Jump to content

Rozmowa z żoną w samochodzie


Rafako
 Share

Recommended Posts

Pozwolę sobie go opisać i jakie były okoliczności . Dzisiaj w nocy miał być zaczęty rytuał przez inną osobę i nie wiem dlaczego obudziłem się około 2.30 w nocy . Zasnąłem ponownie około 4-tej i po 5-tej obudził mnie budzik .

 

 

Przerwany sen - """siedziałem w samochodzie żony jako pasażer a żona za kierownicą , staliśmy patrzeliśmy jak przejeżdżają samochody (dużo) duże skrzyżowanie . Po czym pojechaliśmy z żoną szukać mojego samochodu i z daleka było widać (przez mgłę) ekskluzywne auto i tym bliżej to okazało się że to mój samochód który mam ładny i zadbany . W czasie gdy byliśmy w samochodzie toczyła się rozmowa gdzie padły słowa o jakimś papierze który nie wystarczy (słowa żony) . W czasie jazdy płakałem do żony tak średnio . Nie wiem dlaczego syn siedział na przednim fotelu ale nic nie mówił a widziałem go od tyłu .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rytuał? ;) To brzmi podejrzanie..

 

Jeśli to nie Ty byłeś kierowcą samochodu, może to oznaczać, że za bardzo pozwalasz swojej żonie na przejmowanie kierownicy w prawdziwym życiu. To dotyczy tylko was obojga, dzieci nie mają we śnie swojego głosu, ale są zależne od waszych decyzji. Ujrzenie przez Ciebie ładnego, zadbanego samochodu, który należy do Ciebie może być oznaką, że potrafisz być niezależny, musisz odciąć się od czyichś negatywnych osądów i przestać "płakać".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak to jest jak mieszka się zagranicą i szuka to kawałka chleba . Jeśli mogę pociągnąć dalej ten watek ze snu bo przypomniały mi się pewne fakty . Przez pierwszą cześć snu prowadziła żona a nie wiem kiedy jak to ja się znalazłem za kierownicą co jechałem z kierunku swojego samochodu . Samochód żony wyglądał na sprawny technicznie ale jakiś taki niezadbany od środka - trochę brudnawy . Ciekawi mnie samo znaczenie rozmowy we śnie bo rzekomo oznacza że dojdzie do kłótni między przyjaciółmi . Kilka nocy później miałem jeszcze jeden sen jak rozmawiałem z żoną . Liczę trochę że pokłóci się z swoją "przyjaciółką" która ma duży (bardzo) wpływ na moją żonę . Można powiedzieć że przez nią jesteśmy rozdzieleni i sprawa trafiła do sądu (pozew) .

Pisałem o rytuale i chodziło mi o "Urok Miłości" , na ile są one skuteczne i prawdziwe ?

Link to comment
Share on other sites

Hm... "Papier nie wystarczy". Małżeństwo podobnie jak rozwód wiąże się z pewnym papierkiem, aktem. Tutaj mowa, że to nie wystarczy. Może sen próbuje zwrócić uwagę na skupienie się na tym co naprawdę Was do siebie przyciąga lub odpycha. Na podstawach do tych decyzji. Ona dała pozew i ona prowadzi samochód. Niby szukasz miłosnych rytuałów, ale to nie jest prawdziwa inicjatywa. Nadal potrzebujecie wspólnie odszukać twój samochód czyli twoją rolę w życiu bez zależności od niej i z tego poziomu ocenić kim ona dla Ciebie jest.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ciekawa interpretacja . Piszesz że papier nie wystarczy ? Tak wiem że go nie będzie a będzie leczenie z mojego nałogu choroby XXI wieku czyli seksoholizm . Wiem że dam radę a kim ona dla mnie jest ? Jest dla mnie wyjątkową kobietą której imię poznałem w Andrzejkowych wróżbach (a były tylko jedne) i pierwsze nasze spotkanie które mieliśmy w szkole podstawowej a właściwie spojrzenie nas obojga w oczy (nie zapomnę tego nigdy) . Dopiero po 6-7 latach spotkaliśmy się ponownie i tak zostało .

 

Jeszcze raz dziękuję .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...