Skocz do zawartości

Ukryte intencje


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Heej.

 

Rozkład ukryte intencje, na znajomego, którego nieco wystawiłam i wydaję mi się, że może to być ta kropla, która przelewa czarę czegoś tam.

 

Jak on mnie widzi? Król karo Dama kier - jako inteligentną i przyjacielską :P

Jak myśli, że ja go widzę Walet karo - jako kumpla

Co pokazuje na zewnątrz ? 10 pik - no zdystansowanie, oddalenie

Co zamierza? Walet trefl Skupić się na sobie?

Jak widzi naszą znajomość ? As trefl Król kier Król trefl Po prostu mało rozwojową, no za bardzo tu nie wiem jak interpretować tego asa trefl i króla trefl, widzi naszą znajomość jako męczącą, irytującą?

Jak odebrał to, że go wystawiłam? 10 trefl As pik Zdenerwowało go to i koniec, nie kiwnie palcem..as pik mi się kojarzy z odcinającym asem mieczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on mnie widzi? Król karo Dama kier

Jako swój ideał.

Jak myśli, że ja go widzę Walet karo

Tak, przyjaciel, ale tez potencjalny kochanek ;--)

Co pokazuje na zewnątrz? 10 pik

Bym pomyślała, że może znacie się z pracy/szkoły. Podziela Twoje zdanie, lubi spędzać z Tobą czas. Może wierzyć w przeznaczenie, widzi w Tobie bratnią duszę. Uczciwy, praktyczny, kreatywny, można na nim zawsze polegać. Jest samodzielny.

 

Co zamierza? Walet trefl

Konsekwentnie będzie szukał z Tobą kontaktu. Jeszcze nie odpuścił. Uczucie tak szybko nie puszcza.

 

Jak widzi naszą znajomość ? As trefl/ Król kier/ Król trefl

Po tym wydarzeniu relacja się zmieni - ochłodzi (as trefl) i przydzieje zachowanie Króla trefl, zachowa dystans, ale gdzieś tam nadal będzie na Twoje skinienie, wesprze i pomoże, bo nadal kocha (król kier).

 

Jak odebrał to, że go wystawiłam? 10 trefl/ As pik

Zdenerwował się, a nawet załamał. Dla mnie też, odobrał to jako definitywne zerwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

Rozkład ukryte intencje, na znajomego, którego nieco wystawiłam i wydaję mi się, że może to być ta kropla, która przelewa czarę czegoś tam.

 

Jak on mnie widzi? Król karo Dama kier - kogoś kto zawsze przy nim jest -ktoś kogo można nazwać przyjacielem do przytulenia ( to przez tęe damę kier obok :P

Jak myśli, że ja go widzę Walet karo - jako kogoś z kim bardzo dobrze spędza się czas, kto wprowadza radość w szare dni

Co pokazuje na zewnątrz ? 10 pik - tęskni ewidentnie i stara sie to okazać w jakiś tam sposób

Co zamierza? Walet trefl - da Ci kolejna szanse- podejmie próbę stworzenia tej relacji tak jak on tego chce

Jak widzi naszą znajomość ? As trefl Król kier Król trefl -nie dajesz mu zbyt dużo nadziei, wie, że gdzieś popełnił błąd i teraz musi na nowo pracować, starać się ale tez wie, ze ma sporą siłę przebicia- mimo wszystko

Jak odebrał to, że go wystawiłam? 10 trefl As pik - wnerwił się - żeby nie nazwać tego inaczej ( takie było pytanie- co zrobi?- pewnie trzeba odczekać)

 

 

ps. tak sobie myślę, ze najprościej powiedzieć czego sie chce albo czego nie chce - nie dawać złudnej nadziei bo się kiedyś zemści. Kawa na ławę.

Edytowane przez gość5
wytłuszczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...