Jump to content

Moja praca w kwietniu

Iwka78
 Share

Recommended Posts

Jak będzie wyglądała moja praca w firmie X w kwietniu?

(1) 32 księżyc, (2) 23 myszy, (3) 20 ogród, (4) 10 kosa, (5) 18 pies

3 - najpierw patrzymy na kartę środkową, która pokazuje problem. Specjalnie nie wybierałam syginifikatora, bo chciałam zobaczyć, co najmocniej się zaznacza w pracy. Mówi o jakimś spotkaniu/zebraniu w pracy.

(1+2) 32 księżyc+23 myszy=19 wieża

mogę być niepewna swoich umiejętności, może być jakieś zdenerwowanie związane ze spotkaniem

(4+5) 10 kosa+18 pies=28 Pan

ktoś bliskim mi w pracy będzie w niebezpieczeństwie, albo zaufałam nie tej osobie, co trzeba...

(1+5) 32 księżyc +18 pies=14 lis

będę kogoś wspierać w pracy, albo ktoś będzie nieuczciwy...

(2+4) 23 myszy +10 kosa = 33 Klucz

oj jakaś ciężka decyzja zapadnie, jakiś stres mnie czeka...

zerknie ktoś?

Guest befimaka

Pewnie, że zerknie... :)

(1) 32 księżyc, (2) 23 myszy, (3) 20 ogród, (4) 10 kosa, (5) 18 pies

Myślę, że Ogród (20) na pozycji środkowej pokazuje, że będziesz się coraz pewniej czuła w tej pracy.

Księżyc (32) i Myszy (23) mówią o Twoim przejmowaniu się tą pracą. Jednak chyba nie powinnaś się tak bardzo stresować, bo w Księżycu widać, że Twoje starania (czyli Myszy) są zauważane i doceniane.

A Kosę (10) i Psa (18) odczytałabym, że będziesz miała trochę mniej kontaktów z życzliwą Ci osobą. Tak jakbyś została "odcięta" od tej osoby. Może ten ktoś wyjedzie, albo będzie mieć urlop lub zwolnienie lekarskie.

I patrz, Iwka, w pytaniu o pracę znowu wyszedł Ci Pies. :)

Guest gość5

moim zdaniem karta srodkowa pokazuje duza firmę, w której pracujesz, karty po lewej potraktowałabym jako przeszłość- niedaleką ( sorki ale tak mi łatwiej) pokazuja, ze był stres i do tej pory został ale w mniejszym stopniu, karty po prawej zinterpretowałabym jako atak na Twoja osobę ze strony kogoś kogo do tej pory uważałaś za przyjaciela. Z podsum niżej wynika, ze jakis mężczyzna podejmie decyzję dotyczącą nie tyle Twojej osoby co kogoś Ci bliskiego. No będę czekac z niecierpliwościa na weryfikację.

ksiezyc (32) myszy(23) ogród(20) kosa (10) pies (18) = slonce (31)

wieza (19) waz (7) lilie (30) pan (28)

ksiazka (26) droga (22)

ptaki (12)

Pewnie, że zerknie... :)

Myślę, że Ogród (20) na pozycji środkowej pokazuje, że będziesz się coraz pewniej czuła w tej pracy.

Księżyc (32) i Myszy (23) mówią o Twoim przejmowaniu się tą pracą. Jednak chyba nie powinnaś się tak bardzo stresować, bo w Księżycu widać, że Twoje starania (czyli Myszy) są zauważane i doceniane.

A Kosę (10) i Psa (18) odczytałabym, że będziesz miała trochę mniej kontaktów z życzliwą Ci osobą. Tak jakbyś została "odcięta" od tej osoby. Może ten ktoś wyjedzie, albo będzie mieć urlop lub zwolnienie lekarskie.

I patrz, Iwka, w pytaniu o pracę znowu wyszedł Ci Pies. :)

Tak, ciągle mam psa w pracy:-)

i muszę przyznać, że w żadnej pracy nie otrzymałam tyle wsparcia od osób wyżej ode mnie...

no mam nadzieję, że nie zabiorą mi handlowca, z którym lubię pracować...

Dzięki za zerknięcie!

moim zdaniem karta srodkowa pokazuje duza firmę, w której pracujesz, karty po lewej potraktowałabym jako przeszłość- niedaleką ( sorki ale tak mi łatwiej) pokazuja, ze był stres i do tej pory został ale w mniejszym stopniu, karty po prawej zinterpretowałabym jako atak na Twoja osobę ze strony kogoś kogo do tej pory uważałaś za przyjaciela. Z podsum niżej wynika, ze jakis mężczyzna podejmie decyzję dotyczącą nie tyle Twojej osoby co kogoś Ci bliskiego. No będę czekac z niecierpliwościa na weryfikację.

ksiezyc (32) myszy(23) ogród(20) kosa (10) pies (18) = slonce (31)

wieza (19) waz (7) lilie (30) pan (28)

ksiazka (26) droga (22)

ptaki (12)

z tego, co wiem, to też można tak odczytywać te karty, czyli przeszłość i przyszłość po prawej.

Tak naprawdę to poprzednia praca nauczyła mnie, że nie ma przyjaciół w pracy... także tutaj nawet nie wiem, kogo podejrzewać...

mam tylko nadzieję, że handlowiec, z którym lubię pracować mnie nie zawiedzie...