Jump to content

Marzec

pretoria

Recommended Posts

T.egipski

Już szmat czasu nie kładłam miesięcznych kart....

W marcu zamieszkamy z mym lubym, ponadto studentka, na praktyce (przez część marca), po powrót na studia i poszukiwanie pracy...

Ogólna aura- królowa, 9, 3 pucharów wszystko

No aura świetna wręcz, uczuciowa...

Samopoczucie- 9 i król buław, 3pucharów

Trochę bieganiny, ale bedzie dobre.

Związek- SŁOŃCE, DIABEŁ, KOCHANKOWIE, 3buław

No w związku ekstra, w diable widzę albo baraszkowanie :D albo mniej czasu spędzonego razem (praktyka, wracam późnym wieczorem). 3 buław, to też dążenie do trwałego związku, ale jedna ze stron lubi dominować (u nas oboje lubimy choć on jest bardziej ustępliwy ;P)

Dom- giermek buław, MAG

No w zasadzie dobrze, widać nową sytuację w życiu...

Niespodzianka- 8pucharów, król denarów, DIABEŁ, 3pucharów

Nie wiem, ale od razu na myśl mi przyszedł drobny skok w bok na imprezie... Co nie wchodzi w grę...

A po namyśle, może impreza z moim Panem (??)

Ogólnie to sporo 3pucharów...

Guest Bethany

No dość uczuciowo będzie, miłość na pierwszym planie. Uważaj na wpadkę ! :P

Samopoczucie : Będziesz aktywna, powinno być ok, jakieś imprezy mogą być w tych 3 Pucharach.

Związek : No ładne karty, choć może jakaś zazdrość się wkradnie w tym Diable, albo seks pokazały po prostu karciochy ;P

Dom : No będziesz coś tam działać, może coś zmienisz, jak o wystrój chodzi, no i naukę widać w tym Magu, albo rozmowy.

Niespodzianka : Jakiś facet inny się pojawi? Ktoś z przeszłości? Bo tam 8 Kielichów. Diabeł obok 3 Kielichów to imprezy z alkoholem/seks/.

Udanego miesiąca! :)

powiedziałabym, że bardzo dobry miesiąc przed Tobą:-)

Ogólna aura- królowa, 9, 3 pucharów - będzie bardzo uczuciowa, będziesz skupiona na sobie, na swoim szczęściu i radości

Samopoczucie- 9 i król buław, 3pucharów - możesz czuć się zmęczona zmianami, przeprowadzką, ale da Ci to wszystko dużo radości i zadowolenia

Związek- SŁOŃCE, DIABEŁ, KOCHANKOWIE, 3buław - dużo, nieokiełznanego seksu:-)

Dom- giermek buław, MAG - nowe miejsce, odnajdywanie się w nim, nowy początek

Niespodzianka- 8pucharów, król denarów, DIABEŁ, 3pucharów nie wiem, czy tutaj jakichś problemów z praktykami nie będziesz mieć, ale nawet jeżeli, to dobrze się wszystko skończy

• Maestro

Uważaj na osobę trzecią w związku co sie zaznaczyło u Ciebie w pozycji związek i w pozycji niespodzianka..Moze byc sporo imprez w tym miesiącu i planowanie wyjazdu.

aura uczuciowa, radosna pod znakiem sprawiania sobie przyjemności

coś sobie przeanalizujesz może buławianego

seks i przeprowadzka

Dom- giermek buław, MAG

wiadomośc, zaproszenie, urządzanie domu

jakaś zaskakująca propozycja, może od kogoś poznanego na imprezie aczkolwiek nie zdecydujesz sie na nią

No aura świetna wręcz, uczuciowa...

Bedziesz działac...miesiąc wrecz idealny, pełne skupienie na emocjach i uczuciach.

Trochę bieganiny, ale bedzie dobre.

Tak pomyslałam ze moze sie wkrasc jakas nerwowosc w związku z przeprowadzka...ale potem "lajcik" :P

No w związku ekstra, w diable widzę albo baraszkowanie :D albo mniej czasu spędzonego razem (praktyka, wracam późnym wieczorem). 3 buław, to też dążenie do trwałego związku, ale jedna ze stron lubi dominować (u nas oboje lubimy choć on jest bardziej ustępliwy ;P)

No widac tu radośc z zamieszkania ....mnóstwo czułosci, namietności..:):):)

Dom- giermek buław, MAG

No w zasadzie dobrze, widać nową sytuację w życiu...

Zamieszkasz z czarusiem :)

Nie wiem, ale od razu na myśl mi przyszedł drobny skok w bok na imprezie... Co nie wchodzi w grę...

A po namyśle, może impreza z moim Panem (??)

Powrót jakiegos pana z przeszlosci który niekoniecznie musi wzbudzic w Tobie pozytywne wibracje :P Pomyslam ze mozesz byc dla niego troche nieprzyjemna co Ci przyniesie jakas satysfakcje :P

• 1 month later...

Wiecie co? Miesiąc nie był tak idealny jak pokazały karty...

Owszem uczuć było dużo, seksu też, skoku w bok nie było, impreza tak i to taka z interwencją policji :P Spotkania rodzinne, wpadki nie (póki co nic mnie nie wiadomo :P).

Osoby trzeciej w związku nie było, chyba, że mój pies, który użarł mojego Pana- może to on w tym diable się ukazał (?)

Powrót kogoś z przeszłości może i była, ale to smsowo- także mój Pan miał co czytać :P