Skocz do zawartości

2016


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bethany

Czego mogę się spodziewać w 2016 roku? :) Rozkład na 3 karty.

 

Słońce (31)

Pierścionek (25)

Ptaki (12)

 

Suma : Kotwica ( 35)

Wydaje mi się, że Słońce + Pierścień może wskazywać na ślub :) Szczęśliwe i radosne chwile :). Trochę nerwów i stresów też będzie, o czym mówią Ptaki. Kotwica z sumy- pracowicie i stabilnie, możliwa jakaś podróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja samodzielnie nie ptrafię interpretować, tzn. Bez czytania opisów, ale spróbuję;)

Słońce to jest ogromne szczęście i to nie byle jakie, bo podwójne. Dodatkowo Ptaki podkreślają mnogość. Słońce i pierścionek to ślub, co podkreśla suma w Kotwicy, która mowi, że to bedzie stały związek. Skoro będzie to stały związek, a ślub bedzie spełnieniem jednego szczęścia, a mają być spełnione dwa aż dwa Twoje marzenia, a karta Słońca to też dziecko, no to będziesz w ciąży. Temat ślubu i ciąży będą Cie troszkę stresować, mogą byc też jakieś plotki w tych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 Słońce, 25 Pierścionek, 12 Ptaki - suma 32 Księżyc

20 Park, 1 Jeździec

21 Góry

 

Nie wiem czy kładłaś karty chronologicznie czy nie, więc patrzę całościowo.

 

Emocjonalny rok... dużo uczuć i emocji będzie w Tobie. Może być to jak najbardziej związane ze ślubem (a także z podpisywaniem dokumentów) i towarzyszyć temu będzie sporo zamieszania, stresów, rozmów (także telefonicznych) i ustaleń. Ptaki jak to Ptaki - zatrzepoczą skrzydłami narobią zamieszania i odlecą, ale na emocjach Ci "pograją"...

 

W ukrytych masz "pod górkę" przy zaproszeniach na uroczystość, na wydarzenie, więc coś tu może iść jak po grudzie, pojawią się jakieś kłopoty trudne do pokonania i to będzie dla Ciebie trudne - może zaproszenia będą nie na czas, nie wszystkich uda się zaprosić, nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, będą jakieś komplikacje w tych kwestiach...

 

Powodzenia :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam gdzieś karty Lenormand, trafiły do mnie przypadkiem, nigdy się nimi nie posługiwałam. Może czas zacząć...

Obrazki na nich są szalenie pomocne, bo samo znaczenie jest z kart klasycznych, które kiedyś praktykowałam. Prawdę mówiły ;)

 

Ale co tu widać u Ciebie Magnolio vel Bethany (wolę tę pierwszą ksywę).

 

Pomyślności, pomyślności i tego Ci z całego serducha życzę :) Słoneczko i pierścionek to pomyślne wydarzenie związane z miłością. Nie obawiałabym się karty Ptaki, widzę tu Was jako gruchające gołąbki. Lecicie we dwoje, dzióbek w dzióbek w nową drogę życia lub po prostu w wymarzoną podróż poślubną. Ważnemu wydarzeniu jakim bedzie ślub będzie towarzyszyła trema, niepokój, ale to normalne. To dlatego, że ptaki są lękliwe, ale nie tchórzliwe. Wszystko będzie po Twojej myśli. 3maj się! :)

Edytowane przez Grahanka
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Zgadzam się z tym, co dziewczyny napisały, ale dodam, że w tym roku będą się powtarzały (Pierścionek) jakieś dobre (Słońce) sytuacje. Może to być np. rok ślubów albo innych takich sytuacji, o których będziesz się dowiadywać (Ptaki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie patrząc na numery roku 2016, nie jest on dobry na ślub i nową drogę życia. Oczywiście podkreślam słowo ogólnie.

W głębszej analizie Twojej daty, Bethany, 6 rok jest bardzo dobry na zamążpójcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Weryfikacja : Karty pokazały mój ślub, było dużo załatwiania, rozmów, może stąd te Ptaki. Pierścionek to mogło wyjść dosłownie zakładanie obrączki. Słońce z kolei- jedno z marzeń zostało spełnione :). Aha- podpisałam faktycznie umowę o pracę, także z sumy Kotwica jak najbardziej adekwatna.

Dzięki raz jeszcze za pomoc :). Zdumiewa mnie dosłowność tych kart :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...