Jump to content

Czy wezmie ślub ?

Guest Gwiazdka7

Recommended Posts

Guest Gwiazdka7

Moja znajoma planuje ze swoim partnerem slub sa to jak narazie rozmowy pytanie: czy wezma slub i czy uda im sie to w tym roku ?

Głupiec + Umiar + Ksieżyc

Głupiec z reguły oznacza mi początek nowej, nieznanej drogi czyli wyjscie za maz w tym przypadku wraz z umiarem chcec zawarcia małzenstwa zjednoczenia sie w ksiezycu moze kryc sie zawarcie małzenstwa po cichu bez rozgłosu. Mysle ze wezma slub w tym roku ale mało kto bedzie o tym wiedział.

Chyba nie.. umiarkowanie to stan niezmienny. Księżyc, jakieś niedomówienia.. może marzenia nierelane, odnośnie ślubu. Z sumy wychodzi koło. Więc różnie to może być. Mylę, że to jeszcze nie ten czas.

Guest Gwiazdka7
A wróżyłaś z samych AW?

Wydaje mi się, że to potrwa tak jeszcze z półtora roku do dwóch lat, Umiar odciąga w czasie

Tak z samych AW

Gwiazdko, troche żle sformułowałaś pytanie. Pierwszy człon, pomimo pytania zakłada że w przyszłości, kiedyś ten ślub będzie więc odniosę się do drugiego członu tj. czy w br?

Głupiec to ich plany, ale takie patykiem na wodzie pisane. Źadnych konkretów,deklaracji, ot luźne przemyślenia.

Umiarkowanie tak naprawdę mówi o tym że jest im dobrze tak jak jest, i naprawdę nie potrzebują na ten czas zmian. Księżyc zaś, to taka iluzja- więcej domysłów,domniemań, niż faktów. Posnują jakieś plany, ale sam akt w br. się nie odbędzie.

Myślę,że w tym roku nie wezmą ślubu.

Księżyc to raczej iluzja,ktoś myśli,marzy,ale brakuje tutaj konkretnego działania.Umiar to taki zastój,coś się wydarzy ale musimy na to jeszcze poczekać.

Guest befimaka

Głupiec mówi, że w tej chwili konkretyzują się ich plany na przyszłość. Umiarkowanie, to opóźnienie, ale takie, które wpłynie pozytywnie. W Księżycu widziałabym ciążę, która spowoduje, że dopiero wtedy wezmą ślub.

• Administrator

Głupiec to dopiero zamiar, wyruszenie na wędrówkę, Umiarkowanie - w tym widzę przyhamowanie tych zamiarów, kierunek na ogół właściwy, ale realizujący się w przyszłości, Księżyc w tym towarzystwie, jako rezultat, według mnie też oddala ten zamiar, wprowadza jakiś niepewny element, poza tym jest informacją, że jeszcze nie wszystko jest przygotowane czy też zabezpieczone, tak więc jeśli idzie o ten rok to uważam, że ślubu nie będzie.

Głupiec to ich infantylne nadzieje i plany, które będą musiały oddalić się w czasie, bo Księżyc tu wszystko komplikuje.

Pomyślałam też o dziecku widząc Głupca i Księżyc:-)

Guest grimmoire

Zakładając, że znajoma chciała wróżby i interpretacji na forum ;) myślę, że do ew. ślubu jeszcze daleko, będą wątpliwości, rozważanie za i przeciw, może nie wszystko jeszcze o sobie wiedzą z tych rzeczy, które powinni. W tym czasie myślę, że ślubu nie będzie.

Guest Gwiazdka7
Głupiec mówi, że w tej chwili konkretyzują się ich plany na przyszłość. Umiarkowanie, to opóźnienie, ale takie, które wpłynie pozytywnie. W Księżycu widziałabym ciążę, która spowoduje, że dopiero wtedy wezmą ślub.

Ciaza nie mozliwa to juz starsza kobieta :)

Zakładając, że znajoma chciała wróżby i interpretacji na forum ;) myślę, że do ew. ślubu jeszcze daleko, będą wątpliwości, rozważanie za i przeciw, może nie wszystko jeszcze o sobie wiedzą z tych rzeczy, które powinni. W tym czasie myślę, że ślubu nie będzie.

Tak chciała , jestem zaskoczona tymi interpretacjami bo jak na ten moment oni sa oboje zdecydowani i chcieliby wziasc w tym roku tak ze nie maja zadnych wątliwosci .

Edited by Ismer
połączenie postów
  • Administrator

No to teraz widzisz jaka jest różnica między Twoją interpretacją a wszystkich pozostałych ;)

A ja widzę, skąd Twoje wnioski, szczególnie ten końcowy:

Głupiec z reguły oznacza mi początek nowej, nieznanej drogi czyli wyjscie za maz w tym przypadku wraz z umiarem chcec zawarcia małzenstwa zjednoczenia sie w ksiezycu moze kryc sie zawarcie małzenstwa po cichu bez rozgłosu. Mysle ze wezma slub w tym roku ale mało kto bedzie o tym wiedział.

Ty wiesz, że to para starsza, więc widzisz Księżyc właśnie tak, w tym kontekście, my zaś analizujemy go pod kątem małżeństwa jako zawartego (lub nie) aktu małżeńskiego w ogóle.

Jednak to też nie znaczy, że do małżeństwa dojdzie, mogą pojawić się okoliczności w jakiś sposób wpływające na nie zawarcie tego ślubu w wyznaczonym czasie.

Chociaż nie powiem, jeśli weźmie się pod uwagę te okoliczności, czyli wiek pary, to można spojrzeć na to właśnie w ten sposób, tak jak Ty to zrobiłaś, ponieważ jest to istotna informacja, która de facto ma wpływ na wybór znaczenia kart w takim kontekście właśnie.

Stąd wniosek, że jak się zatai ważne dla osądu sprawy informacje, to mogą wyjść takie rozbieżności jak w Twoim przykładzie. Zauważ, że wszyscy są zgodni co do znaczenia kart: wychodzi nam że nie ;)