Jump to content

Wysłanie cv do teatru

Arcan

Recommended Posts

Wysłałam swoje Cv do jednego z krakowskich teatrów. Co prawda, mam pracę w telewizorni, ale myślę o powrocie do korzeni, do teatru. Zawsze mogłabym robić na dwa etaty. Oczywiście nie dostanę od razu ważnej roli...zacznę od czegoś lekkiego

Co mi da wysłanie Cv do tego teatru?

2 kielichy, kapłanka, król kijów

Wyszły tak ładne karty,że aż nie wierzę o_O Oddzwonią do mnie w tych 2 kielichach... Zaproszą na rozmowę z dyrekcją. Kapłanka reprezentuje mnie...i stanowisko, które miałabym wykonywać ( tj jakiś dalszy plan)... Król kijów to może dyrektor któremu się spodobam

Wiem,że nie można dzielić skóry na niedźwiedziu, ale

Jak przebiegałaby mi tam praca?

słońce, 10 den, cesarz

Stabilnie i radośnie!!!! To [raca na którym czekałam...ta która mnie uszczęśliwi i przy okazji da pieniądze

Los się do mnie uśmiechnął i podsunął mi świetną propozycje! :D Ciesze się bardzo! :)

Co Ci da wysłanie cv do teatru?

2kielichy i Kapłanka to dla mnie spełnienie własnych pragnień i oczekiwań, realizacja tego, co kochamy i sprawia nam radość, spełnienie

Król Kijów, to może być Dyrektor, z którym być może uda Ci się spotkać.

Ale czy Cię zatrudni? Tego tu nie widzę.

W pytaniu jak będzie praca przebiegać karty wskazują, że fantastycznie, ale pod warunkiem, że się tam dostaniesz:-)

dostaniesz zaproszenie na rozmowe bedzie spotkanie mozliwe ze z dyrektorem, wszystko odbedzie sie w milej atmosferze, ogolnie zrobisz dobre pozytywne wrazenie, ale nie widze tutaj mozliwosci dostania tej pracy.

Guest grimmoire

Arcan wszystko wygląda bardzo optymistycznie, mam nadzieję, że nie aż za ;) Także uważam, że czeka Cię spotkanie w tej pracy, samo zajęcie dla Ciebie ciekawe, dające Ci radość i spełnienie - jeśli tylko ją dostaniesz, na co jest szansa, powodzenia!

• Administrator

Arcan, czy Ty przypadkiem nie zadałaś pytania "co mi da wysłanie CV do tego teatru"?

A odpowiadasz sobie na to pytanie tak jakby brzmiało ono: czy mnie przyjmą ;P

No ale myślę, że Tobie dużo da praca w teatrze - jeśli Cię tam przyjmą - przede wszystkim da Ci poczucie satysfakcji i spełnienia, to wygląda tak, jakby to było zajęcie wykonywane z powołania.

Według mnie jeśli dostaniesz zaproszenie na rozmowę, to te karty radzą abyś wykorzystała wszystkie atuty jakie masz, wydobyła z siebie wszystko co masz w sobie najlepszego i umiejętnie te cechy zaprezentowała, bo najwięcej będzie zależało od tego, jakie wrażenie wywrzesz na osobie decyzyjnej, to jej musisz się spodobać, przekonać ją do siebie; ja myślę, że to Ci się uda.

Te karty nawet jakby "cieszą się", że zrobiłaś ten krok :)

A jeśli już się stanie i będziesz miała możliwość pracy na dwa etaty, to z jednej strony jest fajna sprawa, bo w razie niepowodzenia w teatrze masz źródło dochodu i spokojną głowę o przyszłość materialną - ale z drugiej możesz się spalić wykonując te dwie prace (znaczy jeśli będzie to długotrwała sprawa taka etatowa podwójność), bo po pierwsze wydaje mi się, że jesteś osobą o delikatnej konstytucji, a po drugie teatr będzie wymagał pełnego zaangażowania (Król to nie tylko karta przewagi kogoś nad kimś, ale też karta fachowca, czyli takiej osoby, która daje duży wkład w to co wykonuje), a tego tempa możesz po prostu nie wytrzymać. Ale to już tak na marginesie, w razie gdyby co ;)

Ismer, bo teatr to moje powołanie. Czuje,że tam jest moje miejsce i czuje,że tylko tam będę szczęśliwa. On potrafi mnie uszczęśliwić, zmienić. Jestem stworzona dla niego, ale z jakiegoś powodu wiecznie się wymijamy...tak,że nie mogę dostać się do teatru, albo mam złe wykształcenie etc

Ja się nie znam na numerologii, ale wiem,że mam dwa razy 4/13...a to karma pracy.... Teatr jest mi wprost karmicznie pisany

Grimmore, bardzo ładne karty...mam nadzieje,że mogę im zaufać...

Guest Bethany

Wydaje mi się, że mogą Cię zaprosić na rozmowę:)

Na pewno byłabyś zadowolona, spełniona, bardzo ładne karty :) finansowo też powinno być dobrze, może nawet stały etat by to był. 10 Denarów to może być też grupa aktorów.

To może wysyłaj do innych teatrów też, w sumie nic nie tracisz, a zwiększysz swoje szanse. Powodzenia !

Arcan, czy Ty przypadkiem nie zadałaś pytania "co mi da wysłanie CV do tego teatru"?

A odpowiadasz sobie na to pytanie tak jakby brzmiało ono: czy mnie przyjmą ;P

Sluszna uwaga.

A od siebie dodam ze rzeczywiscie wygladaja karty bardzo ladnie, oby nie zyczeniowka-powodzenia!

• Administrator

Arcan, wrzuć na luz.

Po pierwsze pytanie de facto nie było na ten teatr, tylko na Ciebie ;p

Po drugie zastanów się na tym, co powiedziała Bethany:

To może wysyłaj do innych teatrów też, w sumie nic nie tracisz, a zwiększysz swoje szanse. Powodzenia !

Kraków to duże miasto i nie wydaje mi się, by był tam tylko jeden teatr ;)

Po trzecie wysyłaj CV nie tylko gdzie się da ale też i ile się da - powtarzaj swoje oferty, bądź w tym stanowcza i wytrwała, do upierdliwości włącznie. Nie zrażaj się niepowodzeniami, kiedyś się skończą.

Jeśli komuś na czymś bardzo zależy, jeśli czuje, że coś jest jego powołaniem, to zrobi wszystko (a przynajmniej o wiele więcej niż Ty teraz) by swój cel osiągnąć. Pukajcie a będzie wam otworzone :-)

Po czwarte zastanów się czy jest sens samej kłaść karty, skoro wiesz, że Ci to teraz nie idzie, może lepiej dać sobie odpocząć od kart, wrócisz do nich jak forma Ci wróci. I zawsze możesz poprosić dziewczyny, by Ci któraś karty postawiła na ważne dla Ciebie sprawy - przecież wiesz, że zawsze któraś chętna się znajdzie, tu jest trochę życzliwych dusz :)

Kaplanke widze jak odzew(niespodziewany, nie bedziesz sie go spodziewac) od Krola kijow , ta praca bedzie ta ktora da Ci satysfakcje i spelnienie :) Gratulacje !! Ps.

W dniu w ktorym zalozylas ten watek mialam urodziny :D