Skocz do zawartości

Moja aktualna praca do czerwca 2016r.


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na nową pracę, w której jestem od stycznia. Co mnie tam czeka do czerwca 2016r?

 

2h5rw2a.jpg

 

11 Rózgi+ 14 Lis+34 Ryby = 23 Myszy

No to czeka manie duży spór na temat finansów. Może to dotyczyć mojego wynagordzenia, ale także może dotyczyć samych obowiązków – mam do czyenienia z cenami produktów.

3 Statek+ 35 kotwica+5 drzewo =7 Wąż

Sam statek może pokazywać mój zagraniczny wyjazd w lutym. Teoretycznie nie powinnam tam mieć żadnych delegacji. A może to jakaś podróż związana z nową pracą? Może jakieś jeżdżenie na rozmowy kwalifikacyjne? I w podsumie znów piękna karta fałszu...

26 książka+27 list+19 wieża – 36 Krzyż

Dostanę jakiś list z urzędu, który patrząc po Krzyżu do miłych nie będzie należeć.

11 Rózgi+3 Statek+26 książka=4 Dom

Tutaj widać jakiś niepokój związany z podróżą i ukrywanie chyba tego faktu w pracy.

14 lis+35 kotwica+27 list = 4 Dom

Hm, chyba zaproponują mi warunki, które nie będą do końca dla mnie dobre.

34 Ryby+5 drzewo+19 wieża =22 drogi

Może jakieś pieniądze z Urzędu otrzymam?

11 Rózgi+35 Kotwica +19 wieża=29 Pani

Konflikt w pracy z kobietą chyba...

34 Ryby+35 Kotwica+26 książka=23 Myszy

Może długą będę się wdrażać w tej firmie? Albo może przychody firmy zostaną ujawnione, albo moje wynagrodzenie.

 

Będę wdzięczna, jeżeli ktoś z Was zerknie, bo ja to wszystko z opisami z netu robię...

 

ps. przepraszam, ale nie wiem, jak obrócić to zdjęcie.

Edytowane przez Iwka78
dopisek PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...