Jump to content

Wenus i jej aspekty pomożecie?


Recommended Posts

Witam serdecznie, pytanie czy ktoś z Was kiedyś spotkał się z tym że aspektował czyjąś venus 10 aspektami?

Venus w trygone do: venus, marsa, ascencentu, medium coeli, koniunkcja z węzłem księżycowym i saturnem (lekka), venus w kwadraturze do słońca, merkurego i neptuna, venus tak aspektowana jest mężyzczny a wszystkie aspekty kobiety.nie mają aspektów do świateł, ale za to ponad 50 aspektów, w tym jeszcze kwadratura jej księżyca do jego marsa. A czy węzły księżycowe mają wpływ na zwązki? bo jego węzeł księżycowy jest w konunkcji z jej uranem w 7 domu ;)

Wszystkie trygony są z żywiołu ziemi, a facet ma venus w pannie :). Taki ostatnio robiłam horoskop partnerski i bardzo mnie pochłonął ten temat, czy ktoś może mi pomóc jak to można zinterpretować? interesuje mnie jeszcze czy on oboje czują to samo, czy tylko ten kto aspektuje, lub jest aspektowany? dzięki z góry za wszelką pomoc ;)

Link to post
Share on other sites
  • Administrator

http://www.ezoforum.pl/astrologia/89208-regulamin-dzialu-astrologia.html

p. 3 i 5.

 

Kawunia, albo podaj dane natalne albo zamieść kółka, można bez danych.

Wtedy możesz też liczyć na bardziej niż pobieżna odpowiedź i ew. zaangażowanie się innych w Twoją sprawę.

 

A pomijając wszystko inne - jaki dałaś rozrzut na aspekty i jakie aspekty w ogóle uwzględniasz w porównawczej?

 

No i ewenementem nie jest ilość aspektów Wenus czy innej planety, to się zdarza częściej niż myślisz; ewenementem byłoby gdyby te aspekty były zwrotne ;)

 

Węzły mają znaczenie, szczególnie na osiach i szczególnie jeśli mają kontakt z planetami partnera.

 

Oboje nie mogą czuć tego samego, nawet jak są tak zgodni żywiołowo, ale za to czują bardzo podobnie, inaczej mówiąc bardzo podobnie spoglądają na świat i jego przejawy, są w tym zgodni.

Link to post
Share on other sites

Hej dziękuję za odpowiedź, proszę mi wytłumaczyć co to są aspekty zwrotne? Rozrzut aspektom dałam tradycyjny, nie mogę niestety pokazać kółek nawet nie mogę skopiować, ponieważ te osoby jeszcze ze sobą nie są, jedna po prostu się zauroczyła strasznie i chciałaby wiedzieć czy coś z tego będzie ;) oboje mają węzły w koniunkcji właśnie ona swój węzeł z jego venus, a on swój węzeł z jej uranem w jej 7 domu. Zastanawia mnie tylko skąd ta fascynacja, co mogło ją spowodować, ona spać nie może myśli o nim 24h, jakie aspekty mam jeszcze podać ? dodam tylko że jej venus wchodzi na jego 5 dom, jego ascendent na jej 7, ponieważ ona ma szeroki 7 dom. Ona ma asc w byku i venus mars na asc a on w asc strzelcu. Ze wszystkiego co mnie najbardziej uderzyło to właśnie ta venus i może stąd ta fascynacja, co może być jeszcze takiego co w niej pobudziło take uczucia?

Link to post
Share on other sites
  • Administrator

Kawunia, nie muszą być kółka z danymi - same grafy wystarczą - nie tylko bez imion i nazwisk ale i bez żadnych danych urodzeniowych, to wszystko można wymazać. Dlatego właśnie są dwie opcje, żeby nikt nie wiedział o kogo chodzi, jeśli jest to taka wielka tajemnica.

Ale coś musi być, jeśli mamy rozpatrywać kosmogram.

 

Aspekty zwrotne (wzajemne) to np. jak Księżyc X aspektuje Wenus Y, a Wenus Y Księżyc X - wtedy ta siła przyciągania między parą jest i wzajemna i przemożna.

Aspekty jednej planety, np. Słońca X do wszystkich planet Y także nie są bez znaczenia, bo coś się dzieje w temacie, w zależności od planet może to być fascynacja, zauroczenie, zakochanie itd. - ale to jeszcze nie przesądza o trwałości ani o długotrwałej wzajemności, a dopiero aspekt odwzajemniony mówi o wielkiej sile, jaka łączy dwoje ludzi - ich "nie da się rozdzielić" w takim wypadku.

 

Tradycyjny rzut to znaczy jaki konkretnie? Same wielkie aspekty w granicach 3 st? czy inaczej?

Link to post
Share on other sites
  • Administrator

o matko! Dobra, majtam białą flagą. Jak chcesz to Ci zrobię te kółka bez danych i tu wrzucę. Ale ponieważ prawdopodobnie nie masz tu na forum jeszcze włączonej poczty to wiadomość masz na @.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...