Jump to content
1819

Negatywne/pozytywne

Recommended Posts

1819

cześć,

kiedy liczby wibrują pozytywnie, a kiedy negatywnie? to zalezy od pracy nad sobą i zachowania czy bardziej od wpływów innych liczb i ich słabej współpracy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest befimaka

Wszystko zależy od pracy nad sobą, ale niektórym idzie to łatwiej, a innym trudniej. :) Też mam problemy z określeniem, czy dana wibracja jest pozytywna czy negatywna. Sądzę, że trudniej mają ci, którzy w swoim portrecie numerologicznym mają więcej liczb toksycznych względem siebie.

Jeżeli np. liczba duszy jest toksyczna do liczby ekspresji, to taki człowiek ma duże szanse, żeby wibrować negatywnie, a przynajmniej musi więcej pracować nad sobą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ismer

Właściwie nie ma czegoś takiego jak negatyw / pozytyw, liczby po prostu są i niosą jakąś informację; "złych" cech nabierają liczby w konfrontacji ze sobą, jeśli spotkają się, które się ze sobą "nie lubią", to działają na podobieństwo nieharmonijnych aspektów w horoskopie, jak kwadratura czy opozycja.

To wprowadza dysharmonię i zamiast "drgać" (wibrować) lekko i radośnie i bez większego problemu wpasowujesz się w sytuacje, to "drgasz" przyciężko, chaotycznie, potykając się o różne sprzęty i rozwalasz je ;)

Podobnie jest w z nadmiarem lub brakiem jakichś liczb, to też określa się to jako negatywne przejawy osobowości, a i lata (osobiste, uniwersalne) niosą jakieś nieprzyjemności lub zagrożenia związane z tymi liczbami, czy inaczej: określane przez te liczby. Dotyczy to także szczytów, Drogi, liczb karmicznych (tzn. liczb wynikających z analizy numerologicznej).

Ale odwrotnie to też działa: liczby mogą się wspierać i dawać szczególnie korzystne okazje ku czemuś, tak związane z wydarzeniami zewnętrznymi jak i w poznawaniu i wyrażaniu siebie.

Np. bardzo nieprzyjemna jest sytuacja, gdy któraś liczba wynikająca z analizy pokrywa się z dolnym (czarnym) szczytem piramidki, bo wtedy ujawniają się jej cechy negatywne. I potrafią bardzo przeszkadzać w życiu. I w dodatku ciągle trzeba ich "pilnować", bo to nie jest tak, że się raz je "pokona" i spoko, one potrafią całe życie dokuczać. Ten proces nazywa się szlifowaniem charakteru :D

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...