Skocz do zawartości

Sport


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Od niedawna zaczęłam ćwiczyć, po pierwsze dla poprawy kondycji, a po drugie dlatego, że potrzebowałam endorfin :))

Póki co sama trenuję, ale chcę też spróbować aqua fitnessu.

 

Co mi da kontynuowanie treningów? Król pik As kier Dama pik

Po tych kartach, obawiam się, że odezwą się moje problemy z kręgosłupem, król pik skojarzył mi się z wizytą u lekarza. A może będę wytrwała w ćwiczeniach i nauczę się systematyczności (as kier dama pik)

 

Jakie efekty przyniesie mi aqua fitness? 10 kier As kier król kier

Dużo radości, optymizmu, no będzie super :D

 

:)

 

Co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Anhana, po tych pierwszych kartach to mi się kojarzy zbyt duży wysiłek, który może Ci zaszkodzić, więc może karty radzą, żebyś trenowała w trybie domowym ;) tzn. nie forsowała się zbytnio, zachowała umiar, nie przeginała z intensywnością ćwiczeń.

 

Te drugie są optymistyczne, powinnaś być bardzo zadowolona z tych ćwiczeń, a może jeszcze też poznasz kogoś miłego i się zakochasz ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Hmm na upartego w pierwszym wypadku też wychodzi parka :D Król pik z Damą pik :D

 

W drugim wypadku dużo optymizmu, król mi się kojarzy z wigorem, pozytywną energią, może tak będę się po nich czuła. Ta wersja z tym zakochaniem to trochę grubymi nićmi szyte :P Ja tu pytam o efekty, typu figura, samopoczucie, a tu wyskakują mi karty jak na oświadczyny. :P Z drugiej strony w klasykach chyba nie ma kart typowo na "aktywność fizyczną" a jak już to bardziej kara, tak mi się kojarzą.

 

W każdym razie spróbuję tego fitnessu i dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak nie ma jak są! Przecież sam żywioł reprezentuje określony typ energii, karty ruchu, dynamiki - to także podchodzi pod wigor (tu królują kiery), żywotność i aktywność fizyczną.

Fakt, że w tych dawnych cygańskich wróżbach nie było takich określeń jak aktywność fizyczna, no bo nie wyobrażam sobie, jak można przepowiadać takąż aktywność biedocie wiejskiej czy miejskiej, osobom ciężko fizycznie pracującym, którym nie w głowie gimnastyczne wygibasy i które były ograniczone panującymi wówczas warunkami socjalnymi, obyczajowymi itp.

Ale były takie rozrywki jak polowania, a jeszcze dawniej turnieje, na wsi zaś - zapasy na klepisku ;) - to właśnie była ta ówczesna aktywność fizyczna.

Generalnie dziś można spokojnie powierzyć tę sprawę głównie kierom, ale można też ustanowić sobie innych jeszcze przedstawicieli spośród każdego koloru, kierując się osobistymi zainteresowaniami, np. posiłkując się astrologią czy numerologią.

A jak kto nie ma pomysłu, to może z tarota wziąć przykład, możliwości są, tylko trzeba chcieć.

I na kompilacji znaczeń z różnych źródeł oparta jest wykładnia np. p. Żuk - ona ma sporo nowych określeń na tym opartych.

Klasyki to nie jest jakiś zatęchły loch, są nawet bardziej otwarte niż tarot, ponieważ w przeciwieństwie do niego rozwinęło się wiele lokalnych interpretacji. A tarot co - to co dziś mamy to informacje na jedno kopyto, co z jednej strony daje spójny system, jeden klucz, zrozumiały dla wszystkich, lecz mnie to właśnie nie kręci w tarocie.

 

No, ale jak już chcesz tak bardzo bez aktywności uczuciowej, to przy drugim pytaniu te kiery po prostu mówią, że będziesz mega zadowolona z efektów :)

 

Natomiast jeśli uparłabyś się przy uczuciach, to ta pierwsza para - piki - mogłaby informować, że poznany pan mógłby nie być uroczy, a zawarta z nim znajomość mogłaby w jakiś sposób "Twemu domowi" (w efekcie Tobie samej) zaszkodzić lub bardzo Cię rozczarować czy zranić ;p

No ale to też zależy od tego, co te piki u Ciebie znaczą; u mnie akurat są tradycyjnie postrzegane, w najlepszym wypadku są to osoby wymagające i trudne we współżyciu, choć one mogą być równocześnie pomocne, ale raczej nigdy nie bez oczekiwań zwrotnych, a w najgorszym - to osoby destruktywne, szkodzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...