Skocz do zawartości

Gwyneth Paltrow


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bethany

7967c54ec10be03fmed.gif

 

Wpadł mi w oko ten kosmogram dziś. Rzuca się w oczy VII dom Gwyneth, w którym ma aż 5 planet ! W tym władcę Dsc- Merkurego. Związki ma więc do przerobienia. Była już w związku z Benem Affleckiem, Bradem Pittem i mężem Chrisem Martinem, z którym się rozwiodła i mają razem dwoje dzieci.

Widzimy, że ma Księżyc powiedzmy w "średnio stałym" znaku Bliźniąt, a całe towarzystwo domu VII jest w znaku Wagi, która też należy do żywiołu powietrza. Mars jedynie z VII domu jest w Pannie.

Dom VII to też umowy wszelkie i jawni wrogowie, ciekawe czy aktorka posiada :P

Jowisz w X domu- skazana na sukces.

 

Gwyneth praktykuje medytacje. Popatrzmy- Asc w uduchowionym znaku Ryb, władca Ascendentu w domu IX ( między innymi duchowość, religia itd).

Chorowała po urodzeniu dziecka na depresję poporodową- Księżyc w koniunkcji z Saturnem, to jest aspekt twardy. Ma też trygon Księżyc- Pluton- przeważnie aspekty tych planet to jest pesymizm dość często, jakieś też mogą być ciągoty do mrocznych klimatów, i wspomniany wyżej Asc w Rybach, ten znak też nie jest specjalnie optymistycznie nastawiony. Rolę swoją ma też Saturn, który jest w domu IV- to dom Raka, czyli uczuć, emocji. Aktorka ma jednak dużo w znaki Wagi, Wenus we Lwie, Księżyc w Bliźniętach- także dała radę sobie z tą chorobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jowisz w koziorożcu w X domu, to kariera dzięki wytrwałej ciężkiej pracy, dzięki swojemu zaangażowaniu, konsekwencji, wytrwałości powodzenie w osiąganiu celu.

 

Saturn w IV domu, to dzieciństwo trudne? Surowe wychowanie, ale też potrzeba poczucia bezpieczeństwa emocjonalnego, albo dxieki wymagającym rodzicom i dyscyplinie poczucie bezpieczeństwa, dobrze pisze?

 

Myślę że przez tą koniukcję Saturna Z księżycem może być chłodna, mieć zachamowania, nie okazywać uczuć, mimo tego że związku muszą być bardzo emocjonalne, a mars w koniunkcji plutonem to klotliwosc na pewno chęć dominacji, np na pewno lekko nie ma...Ale uran jest chyba raczej w 8 domu, co rzeczywiście jest niepokojĄce, asc w rybach i uran w 8 domu, tu musi być depresyjne, a może melancholijne hmmm...musi być w niej duży niepokój ,kompleksy wyniesione z domu, być może była też bardzo krytykowana co z resztą ja z jednej strony hamuje w rozwoju życiowej drogi (saturn w opozycji z mc), i ten Jowisz w 10 jak dla mnie jest odpowiedzią że jej surowe wychowanie miało wpływ na sukces,który zawdzięcza wytrwalej pracy, no a że venus we lwie, w 6 domu, jeszcze w trygonie do mc, no to tutaj nie mam pytań; ) związki na pewno burzliwe, emocjonalne i pewnie będzie miała ich wiele, samo słońce w koniunkcji z plutonem daje nam cechy skorpiona, nie na to tamto, jest wszystko albo nic, jeszcze do tego w wadze to chwiejnosc i wiela wrażliwość na stosunki międzyludzkie, za pewne ona musi z kimś być, nie potrafi być sama, ale ten mars z plutonem robi jej mieszankę wybuchową, a pluton ze słońcem, no jest szał... w każdym razie moim zdaniem jest niestabilna uczuciowo.

Edytowane przez kawunia
połączenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Saturn w IV domu- z tego co kiedyś czytałam, to ważny dla niej był ojcec, który zmarł w 2002. Był reżyserem i producentem. Twierdzi, że miała świetne dzieciństwo.

Jeszcze u niej władca Asc w domu IX- przeprowadziła się z LA do Londynu, także podróże bardzo częste u niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Ona też ładna jest, ma dobry gust, super ma styl- no pewnie planety w Wadze, Wenus we Lwie- to lubi błyszczeć haha :) w sumie też Księżyc jest blisko osi IC, także to też może świadczyć o fajnym dzieciństwie.

Przetasowania w miłości - to też sekstyl Wenus- Uran,no i kwadratura Mars- Jowisz- widać że w "męskim" temacie u niej się dzieje, po prostu miała już kilku facetów, a nie jest jeszcze taka stara ;P

A i aspekt kwadratura Mars- Neptun- bardzo często widuje u rozwiedzionych kobiet, ma taki choćby Marta Kaczyńska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Jaglanka

Przy takiej obsadzie domu 7, tym bardziej że większość planet jest w wadze to ona nie umie być sama. Ale jednocześnie ten saturn w domu 4, przy osi IC sugeruje że jest trudnym, wymagającym człowiekiem - jakaś karma rodzinna bym powiedziała, bo saturn w domu 4 to chłód w domu rodzinnym. W domu 7 jest zresztą także uran i pluton, gdzie uran daje ryzyko rozwodów a pluton partnera/ów z którym/i są jakieś przepychanki siłowe i też daje na tym polu transformację.

Edytowane przez Jaglanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czytałam nie tak dawno wywiad z nią, w którym przyznała, że jest uzależniona od zdrowego odżywiania :P Próbuję rozkminić które aspekty mogą o tym mówić.

W domu VI ma Wenus, ten dom jest jak wiadomo związany z nawykami codziennymi. Mimo wszystko takie położenie kojarzy mi się, że ileś tam tych miłości, to ona w pracy poznała- choćby Bena Afflecka i Brada Pitta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...