Skocz do zawartości
lipa.6789

Numerologia

Rekomendowane odpowiedzi

lipa.6789

ur. jestem 7/9/1972 suma daje 8, jedna z wróżek stwierdziła

"od tego że masz niekorzystną datę urodzenia jeśli chodzi o życie uczuciowe, jesteś 7 z dnia do tego jesteś 9 z miesiąca, to daje nam klucz 16 wiec razem też 7"

Jak jeszcze można dzielić datę urodzenia, czy to prawda z tym stwierdzeniem?

Czy są różne metody numerologii?

Od m-ca września wchodzi się w inny rok numerologiczny, dlaczego? zawsze horoskopy są od 01/01/2016

Rok 9 urodzeniowy czeka mnie od września 2016 r. Czego nie powinno się robić w roku 9 jakich decyzji podejmować, co można kończyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grahanka

Obecnie wchodzisz w 8 rok numerologiczny. Uważam ten rok za pozytywny. To czas żniw, zbierzesz to co zasiałaś wcześniej. I tu jest pytanie co zasiałaś?

Twoja data urodzenia jest dobrą datą. Da się z nią przeżyć ;) i to fajne życie, wszystko zależy od nas samych.

Swoją karmę miłości już przepracowałaś. Za dwa lata nastąpi przełom. Czeka Cie szczęśliwy związek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lipa.6789

Myslę o rozwodzie, spotykam się z kims innym. Nie wiem kiedy złozyć pozew który napisałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lipa.6789
Obecnie wchodzisz w 8 rok numerologiczny. Uważam ten rok za pozytywny. To czas żniw, zbierzesz to co zasiałaś wcześniej. I tu jest pytanie co zasiałaś?

Twoja data urodzenia jest dobrą datą. Da się z nią przeżyć ;) i to fajne życie, wszystko zależy od nas samych.

Swoją karmę miłości już przepracowałaś. Za dwa lata nastąpi przełom. Czeka Cie szczęśliwy związek :)

Grahanka,

w zeszłym roku odpowiedziałas na mój post, teraz dopiero szykuja sie zmiany. 13,10.2016 złozylam pozew, jest ktoś [poznałam na wakacjach w czerwcu tego roku] czy moze to byc ta osoba z tym ze dużo wiaże sie zmian [1,04,1970 data urodzin]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi