Skocz do zawartości

bogaty dom ex, sala slubna -wazny sen


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Sen wazny w moim odczuczuciu bo nastąpił po zerwaniu kontaktow, przyjacielskich bo inne zostaly zerwane dawno. Ma zone juz od dawna i nie podobala sie jej nasza przyjazn. We snie bylam w ich domu ale tym realnym tylki zupelnie nowym - przeprowadzili sia a ja go ogladalam. Byl to dom piwkny przestronny jego zona byla dla mnie chlodna i wyniosla. Potem bylam w jej rodzinnym domu (rowniez nieistniejacym). Byl piekny z ogromnym tarasem zabudowanym szklem. Choc byli dawno po slubie wciaz byl przystrojony bialymi kokardami. Potem on przyszedl do mnie w tajemnicy do rodzinnego domu. Czekal na mnie ale nie moglismy sie spotkac cos nam przeszkodzilo. Potem widzialam jakby sie gdzies szykowal z rodzina widzialam rzekei mala łodke.

 

 

Jak ten sen sie moze odnosic do nagle zerwanegi kontaktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Nowy dom symbolizuje nowy etap w życiu, albo kolejny ale inny.

Byłaś i oglądałaś ich nowy dom, to symbolizuje potrzebę zobaczenia jak Pan żyje, co u niego słychać albo raczej jak oni żyją, jak im się układa w związku.

Duży przestronny dom mówi o oddaleniu, niekoniecznie waszym, czyli Ciebie i Pana, ale może wskazywać na oddalenie się emocjonalne małżonków.

Chłodna postawa żony to też chłód wobec swojego męża.

 

Biel to symbol oczyszczenia, może mówić ze sobie coś tam sobie w relacji poukładali, wyjaśnili ale to dalej jest fasada, kokardy są tutaj dekoracją, ozdobą upiększającą, ale jak jest naprawdę... może własnie chłodno i z dystansem, co podkreśla szkło - taras zabudowany szkłem. Mnie kojarzy się z wystawą i znowu z z czymś na pokaz.

 

On też chce kontaktu ale już podjął decyzję że zostanie przy żonie,rodzinie, stad ich odpłyniecie łódką. Ty to podświadomie wyuczuwasz, ten sen moze byc formą pożegania i Twoim oczyszczeniem się z tamtych emocji

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...