Skocz do zawartości

Horoskop małżenski - do poćwiczenia


Koma

Rekomendowane odpowiedzi

Dosc trudne cwiczenie, m. in dlatego ze godzina mezczyzny nieznana, ale i tak ciekawe.

Kobieta-ur.28.02.1955r. godz. 09.56 Pruszków k/Warszawy

Mezczyzna-20.05.1940 r. godz.? Pruszków k/Warszawy (rozwiedziony, jedno dziecko córka w wieku ok. 18 lat)

Para malzenska-pytanie jak bedzie im sie ukladac, i jakie korzysci/szkody przyniesie kobiecie ( i dlaczego).

Czy ma dzieci , ile i jakiej plci?

Nie mam czasu w tej chwili ale bede dopisywac swoje trzy grosze po trochu.

Tak na szybko to malzenstwo powinno jej przyniesc pewne finansowe korzysci (Ksiezyc , wladca Jowisza w Byku)

 

Horoskopy i werdykt ( wraz z potwierdzeniem) wzielam ze strony; Logonia autor; Leon Zawadzki

 

P.S. Dlugo i uporczywie usilowalam dodac obrazki, zeby wam ulatwic , ale mi sie nie udalo-nie wiem w czym problem.

Tutaj mozna obliczyc sobier kosmogramy; Oblicz swój indywidualny horoskop urodzeniowy - Astrologia i horoskop dla każdego - Era Astrologii.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Koma, co do obrazków to robisz gdzieś kółko (np. na astrodienst) kopiujesz ten obrazek i zapisujesz go na kompie (najczęściej, bo są też inne opcje) i wrzucasz je na fotosik abo na inną pokazywarkę. Na fotosiku chyba najlepiej, bo tam są od razu generowane linki na wszystkie rodzaje for. Żeby obrazek wyświetlił się od razu tutaj, to kopiujesz link na "fora dyskusyjne", wrzucasz tu i gotowe.

 

Jak ustawiony jest horoskop mężczyzny, na Słońce, na godz. 12, sama przestrzeń od Barana czy jeszcze inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Jeżeli chodzi o tą kobietę, to jakieś problemy mogła mieć w temacie dzieci, dlatego że próg V domu ma w Pannie, a Merkury w negatywnym aspekcie z Księżycem ( który jest w XII domu) i z Saturnem ( który jest w VI domu). Obstawiam jakieś problemy ze sprawami kobiecymi - dom XII w Byku, Księżyc w opozycji ze Saturnem, w kwadraturze z Merkurym i w kwadraturze z Plutonem.

 

Popatrzyłam jeszcze na Ceres( władca Panny) i ma w domu VIII- to też mówi, że coś na rzeczy może być, mogła nawet stracić ciążę.

Patrzę jeszcze na Wenus- bo to jest współwładca domu V i ma trygon z Księżycem i sekstyl z Księżycem.

 

Obstawiam jedno dziecko, raczej późno- bo próg V domu w ziemskim znaku i Księżyc też w znaku ziemskim.

Edytowane przez Bethany
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismer, horoskop mezczyzny ustawilam na 12 w poludnie, bo jakos tak mi wyszlo i nie chcialo mi sie zmieniac ; , myslalam o 1domu w Baranie, tak klasycznie, ale uznalam ze to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

co do tej Pani jeszcze- Księżyc w Byku i Mars też - mąż może być majętny, być może pani też została wprowadzona do rodziny, która jest dość dobrze usytuowana - Jowisz w Raku, w II domu.

Problemy - na razie patrzę tylko na radix tej kobiety- ona może mieć inne wyobrażenia, niż rzeczywistość- opozycja Mars- Neptun.

Ma też napięciowy aspekt Mars- Wenus- najogólniej to sprzeczne pragnienia, których nie sposób pogodzić. Poza tym mając Marsa w XII domu może podświadomie traktować facetów jak wrogów. Ma też kwadraturę Mars- Uran - nieobliczalność, czasem nawet agresja.

 

Teraz patrzę na synastrię i ciężko to widzę- Pan się wbija kilkoma planetami w XII dom tej Pani, w tym Słońcem, Saturnem, Uranem, Jowiszem i Merkurym. Ogólnie może być problem z otwartością wobec siebie, dogadaniem się. W dodatku Saturn Pani jest w tym samym znaku, co Wenus Pana.

Pan Wenus wpada na II dom Pani - na pewno wyszła dobrze finansowo, w końcu Wenus to benefik.

Edytowane przez Bethany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...