Skocz do zawartości

Czy wynajmiemy to miejsce (ZWERYFIKOWANY)


afercia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Mamy z chłopakiem na oku pewne mieszkanie. Mój dzwonił i wstępnie nas umówił na oglądanie ale jest dużo chętnych bo świetna cena przy dobrej lokalizacji.

Czy wynajmiemy to mieszkanie?

5 monet As Mieczy As monet Rycerz monet

 

Nie. Ktoś nas wyprzedzi i zdecyduje się przed nami.

Gość befimaka
Napisano

Gdyby nie ta 5 monet na początku, to uważałabym, że wynajmiecie to mieszkanie. Jednak 5 monet jest kartą strat, więc sprawdźcie dokładnie, jak wygląda sprawa z tym mieszkaniem, bo może lepiej będzie go nie wynajmować.

Napisano

Nie wynajmiecie...w moim odczuciu trafi sie inna okazja:) Powodzenia:)

  • Lubię to! 1
Napisano

Dziękuję wszystkim :) Mam nadzieję, że szybko znajdziemy coś lepszego bo miejsce gdzie obecnie mieszkam a właściwie osoba ma jakieś jazdy osobiste i na mnie sobie odbija. Tamtego miejsca jednak nie wynajęliśmy - państwo którzy byli umówieni przed nami się zdecydowali :(

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...