Skocz do zawartości

Zagadka - Kobieta (S.Celińska)


Gość paulab23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Euterpe

- miał temperament

- mógł szybciej zadziałać/powiedzieć niż pomyśleć

- szybka ekscytacja nowymi rzeczami/sprawami/osobami

- wybuchowy charakter

- ten ktoś mógł mieć silną potrzebę rozładowania swojej wewnętrznej energii

- chęć dowodzenia w czymś

 

- ograniczenia ze zdobyciem wyższego wykształcenia, chociaż mogło go do tego ciągnąć

 

- w uczuciach stały, konkretny

- mógł mieć swoje ramy, w które albo się wpasujesz, albo nie

- cenił sobie porządek, dobrą organizację

 

- lubowanie się w sztuce (taniec, muzyka, śpiew, fotografia) lub innych przyjemnościach (lenistwo, jedzenie, czytanie)

 

- obstawiam, że ten ktoś miał prostacki/kiczowaty gust

 

- dzieci: tak

 

- praca: sportowiec, wojskowy, policjant, szpieg, przywódca, działacz

 

- jego przemowy mogły wywierać silne wrażenie na innych, wstrząsać, pobudzać do działania

 

- może uchodził za wzór do naśladowania

 

- w dzieciństwie raczej biedny nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Kobieta w jakimś stopniu przyciągająca uwagę- Ascendent w Skorpionie

W związkach dość burzliwie, było ich trochę- Wenus, Mars i Merkury w V domu. Duży temperament, dość taka dominująca w relacjach - Wenus i Mars w Baranie.

Mogła doświadczyć dziwnych zdarzeń, może wypadków- Uran w VIII domu.

Osiągnęła sukces, tak przypuszczam bo MC we Lwie, Słońce w VII domu i Jowisz w I domu.

Dość taka wybuchowa- Mars w Baranie i trochę nieobliczalna.

Zawód: coś związane z opieką, może sportem - podkreślony dom V- lub na estradzie -występy jakieś przed publicznością nie są jej obce, może coś też być związane z modą/prezentowaniem się

Znana osoba- Księżyc w X domu, Jowisz na Asc.

Dzieci - tak, obstawiam że ma 3

W związkach mogła mieć jakieś problemy- trygon Wenus- Saturn, stabilizacja uczuciowa raczej późno- próg VII w Byku.

Zdrowie : możliwe problemy z układem krążenia/ciśnieniem - próg VI w Baranie, albo jakieś urazy głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Z rodzicami, uhmmm. Wydaje mi się, że w domu rodzinnym nie było zbyt spokojnie, bo próg IV domu we Wodniku, a Uran w VIII domu, czyli dużo emocji w domu, głębokich przeżyć.

Z ojcem mogła mieć konflikt- kwadratura Słońce- Saturn. Księżyc w Pannie w X domu- kojarzy mi się, jakby matka była nieobecna, może karierę robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Z rodzicami: ucieczki z domu, czeste zmiany zamieszkania, moze sam ojciec ja wyrzucal z domu kwadrat slonca do plutona, pewnie byl surowy, z matka bylo lepiej ale tez nieboecna. Mysle ze ma wysokie wyksztalcenie i ma kontakt z zagranica mimo ze sama za duzo nie jezdzi. Moze rodzenstwo ma za granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23

bohaterem zagadki jest Stanisława Celińska.(ur. 29 kwietnia 1947 w Warszawie) – polska aktorka i wokalistka.

Kilka faktów z życia:

- Ma dwoje dzieci; córkę Aleksandrę i syna Mikołaja

- Jej mężem był Andrzej Mrowiec

- publicznie przyznała się do alkoholizmu

- ojciec zmarł gdy miała 3 latka. Czuła się niekochana i niepotrzebna. Jej mama była silną osobą. Miała artystyczną duszę, była skrzypaczką. Z małym dzieckiem nie bardzo miała o czym rozmawiać

- dzieckiem była bardzo wrażliwym i zaniedbanym, źle odżywianym.

- mówi o sobie, że jest nadwrażliwa. (" miałam cienką skórę i łatwo mnie było zranić"). Hodowała w sobie ogromne poczucie winy: że ojciec zmarł przez nią bo nie urodziła się chłopcem, że matka nie wyszła drugi raz za mąż. Miała sobie za złe,że jest zdrowa gdy jej matka chorowała na raka.

- Mówi o swoim życiu : "Mam przed sobą bojowe zadanie - trzecie życie. Pierwsze zakończyłam piciem i osiągnęłam apogeum rozwiązłości. Drugie - przestałam pić i stałam się silna. A teraz spokojnie zaczynam etap trzeci."

- nawróciła się .. Jest bardzo wierząca. Szczęście odnajduje w Bogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Zagadka - Kobieta (S.Celińska)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...