Skocz do zawartości

Talizman anielski


Gość User2

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim kto ci pozwolił sprawdzać stan mojej energetyki? Bo o ile się nie mylę ja ci zgody nie dałem.

 

Mam ten talizman od 3 - 4 lat a przez ten czas miałem tyle akcji różnego rodzaju i nadal mam, że naturalną koleją rzeczy jest, że energetycznie talizman się zużywa. A gości miewam konkretnych. A na 2 czakrę mi działa z tego powodu, że miewam tam bóle kręgosłupa. Miesiąc temu przykładowo ściągnął kolejny spell na mnie rzucony.

 

"A zrobił to naprawdę zły i bezwzględny człowiek z ciemnej strony." - co zrobił? Bo jeśli talizman to akurat jesteś w błędzie. A to, że ja teraz mam do czynienia z takim człowiekiem w innych sferach to ja o tym sam najlepiej wiem.

 

Nie każdy talizman jest dla każdego tyczy to się również anielskiego talizmanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzisz,gdybym nie został zaatakowany energetycznie czytając temat , to bym na talizmany nie zwrócił uwagi.

Wiele osób z resztą pisze że się źle czuja zakładając talizmany , wiec sprawa nie jest czysta i ktoś tu rozdaje karty z pod stołu.

Jeśli Cie uraziłem to najmocniej przepraszam .ale jako że nie masz żadnych osłon energetycznych to i tak wszystko u ciebie każdy widzi choćby nie chciał, tak jak się widzi mijanych ludzi na ulicy ,tylko jedni sobie z tego zdają sprawę inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) tak czytam i az mi sie humor poprawił może jest jakas szansa ze i u mnie się coś możne zmienić na lepsze :)

napiszcie bardzo Was proszę , jaki talizman czy amulet powinnam sobie wybrać - dopasować chodzi mi o zwykłe zycie i zwykłe sprawy , jakoś mi sie w zyciu nie układa jestem rozwódka mam kogoś z kim jestem od kilku lat , ale jakoś sie przestaje układać dowiedziałam sie ze mamy związek karmiczny, i wszystkie wrózby o nas sa negatywne , mam synka i chce jakoś normalnie żyć i cieszyć sie życiem

może znaleźć kogoś spokojnego kogo pokocham a on mnie taka jaka jestem i zaakceptuje mojego syna...

czy powiecie co mogło by mi pomóc? wierze w takie rzeczy i mam ogromna nadzieje bardzo prosze o jakies wypowiedzi i podpowiedzi a! i skąd wziąć takie cudeńka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia4004 po pierwsze juz sobie sama odpowiedzialas na swoje pytanie.Skoro nie jestes szczesliwa ze swoim terazniejszym partnerem,po prostu zostaw go.Im wczesniej tym lepiej bo potem bedzie gorzej.

Ja mysle ze powinnas zaczac najpierw wlasnie od siebie i zaczac cos zmieniac w swoim zyciu.Nie wiem czy jestes wierzaca,jesli tak zacznij sie modlic(Chyba ze to robisz).Spojrz na otaczajacych Cie ludzi zyczliwym okiem.

Ja przynajmniej tak sobie postanowilam bo tez nie mam lekko.Noi postanowilam ,,oddac sie'' w rece Aniolków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm to nie takie proste-moze to nie wynikało z mojej wypowiedzi ,ale kocham go lubie uwielbiam z nim spedzac czas ale nie mozemy sie dogadać ciągle sie kłucimy - wolala bym sie z nim dogadać a nie rozstawać ale rozum mói cos innego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa wiem jak to jest madzia.Ale nikt Ci nie pomoze poki Ty sama sobie nie pomozesz bo to Ty najlepiej powinnas wiedziec co dla Ciebie dobre nie?

Nie wiem moze kup sobie pentagram?Albo niech bardziej doswiadzczeni sie wypowiedza.

A propos mozna nosic Talizman Aniolów i Pentagram razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia4004 jak to bywa w życiu że nic nie dzieje się bez przyczyny tak i u Ciebie na poziomie energetycznym są osoby które Wam mocno szkodzą i dostajecie razy nie wiedząc kto je rozdziela i dysonans w rodzinie gotów bo myślicie że to od partnera.

Jest nadzieja że jeśli się szkodników usunie z Waszego życia to może być lepiej.

Pentagram mi się źle kojarzy i nie nie polecam.

W ogóle powinno się wszelkie takie precjoza jak amulety poddawać oczyszczeniu choćby ogniem jak się da , a najlepiej nie używać.

No chyba że jest z całą pewnością od Dalajlamy , Jana Pawła , czy Sai Baby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można oczyścić na kilka sposobów. ja zawsze oczyszczam wizualizacyjnie lub 4 żywiołami podczas rytuału. zdarza mi się też oczyszczać reiki :) ja oczyszczam go raz na samym początku i tyle.

Edytowane przez Auril
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Włodku czy li co podpowiesz??

jak usunąć bezpiecznie szkodników z naszego życia, naprawdę mi zależy szukam pomocy i odpowiedzi czemu jest tak ciężko wiem ze nasz związek jest karmiczny (to już zły znak) ale możne nam sie uda , ale jak sobie dopomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talizmanom czy amuletom nie, ale tym co się w nich przemyca aby ludziom zaszkodzić.

Często odpowiednio dobrane kształty dobrze promieniują i są pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co?? co może pomóc w mojej sprawie jaki talizman będzie najbardziej odpowiedni na moje problemy ?? prosze o podpowiedż i gdzie kupić? czy powinnam go nosić na codzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę talizman już prawie 2 tygodnie i zanotowałam w pamięci kilka zmian, które nastąpiły w moim życiu.

Spotyka mnie raczej drobne szczęście, bez żadnej wielkiej rewolucji; osoba, która była do mnie negatywnie nastawiona przestała robić mi docinki i raczej jesteśmy teraz na gruncie neutralnym (co wydawało mi się niemożliwe). W życiu emocjonalnym zaczęło mi się "układać". To znaczy, wcześniej byłam w rozsypce, prawie na granicy jakiejś depresji, a dzisiaj potrafię się cieszyć ze śpiewu ptaków. No i ten spokój. Bardzo niespotykany przy mojej cholerycznej naturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdecydowanie zaóważyłam jego moc...nosząc go czuję się spokojniej mam go juz od długiego czasu i był okres , w którym go nie nosiłam ... (nie byłam gotowa na zmiany jakie wnosił) ale za każdym razem kiedy nakładałam go po jakimś odstępie czasu miałam przez 2 pierwsze dni co jakiś czas przyśpieszony rytm bicia serca lub nierówny....później wszystko ustępowało. Ma on bardzo silne działanie...ale daje mi spokój wewnętrzny... jego moc ochronna jest wielka..po prostu trzeba nauczyć się z nim współgrać... On nie działa w sposób radykalnie widoczny.... jego działanie jest specyficzne...nie obserwuj go aż tak uważnie po prostu poddaj się jego działaniu...a z czasem sama odczujesz jego moc...ważne jest żeby go oczyścić i naładować własną energią (pozytywną i niezmąconą negatywnymi wibracjami)... Nie trać nadzieji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam właśnie Twój opis i napiszę Ci szczerze ,że jestem w tym samym położeniu ... jestem rozwódką mam syna i pozostaję w związku od wielu lat ... moje życie nie jest idyllą i nie jest usłane różami...związek daje mi poczucie stagnacji ,ale nie uskrzydla... A jednak mentalnie czuję się ponad swoją szarą rzeczywistością, odnajduję w niej sytuacje, ludzi i miejsca o niezwykłym charakterze. Czasem mam nawet wrażenie ,że sama je do siebie przyciągam..Bardzo dużo zależy od Twojego nastawienia psychicznego w życiu...sam talizman nie rozwiąże wszystkich problemów... musisz ukierunkować swoje myślenie na pozytywny tor połączony z wiarą w spełnienie pragnień...musisz uwierzyć ,że jesteś w stanie być siłą sprawczą swoich pragnień!.. Talizman może w tej kwestii być siłą pomocniczą...energetycznym wspomaganiem...tarczą ochronną ... Dobór właściwego ma znaczenie niewątpliwie ,ale zanim to zrobisz zastanów się czego tak naprawdę szukasz i oczekujesz... przejrzyj oferty sklepów ezoterycznych mają bardzo duży asortyment... Sama jestem posiadaczką talizmanu z którym nauczyłam się współgrać. Uwierz mi ,że kiedy zobaczysz ten właściwy będziesz wiedziała ,że to ten... do wyboru talizman może przekonać Cię wizualnie lub swoim sposobem oddziaływania... i raczej nikt poza Tobą nie doradzi Ci trafniej w tej kwestii... każdy swój talizman dobierać powinien indywidualnie...Pozdrawiam

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój nosze juz miesiac.I nic rewelacyjnego mnie jeszcze nie spotkalo :) oprócz tego ze ludzie w pracy ktorzy byli na anty do mnie zachowuja sie teraz ok.

Wlodek nie strasz;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asaya dziekuje ci za Twoja wypowiedz niewątpliwie masz racje , dało mi to co napisałaś do myślenia, generalnie wiedziałam ze muszę zacząć od siebie , ale wiesz jak to jest ... ze sobą najtrudniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy talizman nosi się tylko na szyi ? czy ma znaczenie na czym się go wiesza? ( tasiemka łańcuszek rzemyk ? ) czy np jak mam jakąś inna biżuterie to mogę go wziąć do kieszeni czy portfela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nosze na szyji na rzemyku ale mam zamiar zmienic na srebrny lancuszek.A wogóle to mysle ze nie ma znaczenia na czym jest powieszony bo to talizman sie liczy nie?

A co do tego gdzie sie go nosi to on ma dotykac Twojego ciala wiec nie moze byc w portfelu ani kieszeni madzia.Ja mam ksiazke ezoteryczna w której jest napisane ze ma byc noszony na splocie slonecznym wzglednie na sercu.Ja swój nosze na splocie slonecznym bo na sercu za nisko.Talizman laduje miedzy miedzy biustem;)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam prośbę, czy właściciel takiego amuletu mógłby wstawić dobrej jakości zdjęcie. Potrzebuje dokładnie zobaczyć co na nim jest napisane.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapcio a skad wiesz ze zle dziala?Tzn co sie dzieje?

Ezrealq na szescioramiennej gwiezdzie masz wypisane na górze SUN i symbol slonca potem po prawej zjezdzajac w dól VIRTUTI,NULLA,EST,VIA,INVIA.A w samym srodku talizmanu planety i ich symbole.Zaczynajac od góry i zjezdzajac w dól od prawej:Saturn,Jupiter,Mars,Wenus,Mercury,Moon.A Imiona Aniolów juz masz widoczne na zdjeciu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle działać... talizman anielski jest czymś odpowiednim dla wyznawców konkretnej religii, czy szerzej - paradygmatu religijnego, w tym wypadku judeochrześcijańskiego; innowiercom czy niewierzącym może szkodzić.

Ja np. nie mogę wręcz wchodzić do kościołów, fizycznie czuję się w chrześcijańskich budynkach sakralnych fatalnie, a szkoda, bo i lubię zabytkowe wnętrza i w upał miło ochłodzić się w takim np. romańskim czy gotyckim budynku...

 

Niestety, nie wszystko jest dla każdego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zdecydowanie masz rację...w istocie tak jest...nie od początku talizman współdziałał ze mną...były momenty ,że bałam się go nosić... ( walczyłam - starając się zdominować jego działanie )...pierwszy dzień noszenia - kołatanie serca... za pierwszym i drugim razem... sporo czasu mi zajęło zanim pogodziłam się z przeznaczeniem i kiedy pogodziłam się z losem... wyciszyło mi się wnętrze a teraz się z nim nie rozstaję... Obserwuję jego działanie...ale nie walczę z tym co niesie... ma faktycznie bardzo silne działanie... ( można dużo pisać)...

Co do pomieszczeń sakralnych to dobrze je znoszę...wręcz czasem strasznie potrzebuję zapachu mirry i kadzidła... ;] nie wiem dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

"talizman anielski jest czymś odpowiednim dla wyznawców konkretnej religii, czy szerzej - paradygmatu religijnego, w tym wypadku judeochrześcijańskiego; innowiercom czy niewierzącym może szkodzić." - przesada.

 

"Ja np. nie mogę wręcz wchodzić do kościołów, fizycznie czuję się w chrześcijańskich budynkach sakralnych fatalnie, a szkoda, bo i lubię zabytkowe wnętrza i w upał miło ochłodzić się w takim np. romańskim czy gotyckim budynku.." - no nie dziwię ci się, wielokrotnie takie budynki są nasycone ogromną negatywną energią/emocjami i co najlepsze nie demonów tylko ludzi tam przychodzących i się "modlących". W sumie w pewnych miejscach sporo syfu energetycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja zauważyłam naprawdę duże zmiany w moim życiu. Nigdy bym nie pomyślała że może spotkać mnie to co spotkało. Po 9 latach osoba dla której byłam obojętna zmieniła stosunek do mnie i stałam się dla niej najważniejsza co prawda nie udało nam się, ale jednak bardzo tego pragnęłam i gdyby tak się nie ułożyło nie dotarłoby do mnie, że jest to jeden wielki błąd. Ale nie będę dokładnie tego tu opisywać. Wiem, że jest dużo lepiej :) Mam takie dni z talizmanem kiedy muszę i to bardzo go zdjąć. Wtedy czuje takie uczucie jak by ktoś mnie dusił i talizman ważył kilogramy. Była taka sytuacja, że nie mogłam poradzić sobie ze zdjęciem go (rzemyk wiązany) i musiałam rozciąć go. Wtedy zaczęły napływać mi łzy do oczu ale to była jednorazowa sytuacja. Pomaga oczyszczenie i przez parę godzin go później nie zakładam. A potem mam znów spokój. Wiem że działa i wierze w jego siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

ktoś kiedyś pisał lub podawał link do jakiegoś sklepu w krakowie gdzie mozna kupic talizman anielski - moze ktoś cos wie ??? sos słyszał ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Madzia, ja bym poszukała w "Cudzie". To sklep na Małym Rynku. Ja swój kupiłam w sklepie internetowym. Jeśli wpiszesz w googlach, powinno Ci się wyświetlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do specjalistów którzy tu się udzielają,widzę ze macie sporą wiedzę

myślałam kupić talizman anielski , ale troszkę dziś poczytałam i nie wiem czy to odpowiedni talizman dla mnie ponieważ nie jestem zbyt wierzącą osobą i na pewno nie praktykującą - jestem rozwódką mam syna i mieszkamy z partnerem.

ogólnie chciała bym zeby nam sie ułożyło- jak jest dobrze to na prawde jest nam cudownie uwielbiamy być ze sobą ,ale chyba mamy podobne charaktery i często popadamy w kąflikty

Chciała bym taki talizman hmm no nie wiem jak określić na szczęcie w zyciu? ogólnie nie mam szczęscia mama mówi ze wszystkie kobity w naszej rodzinie to jakieś pechowe... po prostu chciała bym zeby mi sie zycie ułożyło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie jestem zbyt wierzącą osobą i na pewno nie praktykującą - jestem rozwódką" - nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Dla nich to nawet i ten talizman będzie diabelski bo zawiera imiona Archaniołów, których istnienia nie uznają. Dla Aniołów, Pana nie ma czegoś takiego jak religia. Jest to tylko wymysł ludzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę do kościoła, jestem lesbijką więc wedle katolików jestem skazana na potępienie i wieczne, piekielne męki ;) A jednak bardzo dobrze czuję się z talizmanem, więcej, naprawdę mi się zaczęło układać, odkąd go noszę i to - w niespodziewany sposób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...