Skocz do zawartości

Ważny list - Czy dostanę odpowiedź?


cichość.myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów i forumowiczki :)

 

Dwa tygodnie temu wysłałam maila do wyjątkowej dla mnie osoby. Nie był to list z żadnym konkretnym pytaniem, ale starałam się, aby słowa, które tam były, sprawiły tej osobie radość. Myślałam, że jeśli treść listu spodoba się temu człowiekowi to dostanę jakąś odpowiedź zwrotną, a tu jak na razie nic. Nie wiem czy może niechcący nie uraziłam jej, czy może nawet nie przeczytała tego listu (to zajęta osoba). Już trochę czasu minęło i gryzie mnie to(niby taki drobiazg, ale b. ważny dla mnie) i postawiłam karty (rozkład na jedno pytanie). Wyszło tak :

 

3 Karo. Król Pik

7 Karo. 7 Pik

Dama trefl. AS Karo. Dama Kier

9 Karo. 8 Karo. 2 Karo

Walet Kier. As Kier. Król Kier

 

Karty z dołu niby są ok. As kier z Królem kier i Waletem Kier chyba mogą oznaczać, że w końcu doczekam się odpowiedzi, Na to wskazuje również As karo w trzecim rzędzie pośrodku. Ale nie jestem pewna co mogą oznaczać dwie damy obok niego... Wydaje mi się że skoro jest wiele kart o kolorze Karo, które oznaczają działanie, to również na plus. Ale karo jest również w w 4 rzędzie, karty z tego rzędu oznaczają przeszkody, czy to oznacza, że dana osoba jest zajęta i dlatego tak długo mi nie odpisuje? I co oznacza 1 rząd, czyżby mój list z początku się nie spodobał? Martwi mnie Król Pik w tym wszystkim...

 

Proszę o pomoc, mnie wydaje się że odpowiedz dostanę, ale mogę się mylić. Potrzebuję pomocy kogoś, kto ma dystans do sprawy, a nie tak jak ja jest narwana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A nie łatwiej było postawić sobie karty na pytanie tak lub nie? Bo tym tylko namąciłaś sobie w głowie.

Pierwszy rząd mówi, że miał problemy i nie miał głowy.

Drugi że nie wie co ma myśleć, bo sugeruje się jakimiś plotkami.

Trzeci, że dostaniesz odpowiedź, ale wykręci się pracą ale tez nie odrzuci cię

Czwarty żebyś zachowała dyskrecję i uważała na sprawy materialne, pod każdym względem.

Piąty Tak przyjdzie odpowiedź, która cię zaskoczy.

 

Nie jestem dobra z czytania kart z całej talii, więc mogę się dużo mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie za interpretacje :) Jak na razie nic jeszcze nie dostałam, Twoja Interpretacja pasuje do mojej sytuacji, mam nadzieję że się sprawdzi, ale nawet jeśli nie, to nic, trudno, to nie jest sprawa życia i śmierci. Każdy może się mylić ;) Nie postawiłam na tak lub nie bo chciałam poznać też kontekst, co, dlaczego. Dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...