieś usprawiedliwienie, że źle odczytałam, że ''och no tak, widzę to teraz''. Ale po ostatnim razie, kiedy naprawdę wierzyłam, że wszystko będzie takie ładne, a nie było - spaliłam je.

Trzymaj się, Erza!

Odnośnik do komentarza

No niestety, czasem jak kładzie się karty na siebie istnieje ryzyko, że przedstawią nasze życzenie i najprawdopodobniej w tym przypadku tak się stało. Bardzo mi przykro :(

Poproś zawsze kogoś o karty, tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
No niestety, czasem jak kładzie się karty na siebie istnieje ryzyko, że przedstawią nasze życzenie i najprawdopodobniej w tym przypadku tak się stało. Bardzo mi przykro :(

Poproś zawsze kogoś o karty, tutaj na forum.

 

Silver, nie kładłam tych kart. Inez mi je postawiła.

Odnośnik do komentarza

Erza. Dzięki za info. Teoretycznie 4 miecz nie jest dobra na miłość ani na inne sprawy, bo go karta zakończenia, snu. Miecze to miecze ale może zasugerowalismy się czymś innym i mieliśmy dobre intencje... trzymaj się ciepło i wszystkiego dobrego z okazji 😙

Edytowane przez panna.marta
Błąd
Odnośnik do komentarza

Erza to naprawdę przykre :(

 

panna.marta masz rację, 4 mieczy wiała tutaj chłodem tak samo cesarz kończący rozkład jako ten zimny drań który trzyma cesarzową i jej naturalne zapędy w ryzach cywilizacji

 

Każdy w kartach szuka światła i czasami naprawdę nie ważne kto kładzie karty, jakby nasza intencja była zbyt silna. Też tak kiedyś miałam moje karty były mętne i nic nie widziałam, a innym wychodziły naprawdę dobre. A wyszła figa z makiem, pan do mnie nie wrócił, z perspektywy czasu na szczęście.

 

Trzymaj się mocno! Na szczęście dobre wino i czekolada są niezawodne :)

Odnośnik do komentarza

Nie po prostu źle dziewczyny zinterpretowały Twoje karty. Karty są mądre zdarza im się mylić juz po drugim pytaniu wiedziałam, że nie będzie kolorowo, bo 4 miecze to izolacja smutek poczucie osamotnienia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Cinderella, jak wiedziałaś, to trzeba było to powiedzieć ;p

 

Erza, teraz jesteś w złym stanie ducha. Ale przeczytaj, co napisała Afercia:

 

A wyszła figa z makiem, pan do mnie nie wrócił, z perspektywy czasu na szczęście.

 

Możesz mieć "żal do kart" - to zrozumiałe w tym stanie ducha. Ale nie wiesz, tak naprawdę nie wiesz, czy to co się stało nie jest dla Ciebie czymś dobrym, co można będzie ocenić właśnie tylko z perspektywy czasu. Jeśli coś się skończyło, to znaczy, że zrobiło się miejsce na coś innego, dlaczego to coś innego ma być gorsze a nie lepsze od tego co minęło?

 

Trzymaj się :pocieszacz: uważam, że to zwolnione miejsce oczekuje na kogoś lepszego właśnie :)

Odnośnik do komentarza

Niestety le musze sie nie zgodzic z takim podejwciem do sprawy. Najwyrazniej nie czytalas jakie karty wyszly skoro glosisz takie poglady. Smiem twierdzic ze nie jestes tu az tak aktywna osoba zeby wyglaszac takie tezy. Sama Erza tez tak odczytala swoje karty. Rzeczywiscie wygladaly troche na zyczeniowki. W pierwszym pytaniu nie zgodze sie ze tam sa karty mowiace o tym ze nie spedza razem swiat. Ani cesarzowa jeszcze z cesarzem w jenym rozkladzie i rydwanem nie mowia o rozstaniu. U mnie czworka mieczy to osoba lezaca w lozku i czesto mowi mi w takich pytaniach o lozku a nie o rozstaniu tym bardziej ze kolejne karty tez nie mowia o rozstaniu. Byc moze kwestia byla w inn zadaniu pytania. Ale jak wiadomo karty to nie wyrocznia i mamy wplyw na dalszy bieg wydarzen. Nie wiemy do konca co spowodowalo ze sie rozstali wiec nie wyglaszaj takich opinii wobec innych.

 

Dopiero teraz zauważyłam ten wątek trzeba może umieć przyznać się do błędu
Odnośnik do komentarza
Gość Bethany

Osoba, która wróży również może "położyć" życzeniówkę. Poza tym - żadna technika wróżebna nie ma 100 % sprawdzalności, co oznacza według mnie, że przyszłość nie jest zdeterminowana.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Cinderellaa a dlaczego uważasz, że to błąd interpretacyjny? Skąd wiesz co u kogo oznacza dana karta? A co, jeśli czyjaś wykładnia lub tzw. ogólnie przyjęta (np. na forum) jest inna niż Twoja?

Tutaj każdy wypowiada się na temat kart, które widzi i według własnej wykładni, ale sęk w tym, że sam tych kart nie kładł, więc ta interpretacja siłą rzeczy nigdy nie będzie pewnikiem. Tak naprawdę to "najprawdziwsza" jest interpretacja osoby, która karty kładła, co nie znaczy, iż ona jest nieomylna.

Gdybym np. ja interpretowała to wynik mógłby być inny niż innych wypowiadających się, ale ponieważ jest po fakcie (wątek zweryfikowany) - więc swoją opinię zachowam dla siebie, bez względu na to czy jest taka sama czy inna, choćby dlatego, iż cokolwiek bym TERAZ nie napisała - wynik jest wiadomy i ktoś może uznać, że naginam do niego.

 

Mówisz:

 

Nie po prostu źle dziewczyny zinterpretowały Twoje karty. Karty są mądre zdarza im się mylić juz po drugim pytaniu wiedziałam, że nie będzie kolorowo, bo 4 miecze to izolacja smutek poczucie osamotnienia

 

opierając swój osąd na jednej karcie, a gdzie reszta, skoro położone było ich 4 i 3 ? Na jednej karcie nie można opierać osądu, więc skoro już się włączyłaś, to wypadałoby omówić rzeczowo całość a nie wytykać innym, że popełniają błędy. To byłoby cenniejsze, niż takie uwagi, tym bardziej, iż byłabyś w tym wypadku cennym drogowskazem, pokazując gdzie i dlaczego popełniono ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...