Jump to content

Czy ktoś mi pomoże? :-)


patrycja3791
 Share

Recommended Posts

Hej, dopiero zaczynam przygodę z tarotem więc zaczełam od prostego zadawania pytań TAK/TAK,ALE/NIE,ALE/NIE, bo takie znalazlam w necie.

Z ciekawosci spytalam czy mam dziecko wyszło, ze tak,ale...+As buław - a dziecka nie mam, pomyslałam, wiec ze moze doszlo do zaplodnienia.Spytalam wiec czy jestem w ciazy wyszło tak,ale + 9 pucharów, co moze oznaczac ciąze przynajmniej tak czytałam...spełnienie marzeń, ciąża ze wzgledu na9 miesiecy=9pucharów...na drugi dzień znow spytałam czy jestem w ciązy choc wiem ze nie powinnam i wyszlo tak,ale...+3mieczy , co czytalam moze oznaczac zagrozenie poronieniem lub przedwczesnym prodem. Czy ide dobrym tropem?Pomocy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nie jesteś na dobrej drodze! Jak można zadawać pytania sprawdzające tarot. chciałaś sprawdzić tarot, no to tarot z Ciebie zakpił. Nie można igrac sobie z tarotem. tarot zawsze reaguje kpiną gdy ktoś robi to dla zabawy. Nie byłas poważna w swojej intencji, robiłaś to z ciekawości, potraktowałaś tarot jak zabawkę, jak jarmarczne świecidełko, to było lekceważące. Przez tarot łaczymy sie z energiami kosmosu, to jest kanał, który z nimi nas łączy, podeszłaś do tego niefrasobliwie, no to te energie też Ciebie potaaktowały z hichotem. zmień nastawienie. Tarot sie włącza gdy naprawde jestesmy w potrzebie, a Ty próbowałaś się przekonać czy zadziała i to w sposób jarmarczny. Podejdź do tego poważnie i wtedy gdy naprawde jesteś w sytuacji bez wyjścia, gdy masz jeszczer wyjścia i wioesz co robić, możesz jedynie poteirdxzac słusznośc swojej decyzji i prosić o pokazanie skutków różnych wariantów, ale tarot nigdy za Ciebie nie zedycuje. prosić tarot o decyzje to szaleństwo kolejne. Tak można trafic do wariatkowa razem z tarotem. Jeżeli zadajemy jednoznaczne pytania i takie jest nasze nastawienie, to tak nam odpowiada tarot, jeżeli jestesmy niejednoznaczni i sami nie wiemy czego chcemy to taka dostaniemy odpowiedź.

Edited by TUTOS
Link to comment
Share on other sites

  • Ismer locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...