Jump to content
Daria_Hexe

Przyjaźń Zodiaku

Recommended Posts

Daria_Hexe

Jak pojmują przyjaźń przedstawiciele poszczególnych znaków zodiaku?

 

Baran

Wspólne przeżywanie emocji i przygód. Zaciągnie przyjaciółkę na kurs szybowcowy albo na strzelnicę. I do nocnego klubu, by zabawić się, podrywać facetów, a potem wracać na piechotę koło cmentarza.

 

Byk

Dzielenie się i... wspólne ucztowanie. Tylko najlepszej przyjaciółce pożyczy ulubioną sukienkę, prostownicę, a nawet samochód. Podzieli się też smakołykami z grilla. Jak tyć, to solidarnie!

 

Bliźnięta

Dyskusje, wymiana myśli. Czytanie tych samych książek, wspólne oglądanie filmów. Dzielenie się każdą plotką wszelką możliwą drogą: telefoniczną, mailową itd.

 

Rak

Powierzanie sobie najskrytszych tajemnic. Pewność, że ma do kogo zadzwonić w środku nocy albo przyjechać i wypłakać się w rękaw, bo ciasto wyszło z zakalcem i w ogóle cały świat się przeciwko niej sprzysiągł.

 

Lew

Pełna akceptacja. Przyjaciółka ma wspierać, dodawać wiary w siebie, a nie wytykać błędy. Za taką osobą stanie murem w każdej sytuacji i podzieli się z nią ostatnim groszem.

 

Panna

Szczerość. Za życzliwą krytykę, np. że ta fryzura ją postarza albo że powinna rzucić palenie, bo śmierdzi jak popielniczka – nigdy się nie obrazi, za to chętnie odwdzięczy się tym samym.

 

Waga

Pomoc. Wspólne zakupy i wizyty u kosmetyczki są jej potrzebne jak powietrze. Musi mieć przy sobie kogoś, kto jej doradzi, wesprze w podjęciu decyzji i pomoże wybrać nowy ciuch.

 

Skorpion

Zaufanie. Bardzo trudno je zdobyć, a i tak nawet przed najbliższą przyjaciółką ma sekrety. Za to jeśli odkryje, że ty coś przed nią ukryłaś (a jeśli to zrobiłaś, odkryje na pewno), marny twój los.

 

Strzelec

Dobra zabawa. Uprawiany razem sport, wspólne wyjazdy na wakacje, tańce do białego rana. Często myli przyjaźń z koleżeństwem.

 

Koziorożec

Rozumienie się bez słów. Przyjaźń to poważna sprawa, a nie tylko gadanie w kółko o facetach czy przymierzanie ciuchów.

 

Wodnik

Tolerancja i swoboda. To, że jest ktoś, przy kim może być sobą, kto nie próbuje jej zmieniać. Nigdy nie narzuca się przyjaciółce, ale to nie znaczy, że ona nie jest dla niej ważna.

 

Ryby

Porozumienie dusz. Duchowa więź i kontakt telepatyczny. Umie przyjaźnić się tylko z osobą o podobnej wrażliwości, bo musi widzieć w niej własne odbicie.

(Źródło: Gwiazdy Mówią)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...