Skocz do zawartości

Facio - kolejna zagadka (A.Sztaba)


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bethany

c3d2eeb07b2527fbmed.png

 

Co widzicie, czyli zawód, czy ma dzieci, wygląd, cechy itd :)

 

Aspekty:

 

sekstyl Księżyc - Merkury

trygon Księżyc- Neptun

koniunkcja Wenus- Jowisz

sekstyl Jowisz- Mars

trygon Słońce- Uran

trygon Merkury- Pluton

trygon Jowisz- Saturn

sekstyl Wenus- Mars

kwadratura Saturn- Pluton

opozycja Mars- Saturn

opozycja Księżyc- Pluton

kwadratura Merkury- Uran

opozycja Słońce- Ascendent

sekstyl Uran - Ascendent

kwadratura Neptun - Ascendent

kwadratura Słońce- MC

trygon Mars- MC

sekstyl Jowisz- MC

Edytowane przez Ismer
połączenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, choć niewiele widzę.

1. Koniunkcja Jowisza z Wenus w 7 domu, jowisz włada DSC, Wenus MC- coś mi się wydaje że facet bardzo lubi kobiety, generalnie w swoim życiu pewnie ma/miał ilość kobiet liczoną w wagonach, może kariera związana właśnie z kobietami, albo z luksusem- modelki?

 

2. Słońce i Merkury w wodniku w 6 domu- zawód jakiś nietuzinkowy , chyba związany ze słowem pisanym, dobrze się czuje w swojej robocie, prezes? dyrektor? kierownik? Osobowość raczej wyróżniająca się w pracy, do tego Merkury włada ASC- stawiałbym że wygadany, może sprawiać wrażenie dokładnego i wymagającego, wybrednego.

 

3. Księżyc w baranie w 8 domu- ognisty żywiołowy temperament, włada nim Mars a ten jest w 5 domu. Do tego są w kwadraturze. Jest tu napięcie, pewna siła, myślę że jego emocjami bardziej rządzą instynkty, jakaś agresja, generalnie marsowa, męska energia rządzi jego wnętrzem i pcha go do przodu w jego wojażach.

Dzieci to nie wiem czy on ma bo mars to chyba niezbyt płodna planeta, ale poimprezować pan lubi, oj lubi, a najlepsze imprezy to pewnie z seksem. Mars włada też IC chyba dość agresywnie chroni swojej prywatności.

 

Co do wyglądu, to nie wiem raczej chudy, może mieć coś niezwykłego w wyglądzie.

Nic więcej mi do głowy nie przychodzi.

Edytowane przez Perdo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

- zawód -

- zarabiać może dzięki sile swojego głosu, pomysłowości, a więc: polityk, aktor, piosenkarz, informatyk, wynalazca, odkrywca, prowadzący program, akcje charytatywne

- obstawiam, że lubi to, co robi

- jest pracowity, konsekwentny, dokładny, nie poddaje się szybko

- współpracuje z ludźmi? Psycholog?

- szczęście do współpracowników

 

księżyc w znaku ognistym przeważnie daje wybuchowość, szybkie podejmowanie decyzji (niekonieczny słusznych), może problem z utrzymanie języka za zębami

tutaj w baranie: chęć bycie liderem

 

dzieci: tak, może trójka

 

problemy z większymi skupiskami ludzi?

 

jego sytuacja rodzinna może nie być do końca znana, jakby coś tam było niejasnego.. Obstawiam też, że była dość liczna

 

pociąg do ezoteryki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd uznałabym południowy typ urody, wysoki, proporcjonalny. Oczy piwne/ ewentualnie zielone. Ciemna karnacja.

Zawód związany ze sztuką, może być pisarz, aktor, fotograf, piosenkarz

Partnerkę posiada delikatną, wrażliwą, piękną.

Może być wybuchowy, zasadniczy, uparty. Wszystko ma iść po jego myśli.

Chyba nie ma dzieci, a jak ma to restrykcyjne wychowanie. Chyba do małżeństwa również aż tak go nie ciągnęło.

Może udzielać się charytatywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23

słońce w opozycji do ASC oraz Wenus i Jowisz w domu 7 - myślę, że daje to spełnienie w małżeństwie. Taka relacja jeden na jeden.

tą " umiejętność " może wykorzystać w pracy psychologa albo coacha. Może jakieś doradza, który potrafi wgłębić się w myśli drugiej osoby.

Księżyc w domu 8 - doświadczenie śmierci w młodym wieku ? może jakaś kobieta z jego rodziny.

Księżyc w znaku ognistym. Myślę,że jest popędliwy i temperamentny.

Wygląd : przystojny, wysoki dobrze zbudowany.

Żona delikatna, drobnokościssta. trzymająca w domu ster .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Bethany

Ok :)

 

Bohaterem tej zagadki jest Adam Sztaba- polski kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny, a także osobowość telewizyjna. Ukończył Liceum Muzyczne w Koszalinie, a potem Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale kompozycji w klasie prof. Zbigniewa Rudzińskiego

30 maja 2013 roku odbył się jego ślub z Dorotą Szelagowską, córką pisarki Katarzyny Grocholi. 21 maja 2015 roku para rozwiodła się. Jest związany z Agnieszką Dranikowską, z którą ma syna Leopolda (ur. 11 stycznia 2016) Wikipedia

 

Wygląd : oczy niebieskie, karnacja jasna, szczupły, chyba naturalny szatyn, wzrost 175, więc jak na faceta, to średni. Chyba lubi blondynki :P patrząc na fotki Doroty i jego obecnej partnerki. Dorota mi się wydaje babą z charakterem, nie mam pojęcia, jak obecna kobita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Facio - kolejna zagadka (A.Sztaba)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...