Skocz do zawartości

Ćwiczenie z udziałem Jokera :) ZWERYFIKOWANY


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Oczekiwałam dziś kuriera z paczką, a właściwie miałam nadzieję, że dotrze właśnie dziś, bo jeśli nie, to przesyłkę otrzymam dopiero po świętach.

Wyciągnęłam na tą okoliczność 5 pik jako główną kartą wskazującą tą konkretnie przesyłkę (będzie czy nie), natomiast co do tzw. okoliczności - czy będę zadowolona z zakupu, ew. jakieś problemy związane z rzeczą itd, wyszły: odwrócony Joker czerwony i 10 pik.

Przy czym Joker u mnie zawsze oznacza farta, fuksa, więc jeśli pojawi się przy kartach niesprzyjających to poprawia je, jeśli trafi się przy kartach sprzyjających to jeszcze je wzmacnia.

 

Moc jokerowego farta zależy od jego koloru i pozycji, czerwony i prosty mocniejszy niż czarny, najsłabiej działa odwrócony czarny, ale tak czy inaczej one zawsze określają możliwość lepszego załatwienia sprawy niż to wynika z kart bez ich udziału. Nie oznacza to całkowitego odwrócenia nieszczęścia (jeśli tak akurat w kartach wychodzi), lecz upadek jest lżejszego kalibru, czasami przy traumach po prostu wskazują na światełko w tunelu itp.

 

Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ale nie mogę... regulamin każe trzymać czas jakiś :lol:

 

no ale uchylę rąbka tajemnicy: otóżżżżż.....obie - każda na swój sposób - macie rację :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Ale nie mogę... regulamin każe trzymać czas jakiś :lol:

 

no ale uchylę rąbka tajemnicy: otóżżżżż.....obie - każda na swój sposób - macie rację :-D

 

no nie wierzę............:P pół dojechało przed a pół po świętach :zacieszacz::zacieszacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Obie macie rację ponieważ: przesyłka doszła w piątek i tak - na ostatni dzwonek, bo pominąwszy to, że powinna być u mnie najpóźniej w czwartek (zamówienie było złożone i opłacone w poniedziałek, a deklarowany czas dojazdu 24 h), to kurier miał dużą szansę nie wyrobić się nawet na ten piątek, gdyż wysłali paczkę dopiero w czwartek. Ale zdążył.

Druga strona medalu to taka, że przesyłka stała nierozpakowana, więc była u mnie ale w pewnym sensie daleko ode mnie, bo po prostu nie miałam już czasu na rozpakowanie i montowanie ustrojstwa i tak sobie stało i czekało, do środy.

Poza tym okazało się, że brakuje pewnej części, którą mają wysłać dziś, więc ja otrzymam ją dopiero w poniedziałek

Tak więc paczka dotarła na ostatni gwizdek, ale i tak była „daleko” ode mnie, tym bardziej, że część jej jest niekompletna i jako całość będzie... po świętach :P

 

U mnie główne znaczenie 5 pik to: utrudnienie, utrapienie bądź zgryzota; a rzeczywistość nie jest taka, jak sądzisz.

Jest to zamieszanie, powikłanie - nie całkowite, tylko utrudnienie - wynik będzie nie taki jak się spodziewasz, są zgrzyty, ale sprawa jest do przeżycia, do rozwiązania.

To jakby też coś w rodzaju połowicznego rozwiązania, niecałkowite zadowolenie z czegoś, ale lepszy rydz niż nic.

W towarzystwie 10 pik mogłaby oznaczać, że to utrudnienie rozciągnie się na dłuższy czas, w tym sensie, że paczka mogłaby gdzieś utknąć i dotrzeć znacznie później.

Ale pojawił się farciarz, więc to utrudnienie było lokalne i krótkie - paczuszka stała sobie u mnie tak jak na magazynie ;) brak jest części, co stanowi o tym, że wystąpił problem z rzeczą, no i część dotarła w piątek a część ma dotrzeć po świętach...

no i... w ten sposób obie macie rację :zeby:

 

Z zakupu jestem w 95 % zadowolona i jest to więcej niż połowiczne - Joker znacznie podniósł indeks stanu zadowolenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...