Skocz do zawartości

Obciążenia karmiczne.


NarratorkaHorrorow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Dzięki sugestii Daffne (dziękuje:), spojrzałam na sprawę swoich porażek uczuciowych, jak i interpersonalnych, z innej strony. Za sprawą spostrzeżenia Daffne, w rozkładzie "co ucieszy/co wzbogaci" ( http://www.ezoforum.pl/wzajemna-pomoc-tarocistow/89602-co-ucieszy-wzbogaci.html) postanowiłam zobaczyć jak wyglądają moje obciążenia karmiczne( pod względem numerologii, jestem szczęśliwa posiadaczką dwóch liczb 26/8 w dacie urodzenia, oraz 7 jako liczby życia).

 

Po krótce, moje związki miłosne można policzyć na palcach jednej ręki. Zawsze kończyło się boleśnie, by na kilka lat mieć spokój. Jeśli chodzi o relacje z innymi ludzmi, szokiem jest gdy ktoś sam z siebie chce zemną spędzić czas. Raczej to ja wychodzę z inicjatywą. Kwestia rodziny, jest jeszcze bardziej dotkliwa.

 

 

Znalazłam rozkład wskazujący na zobowiązania karmiczne oraz sposoby ich przepracowania

Zamieszczam link. Rozkład - Karma : Przykładowe rozkłady - Forum ezoteryczne i magiczne, karty tarota, wróżby

 

Syg.III mieczy

 

No cóż sam mi z ręki wypadł, choć astrologicznie winna być to sprawiedliwość.

Zgodnie z powyższym, lecze się jeszcze po ostatnim związku (minął raptem rok i miesiąc) i nie zapowiada się by ukojenie szybko nadeszło. Muszę to przepracować.

[/B]1,2 - najstarsze, najważniejsze i w dodatku nieprzepracowane długi karmiczne

As denarów

VI Denarów

 

Cóż, wygląda na to że w poprzednim życiu tylko brałam, o nic zabiegać nie musiałam, nie liczyłam się z zdaniem/uczuciami innych osób. Po prostu brałam, tym samym nic od siebie nie dając. Dobra doczesne przekładałam nad innych ludzi/inne wartości.

 

[/COLOR]3,4,5 - inne nieprzepracowane długi karmiczne

 

Król Pałek

II kielichów

VI pałek

 

czyżbym była Cassanową, Markizem De Sade, albo przynajmniej Rasputinem w jednym z poprzednich wcieleń?

Musiałam być amantem, który zdobywał kobiety, po czym polował dalej.I tak w kółko.

 

6,7,8,9 wskazówki, w jaki sposób należy przepracować swoje zobowiązania karmiczne

 

Królowa Denarów

Moc

Sprawiedliwość

Eremitra

 

Pieknie się AW ułożyło. Przedemną sporo pracy. Muszę być silna, cokolwiek się nie stanie przeć do przodu,nie tracąc wiary w siebie i pogody ducha.Sprawiedlowiść wyda sprawiedliwy osąd, trudno przedemną jeszcze trochę rozczarowań i porażek.Eremita wskazuję samotność, wiele lat samotności jeszcze przedemną. Skoro tak, winnam samotność przyjąć i z nią nie walczyć, a potraktować jako lekcje, tym samym cierpliwie czekać.

 

10,11 - to nauki, jakie należy z przepracowania karmy wynieść

V kielichów

IV Mieczy

 

Sądzę że czas pogrzebać to co sprawia mi ból w przeszłości. Być może to moja życzeniówka, ale pierwszą myślą była potrzeba pogodzenia się ze stratą byłego partnera i odcięcie się od tego ( starczy powiedzieć że wolałabym żyć w samotności do końca życia mając wyłącznie jako strawę chleb i wodę, niż przeżyć to raz jeszcze). W V kielichów, musze przepłakać to co do przepłakania zostało, by jednym ostrym ruchem miecza odciąć się od tego.

 

Gdzieś pod skórą mam nadzieje, ze ta relacja była ostatnim obciążeniem karmicznym do przepracowania.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Czy masz 16/7? Bo jeśli tak, to liczba ta mówi o tym, ze możesz wchodzi w trudne relacje, które Ciebie będą wzbogacać, będą Ciebie rozwijać, to odnowa poprzez klęskę innymi słowy, niestety ale ta wibracja uczy Cie pokory wobec drugiej osoby.

 

Syg.III mieczy

 

jesteś osoba, która cierpi, która została zraniona mocno, której wbito nóż w serce, z drugiej strony potrafisz przejść nad tym do porządku dziennego, nie chodzisz, nie mażesz się

 

 

1,2 - najstarsze, najważniejsze i w dodatku nieprzepracowane długi karmiczne

As denarów

VI Denarów

 

za mało z siebie dawałaś, byłaś biorcą, miałaś spore wsparcie materialne, możliwe, że wiązałaś się z innymi dla korzyści finansowych, dla bogactwa, uczucia, emocje mogły w ogóle Ciebie nie interesować

 

 

3,4,5 - inne nieprzepracowane długi karmiczne

 

Król Pałek

II kielichów

VI pałek

 

może nie weszłaś w prawdziwie głęboka relację, byłaś zdobywcą, nie umiałaś kochać

 

6,7,8,9 wskazówki, w jaki sposób należy przepracować swoje zobowiązania karmiczne

 

Królowa Denarów

Moc

Sprawiedliwość

Eremita

 

 

poprzez szczodrość, wspieranie innych, mądrość wewnętrzną, sprawiedliwość wobec innych, poprzez nauczenie się żyć samej

 

10,11 - to nauki, jakie należy z przepracowania karmy wynieść

V kielichów

IV Mieczy

 

może zaprzestać cofania sie do przeszłości, zapomnieć o tych, którzy Cie krzywdzili, odsuwać od siebie złe myśli i nieufność wobec innych

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syg.III mieczy

Przepracowujesz swoją karmę, a to nic miłego.

 

1,2 - najstarsze, najważniejsze i w dodatku nieprzepracowane długi karmiczne

As denarów

VI Denarów

 

As denarów sam w sobie mówi o karmie jaką mamy do przeprawowania, odpowiada znaczeniu Koła fortuny z AW.

W poprzednim, najstarszym, najważnieszym wcieleniu wykreowałaś wielką fortunę, którą nie chciałaś się podzielić.

Ten kto zaznał bogactwa w poprzednim wcieleniu, nie bedzie biedował w obecnym. Nie znam, raczej nie pamiętam Twojej daty, bo wiem, że już w nią zaglądałam, ale po tych kartach uważam, że pieniądze prędzej czy później napłyną do Twojej kieszeni. To kwestia czasu i pracy.

 

3,4,5 - inne nieprzepracowane długi karmiczne

Król Pałek

II kielichów

VI pałek

 

Tu do przepraowania jest związek uczuciowy. Zawsze będziecie w sobie zakochani. Przed Wami kolejne spotkania. Pamiętaj, aby nie zgubiła Cie próżność.

 

6,7,8,9 wskazówki, w jaki sposób należy przepracować swoje zobowiązania karmiczne

Królowa Denarów

Moc

Sprawiedliwość

Eremita

 

Związki uczuciowe mogą się nie utrzymywać. Możesz być samotnikiem, mającym dużą potrzebę wolności. Wielka osobowość, która na przekór, podąża swoją drogą, bo nie dla Ciebie nakazy. Prawdopodobnie uciekasz w milczenie lub do własnego azylu. Tam medytujesz i poszerzasz swoje zainteresowania. Jesteś precyzyjna i dokładna w tym co robisz, jest to docenione. Mimo swojego świata, jesteś kontaktowa i towarzyska. Prawa. Uważam też, ze podobasz się mężczyznom, ale jesteś niedostępna przez złe doświadczenia. Czy to są wskazówki - nie, po prostu taką drogę obrałaś na przepracowanie karmy.

 

10,11 - to nauki, jakie należy z przepracowania karmy wynieść

V kielichów

IV Mieczy

 

Nie smucić się po rozstaniu/ odrzuceniu. To prawda, że takie doświadczenia bolą, ale na tym świat się nie kończy. Nie dopatruj się samych strat, samych złych stron zaistniałej sytuacji. Spróbuj z każdego doświadczenia wyciągnąć pozytyw, lekcję na koleny związek, by był lepszy, mądrzejszy, by nie popełniać tych samych błędów, ale się wzbogacać. Przed Tobą nowe szanse i nadzieje. Nie trać czasu na opłakiwanie rozlanego mleka! Co było, nie wróci, to już przepracowana karma.

 

Pomyślności w Nowym Roku!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...