Skocz do zawartości

Złodziej marzeń


banana

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo blisko z moim przyjacielem, Pi. Zdałam sobię sprawę, że mój przyjaciel fartem dostaje wszystko to, o czym ja marzę. Są to dosyć szczegółowe, specyficzne rzeczy (praca właśnie taka, o jakiej marzyłam, o którą on nawet się nie starał, ba! nie wiedział o niej. Dostał telefon i dostał pracę, nawet do niej nie aplikując. Potem kolejna praca, dokładnie tam, gdzie ja chciałam pracować, i dokładnie taka sama sytuacja - on nawet się o nią nie starał, nawet o niej nie wiedział). To tylko największe rzeczy, ale jest też pełno mniejszych. Nawet kiedy osiągam bardzo dobre wyniki, to jestem niezauważona i ginę w jego cieniu, on zgarnia wszystko. Aż boję się myśleć o tym, że fajnie byłoby pracować w firmie H., bo znów będzie tak samo. Przed tym, jak zaczęłam się z nim przyjaźnić, nie miałam takich problemów. Ja osiągałam wszystko to, co chiałam, a on był niezauważony. Dopiero, kiedy zaczęliśmy się przyjaźnić, sytuacja odwróciła się na moją niekorzyść.

Czy to zbieg okoliczności? Zaczynam myśleć, że Pi "kradnie moje marzenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A dlaczego nazywasz go przyjacielem? Czy jestescie naprawde blisko, zwiazek jest zrownowazony, mozesz na niego liczyc, wspiera Cie? Czy stanowisz tlo dla niego i wiecej dajesz niz dostajesz?

Jestes pewna, ze nie wiedzial o Twoich pragnieniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje marzenia trzymam dla siebie i nikomu o nich nie mówię, więc Pi też o nich nie wie. Tak, jesteśmy nierozłączni. Mogę na niego liczyć pod warunkiem, że powiem mu dokładnie co chcę żeby zrobił. Sam z siebie nie wpadnie na to, żeby np mi pomóc. Być może wina tkwi po mojej stronie - im bardziej Pi sprzyja szczęście, tym bardziej mu zazdroszczę tego, że jemu spełniają się moje marzenia. Nakręcam się i tylko jeszcze bardziej przywołuję takie sytuacje. Nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...