Jump to content
dorota74

drogi życia

Recommended Posts

dorota74

Moja 3/12/30-21/39/57 i kogo ważnego dla mnie 9/27-18/36/45/54 - Co można o nich powiedzieć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
cabby

Zacznę od Ciebie

12- to skłonność do poświęceń, uleganie wpływom innych, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji.Utrudnia wybory niesie za sobą poczucie winy. Kluczem do pozytywnego przeżywania tej wibracji jest akceptacja swojego losu

21 Wróży sukces, harmonię oraz niesie za sobą wiele talentów, jest niezwykle twórcza jednak gdy przeżywamy ją negatywnie daje trudne stany emocjonalne oraz przemęczenie natłokiem obowiązków

30 Twórczość. Wymiana. Komunikacja. Rzemiosło. Handel. Zapowiada owocną realizację poważnych i stabilnych przedsięwzięć. Przynosi sukces jednak przeżywając na tę wibrację negatywnie, przyciągamy nieprzyjaciół i narażamy się na zdradę.

39 Rywalizacja, zdrada, dwulicowość, rozczarowania (zwłaszcza uczuciowe), niewrażliwość na cierpienie innych, lenistwo. Nie należy wstępować w związek małżeński.

57 Liczba zrozumienia, ale i kruchości naszych przekonań. Wystawia nas na walkę, dyskusje, kontrowersje, błędy, byśmy zamiast litować się nad sobą i czuć się zranionymi, nauczyli się zachowywać dystans i poczucie humoru. Nie dajmy się, więc zapędzić w samotność, gorycz i depresję. Nie rezygnujmy z siebie tylko, dlatego, by chronić kogoś innego. Nawet, jeśli ktoś poczuje się zraniony — być może jest mu to niezbędne dla jego własnego rozwoju.

 

Reasumując jesteś podatna na związki w których nie koniecznie jesteś tylko Ty i partner, na wiele się godzisz. Wydaje mi się, że brakuje Ci wiary w siebie mimo że posiadasz wiele talentów, oraz jesteś inteligenta i błyskotliwa. Powinnaś popracować nad swoimi emocjami oraz pewnością siebie żeby nie "pakować" się w toksyczne związki, i znaleźć faceta który na Ciebie zasługuje. Nie powinnaś też się zmieniać i dostosowywać do kogoś, kompromisy tak, uległość nie.

 

18 Księżyc. Złudzenie. Komplikacje. Częste zmiany. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Trudności w ustabilizowaniu się.

27 Wielka moc duchowa, płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu... Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia.

36 Przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń.

45 Daje ona moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Natura tajemnicza, zachowująca dystans wobec otoczenia, dumna i zdecydowana spełnić swe ambicje. Receptywność. Liczne związki miłosne, wczesne małżeństwo, wielodzietność. Niepokoje emocjonalne.

54 Łatwość dostosowania się do otoczenia, która może zaowocować karierą dyplomatyczną lub polityczną. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, wywołujemy kłótnie rodzinne, dopuszczamy się oszustw, doprowadzamy do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem, narażamy się na zniesławienie.

 

Nie wiem dlaczego ale z tych podliczb jeszcze przy wspólnej drodze życia 3 maluje mi się romans. Gdzie on jest stroną dominującą i manipuluje w jakimś stopniu Tobą, bawiąc się Twoimi uczuciami. Nie mam długiego stażu, i nie jestem najlepsza. Ale nie wiem dlaczego maluje mi się tu toksyczna relacja.

Więc, żeby wiązek był szczęśliwy i spełniony powinniście popracować nad szczerością, a Ty uwierzyć w siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dorota74

Tak z tym romansem sie zgadza. On jest dominujący i od początku miałam niejasne przeczucie że sie mną bawi. Potrafi manipulować. A wogóle z takimi liczbami jak u nas można coś stałego stworzyć? Bo ja mam pełno trójek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cabby

Wyślij mi proszę pełne daty urodzenia i wtedy mogę spróbować powiedzieć co trzeba było by przepracować aby mogła powstać stabilna relacja.

Jeśli dodasz imiona i nazwiska na priv to spróbuję określić jakie macie lekcje do przerobienia.

Żeby Cie podnieść na duchu każdą karmę i wszystko można przerobić żeby tworzyć stabilną relację, ale Twój mężczyzna też musi włożyć w to pracę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cabby

Więc on znajduje się w cyklu żniwnym 2/20 czyli przebudzenie, niespodzianki, liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Pojawia się u niego też ryzyko rozwodu do 2016 Twój mężczyzna znajduje się w latach pustki, więc wiele rzeczy będzie działo się nie po jego myśli.

Jesteś w II punkcie zwrotnym 6 od 2014 do 2016 z jednej strony 6 sprzyja miłości i związkom ale powibracja 24 Problemy uczuciowe. Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Twój cykl produktywny to 3/30 czyli jak pisałam wcześniej pozytywna, ale też niosąca za sobą widmo zdrady.

Więc 2017 warto być cierpliwym i ostrożnym.

 

Jak Ci już wcześnie pisałam też musisz popracować nad pewnością siebie i asertywnością w związkach, natomiast Twój partner powinien ograniczyć swoje władcze zapędy po

interpretacji dróg życia

Więc jeszcze wieczorem siądę nad lekcjami karmicznymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dorota74

Mało że lata pustki to jeszcze ma 9 rok do września więc ja sie boje ze nam sie nie uda :( podobno mamy bardzo podobne piramidki. ja jestem w jego wyzwaniu a on w moim w tym samym czasie. Kiedy mu sie kończy ta pustka ? w 2016? Ja właśnie w 2014 go poznałam. U niego naprawdę może być rozwód? Potrafisz określić kiedy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
cabby

2015-2016 to jego lata pustki.

2/20 to wibracja która mówi o przebudzeniu i przemianie i z nią właśnie się wiąże ryzyko rozwodu występuje w punkcie żniwnym od 2012 roku. a że do 2016 jest w latach pustki zgubiłam przecinek wybacz. To już ktoś od astrologi. Ja mogę pokazać ryzyka lub nad czym trzeba pracować i określić mniej więcej lata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dorota74

Jakbyś jeszcze coś napisała o lekcjach karmicznych to będę wdzięczna - dziękuję za to co napisałaś wcześniej - nasza sytuacja jest skomplikowana i mnie coraz bardziej uwiera że nie mam stabilności - dodam że on nie jest wolnym człowiekiem i stąd moja huśtawka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dorota74

Dziękuję za lekcje karmiczne. Mam lekkie obawy że dopóki tego nie odrobimy to będzie nam ciężko jak chodzi o stworzenie związku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dorota74

Mam jeszcze pytanko- jeśli mogę - mamy wspólną drogę życia 3 - ja mam mnóstwo trójek w piramidzie ( same trójkąty miałam ) - czy to ma znaczenie przy tworzeniu normalnego związku ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
cabby

Pojawia się ryzyko ingerencji osób trzecich, ale jeśli będziecie dbali o wasz związek i o to by być tylko dla siebie nie powinno mieć to znaczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dorota74

No właśnie obawiam sie że wtrąca sie jego żona. A on nie daje sobie z tym rady. Dlatego sie zdzwiiłam gdy wspomniałaś o rozwodzie. A ja za dużo przeszłam w życiu romansów i nie jest mi tym razem komfortowo ze względu na to że kocham go tak jak nikogo. To pewnie też karma by nauczyć się prawdziwego uczucia i tolerancji. Dziękuję Ci serdecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cabby

Wynika z podwibracji u niego, że występuje ryzyko. Ja analizuje to na podstawie liczb, ale może poproś dziewczyny o postawienie kart albo interpretacje astrologiczną, bo tutaj ciężko coś stwierdzić "na 100%"

Share this post


Link to post
Share on other sites
dorota74

dziękuję bardzo serdecznie- bardzo mi pomogłaś mimo wszystko. Pozdrawiam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...