Jump to content

winda


arton
 Share

Recommended Posts

Jestem z kimś w windzie, chyba z kobietą. Słyszymy komunikat, że pod budynek zostały podłożone dwa ładunki, pochodzący jakby od jakiegoś polityka.

Budynek ma się złożyć, zapaść. Winda rusza, słyszymy i czujemy pierwszy wybuch, potem drugi, po nim zaczynamy przyśpieszać. Boimy się, że prędkość będzie się zwiększać, ale tak się nie dzieje. Jedziemy w bardzo ciemnym tunelu, obawiamy się , że to już koniec, ale pojawia się smuga białego światła z boku, po lewej stronie. Zjechaliśmy do piwnicy, ściany są pomalowane na biało, a światło pada z piwnicznego okna.

Link to comment
Share on other sites

Guest kamil99

Winda poruszająca się w dół symbolizuje zmniejszającą się doskonałość Twojego bytu. Wybuchy pojawiające się w kolejności symbolizują etapy Twojego życia i problemy które mają pojawić się w przyszłości. Światło symbolizuje przełomowe wydarzenie które nastąpi w przyszłości. Może ono być pozytywne lub negatywne. Jego skutki będą nieodwracalne. Piwnica sugeruje najgłębsze ukryte w podświadomości sprawy, problemy z którymi sobie nie poradziłeś w przeszłości.

Link to comment
Share on other sites

Boisz się, ale nie jest tak źle. W piwnicy widzicie światło pośród mroku. Może faktycznie czeka Cię coś burzliwego, sprawy będą wydawać się lecieć w dół, ale na końcu pojawi się nadzieja. Piwnica to to co ukryte. Może zagłębiając się w sobie dostrzeżesz światło w pozornie ciężkiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...