Jump to content

Oczyszczanie z klątwy/uroku

crystalcastles
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś z forum miałby jakieś namiary na osobę która zajmuje się zdejmowaniem klątwy/uroku?

Prawdopodobnie na moją Przyjaciólkę została rzucona klątwa, bardzo chcę Jej pomóc.

będe wdzięczna za jakiekolwiek informacje

• 2 months later...

Witam,

Może za późno odpisuje, ale tak na wszelki wypadek lepiej przejść się do kogoś pracującego z energiami.

Kiedyś miałam sama podobne podejrzenie i skorzystałam z pomocy znajomej która zajmuje się Reiki.

Pozdrawiam!

• 5 months later...
MoNia39 Nie wiem dla czego mam problem z wysłaniem wiadomości prywatnej. A może po prostu gubię się w tym.

Mam 5 na priv Twoich wiadomości :). Sorry ale kilka dni mnie nie było na forum.

A można prosic o taką pomoc bez fotki?

Lista do sprawdzania klatw i uroków jest zawieszona. Pomoc można uzyskać u mnie lub moge dac na kogoś namiar. Zawsze potrzebne sa przynajmniej dane osoby A do oczyszczania fotka.

• 6 months later...
Nie widać ani klątw ani uroków. Tu musi być jakaś inna przyczyna problemów.

Cześć MoNia39, mam takie pytanie.. czy osoba, która podejrzewa u siebie złorzeczenie lub urok rzucony przez kogoś z rodziny, może sama zdiagnozować czy coś takiego miało miejsce, np. za pomocą ziół czy obrzędów ze świecą, modlitwą? Ja jestem w trudnej sytuacji, parę osób po prostu mnie nie akceptuje z rodziny, a wręcz dokłada starań w rzucaniu mi kłód pod nogi. Jestem takim "gorszym członkiem rodziny". Moja babci to się wręcz lubuje w wizytach u cyganek czy we wróżbach. Często po spotkaniu z nią, albo jak mnie dopadnie wzrokiem <bywa, że chowam się przed nią w domu> to dzieje mi się coś złego.. zwierzęta mi zaczynają chorować, mam problem na uczelni albo zaczynają się problemy z finansami.

Jeżeli się nie da, to czy mogłabyś mi pomóc sprawdzając czy takie zjawisko ma u mnie miejsce?

Guest Gość

Nie znam sposobów na własne sprawdzanie.To znaczy jak ktoś potrzebuje to ja oczyszczam.Ale przestaję wnikać nawet kto i co...Bo to zauważyłam potęguje strach i wiarę w to,że takie rzeczy mają moc.Skupiam się teraz bardziej na uświadomieniu ludziom,że nie są oddzieleni od Źródła i że zawsze są bezpieczni i połączeni jakby z siłą tego Źródła.Ale oczywiście pomocy nikomu potrzebującemu nie odmawiam.

Edited by Gość

• 1 year later...

Widzę już, że post jest bardzo stary i pewnie już nieaktualny. Ale ja na marginesie chciałbym się odnieść do tej "fotki" o którą często jest pytanie tzw. uzdrawiającego sytuację - tak więc ja nie mam pojęcia po co komu ta fotka. Tzw. Aron Jasnowidz poprosił o taką fotkę przed uzdrowieniem na odległość mojej znajomej która jest chora na coś takiego co współczesna medycyna nie leczy a wstrzymuje ból - i moja znajoma miała mieszane uczucia już po tym "uzdrowieniu" to znaczy czuła się niby lepiej ale w cale nie tak bardzo lepiej - coś w rodzaju efektu placebo w tle. I teraz ja czarny mag (ale bez osądzania :) mag pracujący po prostu z energiami :) wziął jej łapę i położył na niej swoją łapę po czym powiedział do niej żeby sobie robiła co chce ale by robiła to w myślach! A ją ta ręka strasznie wtedy bolała! I gdy cofałem swoją dłoń z jej bolącego miejsca powiedziałem do niej: "i????" a ona....nie odczuwała już nic, żadnego bólu! I nie odczuwała tego bólu przez 2 dni! A ja jej tylko nadmieniłem "Ja niweluję tylko ból, Ja nie niweluję choroby!" I potrafię to zrobić na odległość bez fotki w tle i bez czegokolwiek! Ale zasada jest taka, że nie biorę za to kasy bo to nie ja! Bo to nie JA!!! Wielu to może tylko musi spróbować :)