Jump to content

Solariusz 2016/17

Guest Bethany

Recommended Posts

Guest Bethany

Z tego, co zaobserwowałam to solariusz na dany rok działa mi tak już na 2-3 miesiące przed urodzinami. Tutaj jak widać jest pokrycie osi, także może być ważny rok. Merkury i Wenus w 3 domu wydają mi się dobre na naukę/może zrobię jakiś kurs i wezmę się na poważnie fotografią. Jakaś kasa może będzie z tego, bo to wypada w 2 domu natalnym. Pewnie jakieś emocje będą, nie lubię Księżyca w Skorpionie ;P. Księżyc w 6 to jakieś zmiany w pracy, czy w życiu codziennym.

Edited by Bethany

• 2 weeks later...

Pierwszy raz spotykam osobę z asc w bliźniakach...:o Chociaż podejrzewam,że jesteś bardziej racza...takie ''końcówki'' nie wpływają za mocno ..w sensie,że asc ledwo załapał sie, paroma stopniami o asc... Wiadomo o co chodzi :P

W pracy ok...Hajs będzie...Zresztą dla Ciebie jak zawsze, bo słońce w II domu ma hajs...:> Ten VI dom mnie niepokoi... Musisz uważać na jakiegoś zwodniczego faceta...nie wplątać się w żaden wątpliwy romans

Pluton w 8 domu... niestety podejrzewam,że przejdziesz jakąś przemiane... Pluton Cie trzepnie tak,że nadejdzie potrzeba zmiany

• 6 months later...

Mogę częściowo zweryfikować w celach naukowych.

Księżyc w Skorpionie w 1 stopniu, w VI domu solarnym- dużo intensywnych emocji, związanych z przygotowaniami do ślubu, dużo się dzieje/załatwiania/biegania itp.

Mars również jest w VI domu. Wzięłam się za kwestie zdrowotne, biegam i joga ;).

Koniunkcja Merkurego i Wenus, gdzie Wenus jest we Lwie ( natalnie w Pannie) to sprzyjające otoczenie, dlatego że te dwie planety są w domu III.

Saturn też jest w domu VI, ale w końcówce- dużo roboty i skupienie na zdrowiu.

Węzeł Księżycowy i Jowisz w V domu solarnym, gdzie to wypada w IV domu- sądzę że jak najbardziej może pokazywać wesele.

de07e2f1acf04a5emed.gif