Jump to content

Moja praca w styczniu


Iwka78
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Stwierdziłam, że zaryzykuję i rozłożę swoje pierwsze karty. Wiem, że muszę dobrze przyswoić sobie podstawowe znaczenie kart, ale korciło mnie, aby już coś z nimi robić:)

Zadałam pytanie: jak minie mi pierwszy miesiąc w pracy? Mam namyśli styczeń 2016.

2d0ngh4.jpg

 

Wybrałam najpierw sygnifikatora, czyli kotwicę i położyłam po środku rozkładu. Później dobrałam kolejne karty.

 

9 bukiet + 20 ogród+5 drzewo = 34 ryby

Ogólnie powiedziałabym, że będzie tam bardzo miła atmosfera pracy, mocno odżyję, będę się dobrze czuć, będę się spełniać w tej pracy. Drzewo podkreśla, że mam szanse rozwoju zawodowego (jakiś czas nie pracowałam), a Ryby podkreślają, że w końcu będę zarabiać. Też bardzo ciekawie się ułożyły karty, bo wszystkie trzy związane są z roślinnością – skojarzyło mi się to ozdrowieniem, ożyciem.

 

18 Pies+35 kotwica+23 myszy =14 Lis

Pies z Kotwicą to jest przyjaciel w pracy, to ktoś z kim w pracy będę współpracować na stałe, będę tworzyć z kimś team i ta współpraca będzie się układać. Mimo tego, będę jednak zdenerwowana i będę podejrzliwa jak Lis (w poprzedniej pracy przeżyłam podobną sytuację, dlatego zamierzam zachować maksymalny dystans), albo ta osoba będzie nieszczera. Może to tylko moje obawy…

 

28 Pan +17 Bocian+22 Drogi = 67-36=31 Słońce

Wydaje mi się, że Pan to może być mój bezpośredni przełożony, z którym mam współpracować, albo jakiś inny mężczyzna, którego znam z życia zawodowego, Bocian skierowany jest w jego kierunku mówi, że przyniesie on mi zmiany w pracy, a drogi podkreślają, że prawdopodobnie będę musiała wybierać. Może pojawi się jakaś inna oferta pracy? Suma podkreśla, że zmiany będą pozytywne dla mnie.

 

9 bukiet+18 Pies + 28 Pan=55-36=19 Wieża

Kurcze, naprawdę to są dobre karty. Patrzę i nie wierzę… bukiet pięknie pachnie, a Pies jest wierny i lojalny swemu Panu, czyli będę mieć tam przyjaciela w pracy, prawdziwego i będę zadowolona. Ta relacja da mi stabilizację (Wieża).

 

20 Ogród+35 Kotwica+ 17 Bocian=72-36=36 Krzyż

Ogród i Kotwica to spotkanie w sprawie pracy, a Kotwica i Bocian to zmiany w życiu, Krzyż wszystko kończy. To jest baaardzo ciekawe, bo jak zadałam kartom pytanie jak długo będę pracować w firmie X to wyciągnęłam jeźdźca, który mówi, że krótko…

 

5 drzewo+23 Myszy+22 Drogi = 17 Bocian

Hm… wychodzi na to, że już w pierwszym miesiącu pracy podejmę jakieś decyzje związane z życiem zawodowym i będą to decyzje niepewne, podjęte w stresie, które przyniosą mi zmiany (Bocian).

 

Połączenia kart narożnych:

9 bukiet+5 Drzewo = 14 lis

28 Pan+22 Drogi=14 lis

9 Bukiet+28 Pan=1 Jeździec

5 Drzewo+22 Drogi =27 List

9 Bukiet+22 Drogi=31 Słońce

5 Drzewo+28 Pan=33 Klucz

 

Ogólnie będę zadowolona, ale jakiś Pan spowoduje, że będę musiała wybierać i będzie to ważna, życiowa decyzja, z której powinnam być zadowolona. Sumy kart mówią, że wszystko będzie dziać się dość szybko (Jeździec), będę musiała pewne rzeczy ukrywać, otrzymam wiadomość, która spowoduje zmiany i to będą dobre zmiany.

Suma z całości kart to 33 Klucz – no to zmiany… ale kurde w pierwszym miesiącu, w nowej pracy???

 

Proszę Was o wskazówki i pomoc przy tej interpretacji, jeżeli coś zauważacie, albo coś źle zrozumiałam to dajcie znać.

 

PS. Przepraszam Was, że to tak wszystko rozpisuję, ale na początek jest mi po prostu łatwiej. Mam nadzieję, że to nikomu nie przeszkadza.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bethany

9 bukiet + 20 ogród+5 drzewo = 34 ryby

 

No widać, że będziesz zadowolona ( Bukiet) wyjdziesz do ludzi, będziesz się cierpliwie uczyć nowych rzeczy ( Drzewo). Finansowo widać, że będzie lepiej ( Ryby).

 

18 Pies+35 kotwica+23 myszy =14 Lis

 

Ktoś w pracy będzie Ci pomocny, widać że będziesz się trochę stresować wszystkim ( Myszy). Karty chyba radzą być ostrożnym ( Lis)

 

28 Pan +17 Bocian+22 Drogi = 67-36=31 Słońce

 

Za sprawą Pana nadejdą jakieś zmiany, będzie okazja do rozwoju, poznania nowych rzeczy, a także możesz stanąć przed wyborem ( Drogi).

 

9 bukiet+18 Pies + 28 Pan=55-36=19 Wieża

 

Jakiś Pan będzie Cię wspierał, będzie Twoją opoką :)

 

20 Ogród+35 Kotwica+ 17 Bocian=72-36=36 Krzyż

 

No spotkania jakieś tu się zaznaczają ( Ogród). Bocian mówi o nowościach, zmianach i rozwoju, a Krzyż to karta karmiczna, widocznie tak ma być ;).

 

 

5 drzewo+23 Myszy+22 Drogi = 17 Bocian

 

Będziesz zdobywać doświadczenie, rozwijać się, a potem staniesz przed wyborem i zmiany się szykują,ale Bocian to jest pozytywna karta, także będzie dobrze! :)

 

Przepraszam, że tak mało, ale uczę się dopiero tych kart ;).

 

Wszystkiego dobrego dla Ciebie w Nowym Roku ! :)

Link to comment
Share on other sites

A coś Ty! A nie przepraszaj;))))

Ja się bardzo cieszę, że wogóle ktoś napisał;))))

Widzisz, ja też dopiero co, zaczęłam i też wszystko sobie rozpisuję, bo może więcej dzięki temu zapamiętam. Połączeń tych kart jest nieziemsko dużo i ciężko wszystkie naraz przyswoić.

 

Tobie też Bethany (może się z czasem przestawię na ten nick) wszystkiego naj!

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze skojarzyło mi się, że ktoś mi z numerologii wyczytał, że moje problemy w życiu zawodowym są karmiczne, to tak apropo Krzyża, pewnie coś w tym jest... Pytanie tylko, kiedy uda mi się tą karmę przepracować....

Link to comment
Share on other sites

Guest befimaka

Poczujesz się z lekka przytłoczona nowymi ludźmi wokół Ciebie. Będziesz się starała znaleźć swoje miejsce w tym otoczeniu. Myszy wskazują na Twoje obawy, że jak się nie sprawdzisz, to możesz tę pracę stracić, jednak dasz radę przetrwać ten okres i uda Ci się wykazać swoimi umiejętnościami. Tym bardziej, że będzie Cię wspierał ktoś życzliwy.

 

Czyli będzie to męczący miesiąc, ale nie będzie źle. Tylko nie działaj impulsywnie pod wpływem stresu. Policz do dziesięciu i wtedy pomyśl, co zrobić. :)

Link to comment
Share on other sites

Befimaka, masz rację, miesiąc zaczął się bardzo męczącą, jestem ciągle zestresowana;( chyba nie do końca pasuje mi panująca tam atmosfera;(

Nie wiem, co to będzie...

Link to comment
Share on other sites

Guest befimaka

Drzewo z Myszami pokazało Twój stres, a Myszy z Drogami możliwość podejmowania decyzji pod wpływem stresu. I to nie jest fajna sytuacja, ale pomyśl, że z czasem nabierzesz pewności siebie, a to, co teraz przeżywasz, to lekcja do przerobienia. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Weryfikacja

 

Pierwszy miesiąc był bardzo ciężki.

Atmosfera pracy ani trochę nie jest miła. W tej pracy trzeba być przebiegłym jak lis i nie wolno nikomu ufać.

W pracy przeprowadziłam rozmowy w sprawie tego, co mi się nie podoba. Dzięki temu mam wsparcie prezesa. Conajmniej 2 razy chciałam zrezygnować z tej pracy, bo sytuacje doprowadziły mnie do łez...

W tak zwanym między czasie otrzymałam inną propozycję pracy. Musiałam się ukrywać, aby wyjść na rozmowę. To była ciężka decyzja, ale odrzucilam tą ofertę, bo nadal nie robiłabym tego, co chcę.

 

Dziękuję wszystkich za interpretacje;)

Karty są świetne! I wszystko dosłownie pokazują!

Link to comment
Share on other sites

Guest befimaka

Czyli ten przyjacielski Pies, to prezes. :) I na Twoim rozkładzie przy Pani jest Bocian, a więc dążenie do zmian, a nad tym czuwa Pies, czyli prezes, który Cię popiera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...