Jump to content

Marzec

Iwka78

Recommended Posts

Matka, żona, kobieta pracująca i szukająca innej pracy.

Uczucia - 7 buław -widać tutaj jakiś upór, działania nieprzemyślane...

Dom i rodzina - królowa buław - będzie energicznie, będę aktywna

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław - umowę próbną mam do końca marca - będę dobrze wypełniać swoje obowiązki, będę skupiona i oczywiście będę musiała rywalizować z innymi - niestety jest to część moich obowiązków:-(

Moje finanse - 9 pucharów - będę zadowolona

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda - kolejny raz wypada mi gwiazda na poszukiwanie pracy; chyba na razie odejdę od pomysłu poszukiwań, może będzie jakieś ogłoszenie, które mnie zainteresuje, ale nic z tego nie będzie

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża - myślę, że diabeł pokazuje właśnie zły wpływ alergenów na mój organizm; król denarów mógł się pokazać jako leczenie naturalne, poprawianie biopola (odczulanie kulkami), i wieża jako zniszczenie tego alergenu, oczyszczenie organizmu.

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan - może być jakieś spotkanie związane z pracą i jakieś zmiany, albo może to nowa umowa o pracę?

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje.

Uczucia - 7 buław -to też karta trwałości związku, jednak jeśli pojawią się jakieś problemy od razu je rozwiążcie

Dom i rodzina - królowa buław - no ładnie, dużo dasz od siebie, sporo ruchu....

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław - sporo roboty, obowiązków, 4buław to utrata pracy więc może nie przedłużą Ci umowy

Moje finanse - 9 pucharów - będę zadowolona- jak najbardziej się zgadzam

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda - widać, że szukasz i to bardzo czynnie, kurcze sama nie wiem... tak jakby coś się znalazło....

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża - no jak dla mnie zanim będzie poprawa trochę to potrwa, nie w marcu...

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan - spotkanie związane z finansami, bardzo fajnie przebiegnie, coś zacznie się dziać, zostanie wprawione w ruch

• Maestro

Uczucia - 7 buław może byc trochę stresu w marcu

Dom i rodzina - królowa buław widac spora aktywnośc, cos będziesz załatwiała, robiła, wszędzie bedzie Ciebie pełno

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław -widac, ze posada stabilna, aczkolwiek Ty bedziesz szukała intensywnie nowej pracy

Moje finanse - 9 pucharów dasz radę i jeszcze widać Twoje zadowloenie z własnej zaradności;)

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda cos znajdziesz w sieci, ew. na wyjeździe, tzn., praca z dala od domu, albo siedziba główna w innym mieście

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża powinno sie udać, cos co trzymało puści, uwolnisz się od tego

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan nowa praca gdzies z dala od miejsca zamieszkania, bedzie się łączyć z dojazdami, mozliwy samochód słuzbowy

Uczucia - 7 buław - obrona swojego zdania

Dom i rodzina - królowa buław - będziesz grała pierwsze skrzypce

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław - przykładanie sie staranie, ktos będzie cię oceniał

Moje finanse - 9 pucharów - coś sobie kupisz lub sprawisz inna przyjemność

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda - nadzieja na znalezienie czegos lepszego niz masz, i szukanie

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża - a tu nie wiem

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan - ja myślę że możesz dostać propozycję pracy ale będzie się to wiązało z wyjazdem lub przeprowadzką

Wyglada ze bedziesz walczyła o związek, uczucia....ew. małż bedzie cos do Ciebie fikać.

W domu jest jest tylko jedna Królowa:) chyba bedzie nieco zamieszania i działania:)

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław - umowę próbną mam do końca marca - będę dobrze wypełniać swoje obowiązki, będę skupiona i oczywiście będę musiała rywalizować z innymi - niestety jest to część moich obowiązków:-(

Udowodnisz swoje umiejętności, bedziesz dokładnie wypełniac swoje zadania, generalnie w pracy miła atmosfera.

Tez tak uwazam :)

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda - kolejny raz wypada mi gwiazda na poszukiwanie pracy; chyba na razie odejdę od pomysłu poszukiwań, może będzie jakieś ogłoszenie, które mnie zainteresuje, ale nic z tego nie będzie

Bedziesz szukała w necie ( swiat) i jest szansa ze cos znajdziesz.

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża - myślę, że diabeł pokazuje właśnie zły wpływ alergenów na mój organizm; król denarów mógł się pokazać jako leczenie naturalne, poprawianie biopola (odczulanie kulkami), i wieża jako zniszczenie tego alergenu, oczyszczenie organizmu.

Dodam ze chyba jakis pan bedzie Cie odczulał...

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan - może być jakieś spotkanie związane z pracą i jakieś zmiany, albo może to nowa umowa o pracę?

1. spotkanie w sprawie nowej pracy.

2.Dość szybko moga nastapić jakies obiecujące zmiany.

3 Podróż

Uczucia - 7 buław -możliwe przepychanki słowne z kimś bliskim lub chęć wywarcia wpływu na jakieś decyzje

Dom i rodzina - królowa buław - dużo biegania, załatwiania dla domu :D

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław - umowę próbną mam do końca marca - trochę nerwówki się wkrada i chęć pójścia gdzieś dalej, gdzie będziesz się więcej rozwiajać

Moje finanse - 9 pucharów - stabilnie, ale moim zdaniem wydatki będą

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda -szukanie pracy będzie, może nawet sama będziesz chciała odejść, ale as buław i gwiazda to moim zdaniem wiążą się z jakąś nadzieją na współpracę

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża - mi zawsze diabeł wskazywał na stany zapalne lub bóle możliwe, że będziesz chciała przedłużyć to odczulanie, żeby uzyskać lepszy efekt albo zmieni się coś szczepionka albo może dawkowanie?

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan - ja uważam, że z tą pracą coś pójdzie do przodu

Uczucia - 7 buław

stawisz czoła problemom i pokonasz je

Dom i rodzina - królowa buław

dużo energii włożysz w tym miesiącu w dom

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław

Stabilnie, dobra atmosfera ale możliwe nieporozumienia i kłótnie

Moje finanse - 9 pucharów

możesz liczyć na bezpieczeństwo finansowe

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda

No może pojawić się na horyzoncie praca za granicą z dużymi możliwościami

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża

uczulenie minie

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan

zaskoczy cię praca za granicą możesz myśleć jak to połączyć.

• 4 weeks later...

Pretoria

Uczucia - 7 buław -to też karta trwałości związku, jednak jeśli pojawią się jakieś problemy od razu je rozwiążcie

Dom i rodzina - królowa buław - no ładnie, dużo dasz od siebie, sporo ruchu....

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław - sporo roboty, obowiązków, 4buław to utrata pracy więc może nie przedłużą Ci umowy

Moje finanse - 9 pucharów - będę zadowolona- jak najbardziej się zgadzam

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda - widać, że szukasz i to bardzo czynnie, kurcze sama nie wiem... tak jakby coś się znalazło....

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża - no jak dla mnie zanim będzie poprawa trochę to potrwa, nie w marcu...

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan - spotkanie związane z finansami, bardzo fajnie przebiegnie, coś zacznie się dziać, zostanie wprawione w ruch

Inez

Uczucia - 7 buław może byc trochę stresu w marcu

Dom i rodzina - królowa buław widac spora aktywnośc, cos będziesz załatwiała, robiła, wszędzie bedzie Ciebie pełno

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław -widac, ze posada stabilna, aczkolwiek Ty bedziesz szukała intensywnie nowej pracy

Moje finanse - 9 pucharów dasz radę i jeszcze widać Twoje zadowloenie z własnej zaradności;)

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda cos znajdziesz w sieci, ew. na wyjeździe, tzn., praca z dala od domu, albo siedziba główna w innym mieście

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża powinno sie udać, cos co trzymało puści, uwolnisz się od tego

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan nowa praca gdzies z dala od miejsca zamieszkania, bedzie się łączyć z dojazdami, mozliwy samochód słuzbowy

Ceres

Uczucia - 7 buław - obrona swojego zdania

Dom i rodzina - królowa buław - będziesz grała pierwsze skrzypce

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław - przykładanie sie staranie, ktos będzie cię oceniał

Moje finanse - 9 pucharów - coś sobie kupisz lub sprawisz inna przyjemność

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda - nadzieja na znalezienie czegos lepszego niz masz, i szukanie

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża - a tu nie wiem

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan - ja myślę że możesz dostać propozycję pracy ale będzie się to wiązało z wyjazdem lub przeprowadzką

Lena

Wyglada ze bedziesz walczyła o związek, uczucia....ew. małż bedzie cos do Ciebie fikać.

W domu jest jest tylko jedna Królowa:) chyba bedzie nieco zamieszania i działania:)

Udowodnisz swoje umiejętności, bedziesz dokładnie wypełniac swoje zadania, generalnie w pracy miła atmosfera.

Tez tak uwazam :)

Bedziesz szukała w necie ( swiat) i jest szansa ze cos znajdziesz.

Dodam ze chyba jakis pan bedzie Cie odczulał...

1. spotkanie w sprawie nowej pracy.

2.Dość szybko moga nastapić jakies obiecujące zmiany.

3 Podróż

Panna.Marta

Uczucia - 7 buław -możliwe przepychanki słowne z kimś bliskim lub chęć wywarcia wpływu na jakieś decyzje

Dom i rodzina - królowa buław - dużo biegania, załatwiania dla domu :D

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław - umowę próbną mam do końca marca - trochę nerwówki się wkrada i chęć pójścia gdzieś dalej, gdzie będziesz się więcej rozwiajać

Moje finanse - 9 pucharów - stabilnie, ale moim zdaniem wydatki będą

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda -szukanie pracy będzie, może nawet sama będziesz chciała odejść, ale as buław i gwiazda to moim zdaniem wiążą się z jakąś nadzieją na współpracę

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża - mi zawsze diabeł wskazywał na stany zapalne lub bóle możliwe, że będziesz chciała przedłużyć to odczulanie, żeby uzyskać lepszy efekt albo zmieni się coś szczepionka albo może dawkowanie?

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan - ja uważam, że z tą pracą coś pójdzie do przodu

Silver

Uczucia - 7 buław

stawisz czoła problemom i pokonasz je

Dom i rodzina - królowa buław

dużo energii włożysz w tym miesiącu w dom

Praca na etacie - cesarz, 4 buławy, 5 buław

Stabilnie, dobra atmosfera ale możliwe nieporozumienia i kłótnie

Moje finanse - 9 pucharów

możesz liczyć na bezpieczeństwo finansowe

poszukiwania pracy - XXI świat, as buław, XVII gwiazda

No może pojawić się na horyzoncie praca za granicą z dużymi możliwościami

odczulanie efekt - Diabeł, Król denarów, XVI wieża

uczulenie minie

niespodzianka - 2 pucharów, 8 denarów, VII rydwan

zaskoczy cię praca za granicą możesz myśleć jak to połączyć.

Generalnie 7 buław w uczuciach pokazało duży stres związany z pracą, natomiast ciekawostką dla mnie jest królowa buław na dom, powinnam ją zinterpretować jako odwróconą, bo kompletnie nie miałam czasu na dom i rodzinę przez okres ostatnich dwóch tygodni, miałam ciągle nadgodziny i jak wracałam to po prostu szłam spać...

Praca na etacie się trochę uspokoiła, jest dużo zmian pozytywnych, dorzucili mi jeszcze jednego handlowca do obsługi, bo tak sobie świetnie radzę...

Zrezygnowałam z szukania innej pracy, widzę szansę na coś więcej tutaj, gdzie jestem, więc zobaczymy...

Przy odczulaniu miałam silne bóle jelit, biegunki itp. samego odczulania nie zakończyłam, raczej będzie ono trwać kilka miesięcy...

Myślę, że niespodzianką są bardzo duże zmiany w firmie, z drugim handlowcem wspaniale mi się pracuje:-)

Dziękuję wszystkim za interpretacje.