Skocz do zawartości

Ciążą


mycha87

Rekomendowane odpowiedzi

Przy początkach pracy z Tarotem słyszałam dużo opinii, że nie powinno się stawiać kart kobietom w ciąży - przestrzegałam i przestrzegam tej zasady dalej, chociaż sama nie do końca wiem z czego ona wynika. Też jestem ciekawa opinii na ten temat :)

Tak na "chłopski rozum", wydaje mi się, że można mieć dużą trudność z interpretacją rozkładu kobiety w ciąży, bo są u niej dwa różne pola energetyczne - jej i dziecka, co może zaburzać próby zrobienia rozkładu. Ale to już zależy od tego, jak tam sobie kto tłumaczy zasady działania Tarota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja nie wróżę, ale nie ze względu na dwa pola energetyczne, tylko ze względu na emocjonalność.

Bo nigdy nie wiadomo, jak pytająca przyjmie wróżbę, nawet tą radosną, a co dopiero mówić o niezbyt radosnej. O poronienie ze względu na stan emocjonalny (wzburzenie, zdenerwowanie ale i egzaltacja też) łatwo. Nie mam zamiaru brać na siebie takiego obciążenia, nie mogłabym znieść myśli, że moje słowa mogłyby się przyczynić do czyjegoś ew. nieszczęścia. Kobieta ciężarna jest bardzo podatna na wszelkie słowa i sugestie, a jedno źle sformułowane zdanie, ba! nawet słowo może wprawić ją w stan zdenerwowania.

A negatywny stan emocjonalny źle wpływa na mamę i co za tym idzie na płód, rosnące życie bardzo odczuwa emocje matki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja nie wróżę, ale nie ze względu na dwa pola energetyczne, tylko ze względu na emocjonalność.

Bardzo mi się to podoba :) Miałam kiedyś koleżankę, która będą dość wysoko w ciąży korzystała z wróżb i niestety nie potrafiła tego na spokojnie przyjąć, co różnie później się na niej odbijało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi się wydaje, że ile osób tyle zdań i przekonań na ten temat. Jedni uważają, że nie i koniec, drudzy tworzą do tego jakąś ideologię i przekonania, trzeci jeszcze coś innego. Moim zdaniem nie warto wróżyć kobiecie w ciąży bo nigdy nie wiemy jak zareaguje. Właśnie tak jak wyżej, ze względu na jej emocjonalność. Osobiście odradzam wróżenie jeżeli kobieta jest w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...