Skocz do zawartości

Voucher


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Cześć :)

 

Wzięłam udział w losowaniu u mojego fryzjera, do wygrania voucher :D

 

Zapytałam kart: Czy wygram voucher w salonie X ?

 

As karo 9 kier 10 karo - hehe na karty wychodzi, że tak :D

 

Dostanę pozytywną wiadomość (As karo), która mnie ucieszy (9 kier)

 

Czy to będzie życzeniówka :P? Chyba oto właściwe pytanie. Weryfikacja niebawem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Widzę, że następna ofiara dała się nabrać na Anhany życzeniówkę ;p

 

No bo i te karty są tak dobre, że aż za dobre ;)i mówią, że wygrasz,- a potem się okazuje, że Twoje dobre karty to rzeczywiście życzeniówka :D

 

jeśli to będzie faktycznie życzeniówka, to.... no to może przemyśl, czy nie przerzucić się na wróżenie z fusów z zielonej herbaty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Widzę, że następna ofiara dała się nabrać na Anhany życzeniówkę ;p

 

No bo i te karty są tak dobre, że aż za dobre ;)i mówią, że wygrasz,- a potem się okazuje, że Twoje dobre karty to rzeczywiście życzeniówka :D

 

jeśli to będzie faktycznie życzeniówka, to.... no to może przemyśl, czy nie przerzucić się na wróżenie z fusów z zielonej herbaty :biggrin:

 

A jak wygra naprawdę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak wygra naprawdę, to... niech zostanie przy kartach ;)

 

One faktycznie są całkowicie na TAK, ale ja się już tyle razy zaklinałam, że nie dam się nabrać na anhanowe życzeniówki, że... sama do siebie zaufanie straciłam, gdyż dalej nabierać się daję :lol:

 

Ale kocham klasyki i oczywiście zawsze wypowiadam się z mojego punktu widzenia, który jest w sumie inny od innych (a właściwie inny od większości) bo używam całej talii z odwróceniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niekoniecznie zyczeniowka, nie znam sie, ale wczoraj postawilam sobie karty na marzec i pokazaly moja ovecna sytuacje zdrowotna i szybkie pojawienie sie pracy - wszystko wygladalo jak zyczeniowka plus moja slaba umiejętnośc interpretacji a nastepnwgo dnia dostalam wiadomisc ze od przyszleho tyg zaczynsm prace.

 

 

Moja rada jesli chcesz wygrac - poczujzenagrofda jest twoja nalezy ci sie, ale nie mysl o tym tule nie nakrecaj sie. Czekaj na wiadomosc o wygranej jak na formalnosc. Wygralam ta metoda sporo nagrog ale nigdy kiedy za bardzo mi zalezalo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Oczywiście, nie wygrałam.., fusy na mnie czekają :P Przez te karty uwierzyłam, że może jest szansa na wygraną, rozczarowanie takie bolesne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...