Skocz do zawartości

Poszukiwani, czyli nasze listy gończe :)


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Napaliłam się na pewien horoskop i wyszło, że całkiem jak łysy na grzebień :(

Nigdzie nie mogę znaleźć potrzebnych danych urodzeniowych i pomyślałam, że taki wątek przyda się u nas - może znajdzie się ktoś, kto gdzieś natknął się na poszukiwany skarb i podzieli się wiadomością.

Oczywiście w dozwolonych granicach, zgodnie z regulaminem - czyli jeśli te poszukiwane dane są podane do wiadomości publicznej i/ lub jeśli poszukiwany nie ma nic przeciwko publikacji jego danych.

 

Tak więc w tym wątku zamieszczamy nasze listy gończe czyli inaczej mówiąc wymieniamy się informacjami.

Jeśli poszukujesz czyjejś daty / godziny urodzenia to tutaj jest nasza tablica ogłoszeń.

 

Kto coś wie - niech podzieli się radosną wieścią :)

 

Ja na dzień dzisiejszy poszukuję daty urodzin tego pana:

 

Travis Pratt, ur. w Tifton, USA Georgia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

Nie znam godziny, ale wiem, że można dojść przez redakcję, tzn. ja czegoś szukałam tam właśnie, znalazłam (po długich i ciężkich poszukiwaniach) na ich stronie, po czym zamówiłam egzemplarz pisma, który po 10 dniach dotarł do mnie. A jak trafisz na kogoś gramotnego i przy tym życzliwego, to Ci sam wyszuka interesujący Cię egzemplarz.

A kiedyś byłam osobiście w jakiejś redakcji i sama sobie szukałam w archiwum, tzn. posadzili mnie komputerze i szukałam niczym w bibliotece xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że analiza radixu w "Gwiazdy Mówią" nie musi mieć związku z posiadaniem godziny ur. danej osoby. Kilkanaście numerów wstecz była analiza Roberta Lewandowskiego bez godziny. Swego czasu, zbierając materiały i dane do bazy horoskopów, użyliśmy kilkadziesiąt dokładnych danych własnie z "Gwiazd". Myślę, że każda nowa dana, zamieszczona w ostatnim roku, ew. dwóch - trzech latach byłaby przez kogoś cytowana, albo użyta, więc niestety, niestety, danych Chodakowskiej się raczej nie spodziewam :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To prawda, ale bywa też, że ten kto omawia mówi np. "Asc w Koziorożcu", albo "władca ascendentu Księżyc"(można się zorientować czy bierze pod uwagę jednego czy obu przy podwójnym) albo jakaś planeta w domu 7 więc mamy przynajmniej przybliżoną godzinę, a to już jest coś, na pewno więcej niż nic xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób mniej więcej znalazłem w sieci dane:

- kompozytora J. Kaczmarka

- solisty Papa Dance

- takiej pani od poezji śpiewanej, zapomniało mi się danych

To zawsze "coś", osobiście gdybym znał wiele ASC, znacząco by to zmieniało postać rzeczy. Któż by nie chciał znać ASC Clinton (trzy kandydatury godzinowe), albo (hmm) Dudy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Administrator

buuu, poszukuję danych natalnych Natalie Trayling, pianistki, urodzonej w Perth.

Miałam i przepadły przy przenosinach na inny sprzęt, a teraz nie mogę ich namierzyć w sieci. Może komuś się uda je zoczyć i mi podpowie :prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...