Skocz do zawartości

Prośba o ponowne opublikowanie wpisu


Lucis Dei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przeczytałem ponownie regulamin i usunąłem linki z posta na blogu założonym w ramach forum. Proszę o uwidocznienie posta lub wskazówki, co poprawić.

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za wcześniejszy błąd

 

EDIT: Zauważyłem że kilka opcji zniknęło z mojego profilu, proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeśli coś zniknęło to proszę uzupełnij - mogło się to zdarzyć podczas opcji przeglądania Twojego profilu (chodziło o te nieregulaminowe linki).

Dziękuję za usunięcie linków:)

Został jeszcze jeden odnośnik prowadzący do Twojej strony, ten po prawej stronie pod profilem; a jest to działalność komercyjna, więc też nie powinno go tam być.

Możesz też za niewielką opłatą umieścić informacje o tym co robisz w sygnaturce albo zamieścić odpowiednie ogłoszenie w dziale ogłoszeń i wtedy możesz ten odnośnik zachować :)

 

edit: istnieje też opcja wymiany partnerskiej, ale ta dotyczy stron niekomercyjnych.

Edytowane przez Ismer
Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za uświadomienie :) I informacje dot. ogłoszeń.

 

A to jeszcze poproszę o informacje o opłacie i szczegółach dot. działań komercyjnych. Nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu.

Edytowane przez Ismer
połączenie postów
Odnośnik do komentarza

Coś wciąż jest nie tak z moim profilem. Chciałem wysłać PW do administratora, ale nie mam takiej opcji :(

Ogłoszenie czeka przygotowane...

 

EDIT: Nie pokazuje się również mój awatar oraz opcja edycji sygnatury. Konto jest jakby... zablokowane?

EDIT2: Acha, jeśli dobrze rozumiem to dopiero po 10 poście mogę wysłać prywatną wiadomość? Jak mogę się skontaktować z administratorem w celu zamieszczenia ogłoszenia?

Edytowane przez Lucis Dei
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Już wysłałam Ci na Twego maila adres do adm.

 

Co do awatara - nie wiem czemu się nie wyświetla, w Twoim profilu wydaje się być wszystko O.K. - konto nie jest zablokowane, tylko Twój wpis na blogu, z powodu tego odnośnika.

 

Jednak jeśli są trudności to proszę napisz również o tym do administracji, gdyż ma ona uprawnienia do "naprawiania i poprawiania" - a jak mówiłam mogło coś się skiepścić podczas przeglądania Twojego profilu i nie wykluczam, że ja to skiepściłam - naprawdę nie wiem, bo jeśli ja, to świadomie tego nie zrobiłam, tym bardziej, iż tego, na czym się nie znam - nie ruszam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...