Jump to content

praca firma S

panna.marta

Recommended Posts

Firma S prowadzi obecnie rekrutację, w której wzięłam udział. Czekam na razie na wyniki 1 etapu, czyli język angielski no i oczywiście rozmowa. Będzie jeszcze drugi etap, ale już zadałam pytanie kartom.

Czy uda mi się otrzymać pracę w firmie S?

2 buław, sprawiedliwość XI, rydwan VII, głupiec dołożyłam 10 pucharów

no i tu jest ciekawie, bo niby karty dobre i takie na współpracę, ale zastanawia mnie czy 10 pucharów to karta szczęścia w nowym miejscu czy karta tego co mam obecnie.

Jednakże biorąc pod uwagę cały układ uważam, że są spore szanse na to by się dostać.

Generalnie karty faktycznie masz dobra, niby na współpracę... jedyny problem to ta karta sprawiedliwość, która mi nigdy nie pokazała się jeszcze w pozytywie...

życzę Ci powodzenia i mocno trzymam kciuki:-)

• Maestro

Chyba Ci się nie uda otrzymać tej pracy tutaj, tu widac jeszcze jedna opcję, tam gdzie składałaś możesz nie uzyskać odpowiedniej liczby punktów, lub tez byc nazbyt surowo oceniona. Wydaje mi się, że niebawem trafisz na cos nowego, ale chyba bardziej w formie pracy dorywczej lub czasowej.

Guest Bethany

Kurcze, chyba jestem jednak bardziej na nie, ze względu na Głupca w tym rozkładzie i Sprawiedliwość. 2 Buław może pokazywać, że trafi Ci się inna opcja. Powodzenia! :)

Czy uda mi się otrzymać pracę w firmie S?

2 buław, sprawiedliwość XI, rydwan VII, głupiec dołożyłam 10 pucharów

A mi to wygląda jakbyś zainteresowała się w międzyczasie jakąś inna ofertą pracy.

mi sie wydaje ze dostaniesz ta prace, mozna powiedziec ze przejdziesz przez te egzaminy bardziej na szczesciu niz na wiedzy:) mozliwe tez ze ktos sie za Toba wstawi abys dolaczyla do zespolu. Z pracy bedziesz zadowolona

Ciekawa jestem czy dostałaś tę pracę? Z kart wynika, że coś zaczniesz nowego, co sprawi Ci radość, ale nie jestem pewna ,czy to będzie praca w tej firmie. Dla mnie Rydwan i Głupiec, to nowa droga, Sprawiedliwość to taka karta podsumowań, a w tym przypadku może pokazywać etap rekrutacji. 2 Buławy i Sprawiedliwość, to dokonywanie ważnego wyboru, zamknięcia jakiegoś etapu na rzecz czegoś nowego.