Skocz do zawartości

Wybór ścieżki życiowej a numerologia?


kamil33

Rekomendowane odpowiedzi

Po długim okresie miotania się między dwiema największymi kochankami, uświadomiłem sobię, że tak już dalej żyć nie można. Kocham je obie i nigdy nie przestanę ale dwóch srok za ogon trzymać nie dam rady. Niejednokrotnie próbując pogodzić dziewczyny, odkryłem, że tylko traciłem energię i krzywdziłem obie z racji niedostatku uwagi jaki otrzymywały. W końcu postanowiłem oddać się jednej całkowicie i bez reszty zaś tę drugą pozostawić w sferze przyjaźni. Rodzina nie popiera mojej decyzji i chciałaby na odwrót. Pewnie dlatego, iż pierwsza z pań choć serce do niej rwie jak oszalałe, nie gwarantuje stabilizacji, spokoju i wymiernych korzyści. Druga zaś kochanka, również ma wiele miejsca w mym sercu lecz ta miłość jest inna. Nie ma w niej takiego żaru i magnetyzmu, jest bardziej racjonalna. Wybierając ją, życie byłoby łatwiejsze do zaplanowania, poukładane i społecznie pożądane ale wiem, że czegoś by mi brakowało. Zgodnie z głosem serca i bez względu na rodzinę oraz wszystkich, którzy lepiej wiedzą co dla mnie dobre, wybrałem tę pierwszą i nie ma odwrotu bo w środku wiem, że to mi pisane :)

 

Ok. Poleciałem w pierwszej części bo wydaje mi się, iż taki opis znacznie lepiej oddaje tego typu sprawy aniżeli techniczny o suchy. Na niego jest czas teraz aby jasno sformułować pytania i wytłumaczyć co poeta miał na myśli :) Pierwsza z pań to twórczość artystyczna a konkretnie tworzenie muzyki (nie wykluczam także pójścia w stronę pisania ale to melodia przyszłości). Druga to kariera naukowa- biologia i wszystko co z nią związane. Decyzja podjęta ale ciekawi mnie jak to wygląda z perspektywy "cyferkowej" Poniżej wstawiam swój portret

 

urodzony 27.03.1992

Droga życia: 33/6

Liczba duszy: 33/6

Liczba osobowości/ realizacja intymna: 6/42

Liuczba ekspresji/ cel życia: 3/12/75

 

4pz ---------24/6----------

3pz -----------6------------

1,2pz ---30/3-----12/3-----

1,2,3 c -3------27/9----21/3-

1,2w ---24/6-----21/3-----

3w(G) ----------3-------------

4W --------27/9-----------

 

Czyli same 3,6,9 nie mówiąc już nawet o 33 oraz 27. Czy to wszystko "zmusza" mnie do pójścia ścieżką artysty i porzucenia kariery naukowej?

Edytowane przez kamil33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może tak cykl formujący 3 łączy się z działaniami artystycznymi, ale żeby stwierdzić z "którą Panią jest Ci po drodze" przydały by się ich daty urodzenia. Numerologia nie zmusza tylko kieruje. Z resztą zalecałabym rozwagę w podejmowaniu decyzji, bo wchodzisz w lata pustki 2016-2017 i nie wszystko może się układać po Twojej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...