Jump to content

Pola Negri


Guest Bethany
 Share

Recommended Posts

Guest Bethany

7ad4fadd2b5ed865med.gif

 

Polska aktorka teatralna i filmowa, międzynarodowa gwiazda kina niemego. W USA została gwiazdą kina niemego i symbolem seksu, do czego przyczyniły się także głośne romanse z Charlie Chaplinem i Rudolphem Valentino (zarzucano jej, że pogrzeb Valentino wykorzystała dla autoreklamy) oraz plotki o jej uczuciu do długoletniej przyjaciółki Margaret West ( Wikipedia)

 

Popatrzmy, co widać w jej kosmogramie. Saturn praktycznie na osi IC- Pola wychowywana była przez matkę, ojca zesłano na Sybir. Ów Saturn jest w kwadraturze z Wenus, to jest aspekt aplikacyjny, orb 1, także z całą pewnością rzucało się to na jej związki. Wenus jest również w kwadracie z Uranem- także widać zmienność, jakieś nagłe sytuacje w życiu miłosnym, pewnie też rozstania.

Descendent wypada w znaku Ryb, jak wiadomo miała romans z wielkim amantem Rudolfem Valentino, który był artystą ( rządzi Dsc Neptun). Dodatkowo Wenus jest w trygonie właśnie z Neptunem.

Ponadto dość problematycznie wygląda Księżyc w tym kosmogramie, jest w znaku Koziorożca i w zasadzie ma tylko jeden ważny aspekt, ze Słońcem.

Na pewno na powodzenie i adoracje nie narzekała- kwadratura Jowisz- Mars. Jowisz to benefik, planeta dobroczynna, czasem to zwyczaje daje nadmiar w danej sferze ;P

Sukces w życiu - ano widać- Jowisz w trygonie ze Słońcem, aż trzy planety w X domu oraz MC w Byku, czyli rządzi Wenus, która jest w VI domu (praca). Miała podkreślony także dom V- czyli dom sztuki, twórczości, przyjemności życia, jak i romansów.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Jaglanka
Wenus jest również w kwadracie z Uranem- także widać zmienność, jakieś nagłe sytuacje w życiu miłosnym, pewnie też rozstania.

Descendent wypada w znaku Ryb, jak wiadomo miała romans z wielkim amantem Rudolfem Valentino, który był artystą ( rządzi Dsc Neptun). Dodatkowo Wenus jest w trygonie właśnie z Neptunem.

 

Moim zdaniem taki kwadrat wenus uran to ta inna orientacja (tym bardziej, że wenus jest wodnicza a władca domu 5 również jest w kon z uranem), trygon wenus neptun pokazuje, że gładko weszła w mistyfikację - związek z Rudolfem Valentino jako chwyt marketingowy a także dobra przykrywka. Tym bardziej, że neptun jest władcą dsc czyli tego jej bardziej "formalnego", widocznego związku. Dodatkowo władca domu 5 w skorpionie czyli prawdziwa miłość mogła być ukrywana - przynajmniej jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...