Jump to content
Shirogetsu Vermilion

sparaliżowana kończyna

Recommended Posts

Shirogetsu Vermilion

no cóż... sytuacja nie jest nowa... zdarzała się dużo razy w nieregularnym czasie.

 

Otóż czasem śni mi się że moja lewa (zawsze lewa) ręka zostaje odcięta. Nie ważne czy po tym mam jakieś sny czy się budzę.

 

faktem jest że jeżeli w cyklu sennym ten sen się pojawia to po przebudzeniu się mam całkowicie sparaliżowaną lewą rękę. Nie mogę nią poruszyć, nie czuję jej, jest wtedy pobladła i zimna jak u trupa... gdy się tak pierwszy raz stało to spanikowałem... mama w sumie też spanikowała i już miała wzywać pogotowie... po jakiejś godzinie od przebudzenia zacząłem jednak odzyskiwać czucie w ręku... nie wiem co mam o tym sądzić.

 

na dokładkę dodam że moje ręce są względem siebie niesymetryczne... jestem dosyć miśkowaty ale moja lewa ręka jest jakby szczuplejsza od prawej...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auegamma

Witam,

 

zwykłe zdrętwienie, czy to spowodowane tym że leżałeś na danej kończynie i uciskałeś żyły, doprowadzając do zdrętwienia i takich a nie innych reakcji, czy to z powodu jakichś deformacji w układzie krwionośnym / małego zatoru i mniejszego przepływu krwi przez lewą rękę na skutek obniżenia ciśnienia krwi w czasie snu. Czasem jak człowiek się dusi we śnie śni mu się że się topi, więc jak dla mnie, wyolbrzymiasz zajście zamiast podejść do sprawy zdroworozsądkowo.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...