Skocz do zawartości

piekny sen : male owieczki, dziecko, wesele, bogaty dom


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam sen w ktorym bylam na wsi u rodziny, byl piekny sloneczny dzien, wiosna, dookola rosla mloda trawa. Zauwazylam owce z malenkimi jagniatkami byly mile biale i puchate jak na mlode. Widziajam siebie idaca w ich kierunku z malym dzieckiem nie wiem jakiej plci chyba chlopiec. Uczylam dziecko chodzic i chcialam mu pokazac owieczki.Potem nadal snilam ale jakbym ocknela sie we snie z tej wizji i wszystko bylo mniej jasne sloneczne a dziecka nie bylo juz. Chcialam pokazac owce mojej corce, one juz spaly ale stara pozwolila wziac mlode z tym ze nie byly juz tak bielutkoe lecz jakby przybrudzone. Zamiast trawy dookola byl ogromny stary dywan. Na krzesle siedzial moj ojciec i trzymal owce a ja robilam mu zdjecie.

W dalszej czesci widzialam przez okno jak sasiedzi rozstawiaja na parkingu lawki bo mq sie odbyc czyjes wesela ale osoba nie ma pieniedzy na wynajem sali. Zastanawialam sie czy zostane zaproszona ale chyba nie bylam mimo to w zwiazku z tym weselem bylo u mniw w domu duzo ludzi. Dalej to ja bylam w czyims domu obok byl bogaty dom siostry w obu bylo mnóstwo ludzi jakies imprezy ale nie mialam smialosci wejsc do domu siostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te symbole w Twoim śnie symbolizują nadzieje, które dojrzewają w Tobie. Sen daje ci znać, że masz w sobie duży potencjał, żeby spełnić te nadzieje w racjonalny sposób(prowadzisz dziecko, uczysz je, co znaczy, że występujesz tu w roli osoby starszej, autorytetu). Dalsze symbole, gdzie trawa nie jest już tak zielona, a owieczki przybrudzone sygnalizują, że nie czujesz się do końca pewnie jako wzór do naśladowania, obawiasz się, że wszystko utraci swoje barwy. Być może sama potrzebujesz takiego autorytetu(podziwiasz ojca siedzącego w fotelu, robisz mu zdjęcie - ojciec to symbol mądrości, roztropności, a robienie mu zdjęcia sygnalizuje potrzebę powielania jego zachowania, zapamiętania postawy). Dalej sen pokazuje ci, że jesteś osobą ustępliwą, niepewną swoich zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...