Jump to content

Gwyneth Paltrow


Guest Bethany
 Share

Recommended Posts

Guest Bethany

7967c54ec10be03fmed.gif

 

Wpadł mi w oko ten kosmogram dziś. Rzuca się w oczy VII dom Gwyneth, w którym ma aż 5 planet ! W tym władcę Dsc- Merkurego. Związki ma więc do przerobienia. Była już w związku z Benem Affleckiem, Bradem Pittem i mężem Chrisem Martinem, z którym się rozwiodła i mają razem dwoje dzieci.

Widzimy, że ma Księżyc powiedzmy w "średnio stałym" znaku Bliźniąt, a całe towarzystwo domu VII jest w znaku Wagi, która też należy do żywiołu powietrza. Mars jedynie z VII domu jest w Pannie.

Dom VII to też umowy wszelkie i jawni wrogowie, ciekawe czy aktorka posiada :P

Jowisz w X domu- skazana na sukces.

 

Gwyneth praktykuje medytacje. Popatrzmy- Asc w uduchowionym znaku Ryb, władca Ascendentu w domu IX ( między innymi duchowość, religia itd).

Chorowała po urodzeniu dziecka na depresję poporodową- Księżyc w koniunkcji z Saturnem, to jest aspekt twardy. Ma też trygon Księżyc- Pluton- przeważnie aspekty tych planet to jest pesymizm dość często, jakieś też mogą być ciągoty do mrocznych klimatów, i wspomniany wyżej Asc w Rybach, ten znak też nie jest specjalnie optymistycznie nastawiony. Rolę swoją ma też Saturn, który jest w domu IV- to dom Raka, czyli uczuć, emocji. Aktorka ma jednak dużo w znaki Wagi, Wenus we Lwie, Księżyc w Bliźniętach- także dała radę sobie z tą chorobą.

Link to comment
Share on other sites

Jowisz w koziorożcu w X domu, to kariera dzięki wytrwałej ciężkiej pracy, dzięki swojemu zaangażowaniu, konsekwencji, wytrwałości powodzenie w osiąganiu celu.

 

Saturn w IV domu, to dzieciństwo trudne? Surowe wychowanie, ale też potrzeba poczucia bezpieczeństwa emocjonalnego, albo dxieki wymagającym rodzicom i dyscyplinie poczucie bezpieczeństwa, dobrze pisze?

 

Myślę że przez tą koniukcję Saturna Z księżycem może być chłodna, mieć zachamowania, nie okazywać uczuć, mimo tego że związku muszą być bardzo emocjonalne, a mars w koniunkcji plutonem to klotliwosc na pewno chęć dominacji, np na pewno lekko nie ma...Ale uran jest chyba raczej w 8 domu, co rzeczywiście jest niepokojĄce, asc w rybach i uran w 8 domu, tu musi być depresyjne, a może melancholijne hmmm...musi być w niej duży niepokój ,kompleksy wyniesione z domu, być może była też bardzo krytykowana co z resztą ja z jednej strony hamuje w rozwoju życiowej drogi (saturn w opozycji z mc), i ten Jowisz w 10 jak dla mnie jest odpowiedzią że jej surowe wychowanie miało wpływ na sukces,który zawdzięcza wytrwalej pracy, no a że venus we lwie, w 6 domu, jeszcze w trygonie do mc, no to tutaj nie mam pytań; ) związki na pewno burzliwe, emocjonalne i pewnie będzie miała ich wiele, samo słońce w koniunkcji z plutonem daje nam cechy skorpiona, nie na to tamto, jest wszystko albo nic, jeszcze do tego w wadze to chwiejnosc i wiela wrażliwość na stosunki międzyludzkie, za pewne ona musi z kimś być, nie potrafi być sama, ale ten mars z plutonem robi jej mieszankę wybuchową, a pluton ze słońcem, no jest szał... w każdym razie moim zdaniem jest niestabilna uczuciowo.

Edited by kawunia
połączenie postów
Link to comment
Share on other sites

Guest Bethany

Saturn w IV domu- z tego co kiedyś czytałam, to ważny dla niej był ojcec, który zmarł w 2002. Był reżyserem i producentem. Twierdzi, że miała świetne dzieciństwo.

Jeszcze u niej władca Asc w domu IX- przeprowadziła się z LA do Londynu, także podróże bardzo częste u niej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bethany

Ona też ładna jest, ma dobry gust, super ma styl- no pewnie planety w Wadze, Wenus we Lwie- to lubi błyszczeć haha :) w sumie też Księżyc jest blisko osi IC, także to też może świadczyć o fajnym dzieciństwie.

Przetasowania w miłości - to też sekstyl Wenus- Uran,no i kwadratura Mars- Jowisz- widać że w "męskim" temacie u niej się dzieje, po prostu miała już kilku facetów, a nie jest jeszcze taka stara ;P

A i aspekt kwadratura Mars- Neptun- bardzo często widuje u rozwiedzionych kobiet, ma taki choćby Marta Kaczyńska.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Jaglanka

Przy takiej obsadzie domu 7, tym bardziej że większość planet jest w wadze to ona nie umie być sama. Ale jednocześnie ten saturn w domu 4, przy osi IC sugeruje że jest trudnym, wymagającym człowiekiem - jakaś karma rodzinna bym powiedziała, bo saturn w domu 4 to chłód w domu rodzinnym. W domu 7 jest zresztą także uran i pluton, gdzie uran daje ryzyko rozwodów a pluton partnera/ów z którym/i są jakieś przepychanki siłowe i też daje na tym polu transformację.

Edited by Jaglanka
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Czytałam nie tak dawno wywiad z nią, w którym przyznała, że jest uzależniona od zdrowego odżywiania :P Próbuję rozkminić które aspekty mogą o tym mówić.

W domu VI ma Wenus, ten dom jest jak wiadomo związany z nawykami codziennymi. Mimo wszystko takie położenie kojarzy mi się, że ileś tam tych miłości, to ona w pracy poznała- choćby Bena Afflecka i Brada Pitta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...