Skocz do zawartości

2 kielichy + sąd ostateczny?


italiana

Rekomendowane odpowiedzi

od niedawna zajmuje sie tarotem i nie zawsze potrafie zinterpretowac odpowiedzi kart. Zapytalam karty o pewnego mezczyzne, ktorego poznalam przez wspolnych znajomych. Spotkalismy sie raz i bardzo milo nam sie rozmawialo. Od tamtej pory piszemy do siebie. Problemem jest odleglosc. On mieszka w Anglii, a ja w Niemczech. Przylecial na weekend do chlopaka przyjaciolki. Wiec nie mialam wielkich nadziei. Tylko, ze on znowu zarezerwowal lot do Niemiec. Chce przyleciec tym razem na 4 dni.

Pierwsza karta to byly 2 kielichy wiec wszystko jasne:) Druga karta to sad ostateczny, a trzecia to 6 mieczy. Jak interpretowac taka konfiguracje?

Dziekuje za kazda pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, moja pierwsze spojrzenie powiedziało mi że z początku będziecie darzyli siebie nawzajem sympatią i nawet może delikatnie się coś wyłaniać, nawet pójść na randkę czy coś, ale ostatecznie albo wasza relacja się rozwinie w określonym kierunku ( nie wiadomo w jakim bo nie ma żadnej karty po 6 mieczy) albo się rozstaniecie, bo na przykład on gdzieś wyjedzie. Ewentualnie wasze relacje się oziębią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Italiana, Twój post łamie całkowicie wszelkie zasady działu tarota,włącznie z tytułem Twego tematu.

 

Po pierwsze: powinien być umieszczony na interpretacjach.

 

 Po drugie: nie ma w poście konkretnego pytania. Opisałaś sytuację ładnie, ale "zapytałam karty o pewnego mężczyznę" konkretem nie jest, bo nie wiadomo o co zapytałaś, równie dobrze mogło to być zapytanie o wasz ewentualny związek jak i o nastawienie pana do Ciebie, czy też o ogólny rozwój sytuacji.

 

Po trzecie: nawet jeśli nie wiesz jak interpretować daną konfigurację, to nie zwalnia Cię to od obowiązku wstępnej interpretacji według wiadomości, które już nabyłaś. Bo nie wierzę, że w ogóle nie znasz znaczenia kart. Ale jeśli jednak nie znasz, to z Twoją prośbą powinnaś udać się do działu wróżb, przedstawić wyciągnięte przez siebie karty i poprosić kogoś o ich interpretację.

 

Po czwarte: najpierw przedstawiasz ciąg trzech kart a potem ni z gruchy ni z pietruchy przedstawiasz dalszych sześć kart. To są kpiny z tych osób, które byłyby chętne Cię wspomóc.

 

Jeśli zależy Ci na tym, aby ktoś Ci pomógł, to popraw te błędy, wątek zaś został przeniesiony do właściwego działu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer odblokował ten temat
  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...