Jump to content

Astrologiczny blizniak/czka

Recommended Posts

Czy spotkaliscie kiedys kogos takiego?

Ja 2 razy i byli to akurat mezczyzni.

Jeden mial Asc dokladnie 30 stopni "przede mna ", drugi z tego samego dnia, ale nie znam godziny .

Pierwszy mial bardzo podobne dziecinstwo (akurat na ten temat sie zgadalismy), godzina bardzo sie nie rozni czyli Ksiezyc prawie ze taki sam (nie byl Polakiem).

Te same problemy w zyciu , z ktorymi zmagal sie w bardzo podobny sposob jak ja.

Te same metody szukania wyjscia z tego i identyczne takie troche na oslep proby na poczatku.

To bylo niesamowite, bo wreszcie poczulam ze ktos "mial tak samo".

Podobne poczucie humoru, ja prezentuje je bardziej pisemnie, w tekstach, a on na scenie (jako ...komik), jakby nie patrzec obydwa sposoby sa werbalne .

W ogole wiekszosc najistotniejszych rzeczy w zyciu, dobrych czy zlych, pomyslow na zycie czy tematow przewodnich byla identyczna.

Z drugim mialam wspolne poglady na wiekszosc tematow i wlasciwie prawie kazda jego wypowiedz moglabym poprzec na zasadzie:"tak, dokladnie", "o wlasnie", "otoz to", itd, itp.:icon_smile:

Argumentacja, tlumaczenie bylyby dokladnie identyczne jak moje.

Dla jasnosci ;astrologiczny blizniak powinien byc urodzony dokladnie tego samego dnia , o tej samej godzinie .

W praktyce moze sie okazac ze takowy... nie istnieje w Polsce, aczkolwiek jesli wziac pod uwage strefy czasowe, to prawie na pewno kazdy z nas takowego posiada. Gdzies tam na swiecie :)

• 3 months later...

W czasach studiow spotkalam na roku dziewczyne ur tego dnia miesiaca i roku co ja. Jeszcze nie znajac jej daty rozmawialo mi sie z nia tak lekjo i milo, niw moglysmy sie nagadac. Jej zycie bylo nieci podobne do mojego ale mam wrazenieze musiwla byc na wyzszym poziomie rozwoju niz ja albo miala korzystniejszy uklad planet w domach. Emanowal z niej taki spokoj i harmonia..

Guest No-emi

Moja znajoma lata temu w nowej szkole usiadła w ławce z dziewczynką, która miała tę samą datę urodzenia co ona.

Nie wiem jeśli chodzi o godzinę, ale data i miejscowość się pokrywają. Z tego co wiem koleżanka za nią nie przepadała i szybko zrezygnowała z tej znajomości.