Skocz do zawartości

Pomoc -wizja, jasnowidzenie itp.


_Domi_

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy tzn. kogoś kto jest w stanie powiedzieć jak objawiają się wizje ,kiedy występują najczęściej,czy trzeba tego chcieć i czy mogą przychodzić nieproszone -głownie chodzi o jasnowidzenie . Jak odróżnić wizje od .... sama nie wiem czego ,może ktoś mi to powie .

Moja wiedza mi nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ,to tez są i moje domysły i o tym czytam tu i tam . Szukam kogoś lub jakiejś stronki, gdzie się dowiem i otrzymam pomoc.

 

Dziękuje za zainteresowanie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że Ty masz wizje u mnie występuje to na zsadzie odbierania wyższych wibracji z otoczenia.

 

Podczas wizji powinnaś mieć jakiś określony stan np. stan odrętwienia, jakiś chcrakterystyczny tylko dla tego rodzaju przeżyć, niepokój, mrówki na ciele. Na takie określenie potrzeba czasu i wnikliwych obserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze iż wygląda to tak :pojawia się obraz i około 1-2 sekund następuje wyostrzenie obrazu (akcji)potem gdy zaczynam się przyglądać, mam możliwość oglądania tego przez około 5 sekund i następuje odejście obrazu (akcji) .Rzeczy widziane są prawdziwe tzn. nie fantastyczne, przedstawiają zazwyczaj ludzi i zdarzenia ,którą są mnie lub bardziej przyjemne ,czasem dramatyczne a czasem wesołe lub neutralne.Dźwięku nie słyszę.

Czy ja coś czuje ??hmm jedynie to, że nie mogę sobie od tak tego przerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem inaczej ,na dźwięk nie zwróciłam uwagi co możne oznaczać że go nie było .

Dama Trefl Dziękuje za odpowiedz :)

 

Jeśli ktoś zechce o tym porozmawiać i pomóc mi zapraszam na moje gg 7973621

 

Będę wdzięczna :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedną taką wizję mam w głowie, bo jeszcze się nie spełniła. Powiem, że widziałem obraz (osobę). Po samym obrazie jednak niewiele byłbym w stanie powiedzieć, ale wokół tego krążyło mnóstwo uczuć. To to te uczucia były ważniejsze niż to, co zobaczyłem. Obraz wskazał tylko, kogo to będzie dotyczyć.

A jak wizje uzyskałem? Tuż przed zaśnięciem, bardziej na zasadzie afirmacji (chciałem się coś dowiedzieć, no i się dowiedziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o wizje które dotyczą przyszłości (przynajmniej o tym nie wiem ), nie dotyczą też mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Domi

 

- jedyne co mogę Tobie teraz polecić to zapoznanie się z książką :

 

Stefan Ossowiecki "świat mego ducha i wizje przyszłości"

wydawca " Różdżkarz " Poznań 1983...ale były też wznowienia...

 

- i nie zrażaj się tytułem...o przyszłości jest tam tylko wspomniane...

 

- kupiłem ją jeszcze w latach 80'...nie wiem dlaczego? (intuicja) po pobieżnym przeglądnięciu odłożyłem na półkę (nie byłem jeszcze gotowy)....i tak przeleżała zawieruchy mojego życia...blisko 25 lat ....

- dopiero niedawno powróciłem do niej, i jestem pod wielkim wrażeniem nie tylko książki ale i autora...bardzo pomogła mi w moim rozwoju duchowym i uważam że powinna pomóc i TOBIE w twoich rozterkach....tak mi mówi moja intuicja...

 

pozdrawiam z wielkim szacunkiem.... ---infedro....:papa2:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci bardzo :usmiech: i dobrze pomyślałeś bym się nie zrażała tytułem, bo właśnie pierwsze co pomyślałam to o tym tytule :usmiech:.

Już się biorę do szukania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj....Domi

 

- poprawiłem małego błądka, który się wkradł w pośpiechu....

- dodam jeszcze, że ta książka ukazała się w serii "Biblioteka różdżkarza" - tom VIII

- posiadam to wydanie...( BIBLIOTEKA RÓŻDŻKARZA TOM VIII - KRK (633204636) - Aukcje internetowe Allegro ) - ale widzę że są i nowsze..bardziej kolorowe..

- czytając tą książkę...poznasz i mnie

- oczywiście nie porównuję się z Ossowieckim...nie dorastam mu do pięt...ale poznasz moje zainteresowania i poglądy...a właściwie Jego poglądy z którymi się utożsamiam....

- miło mi że mogłem Ci pomóc...

- oby tylko skutecznie i z powodzeniem...

- życzę miłego i zajmującego czytania...

- i czekam cierpliwie na wrażenia...

 

pozdrawiam i życzę miłego dnia ....:muza: ---infedro....

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominika111

wiesz ja tez mam takie momenty kiedy wiem na chwile przed ze cos sie moze zdarzyc mysle ze tu chodzi o głeboka obserwacje siebie i pamiec tego co mysli sie i oczym.pozdrawiam papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominika111

wiesz ja tez mam takie momenty kiedy wiem na chwile przed ze cos sie moze zdarzyc mysle ze tu chodzi o głeboka obserwacje siebie i pamiec tego co mysli sie i oczym.pozdrawiam papa

 

To co napisałaś to jest jedna sprawa która i ja mam, jest ona dla mnie bardziej oczywista i wiem skąd się bierze (takie mam przynajmniej wrażenie ), ale to o czym wspominam w tym temacie to druga sprawa bardziej bolesna i bywa okrutna ,czasem bez litosna bo widzę to czego niebardzo chce widzieć , (gwałty i związane z tym szczegóły ,nawet do nr.rejestracyjnych pojazdów gdzie toczą się dane sytuacje, ludzi umierających w szpitalach i ich lekarze z nazwiskami na etykietach wpiętych w białe fartuchy podczas gdy walczą o ich życie,dzieci na stołówka w domach dzieci , kobiety które tańczą taniec brzucha ) mogła bym bez końca wymieniać to co widziałam i nigdy nie powtarzają się te sceny, za każdym razem jest coś innego,czasem miłego ale podkreślam czasem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na dzień dzisiejszy, przystaje na tym, iż to co mi się przytrafia to sen na jawie .

Dziękuje za pomoc którą otrzymałam od was.

 

Pozdrawiam :))))

 

Ps. Temat można zamknąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...