Skocz do zawartości

Co powiecie o osobie z takim profilem numerologicznym?


Azbest

Rekomendowane odpowiedzi

28.12.1996 - 2/11/38

 

4PZ------------------1/10/19/28/37--------------------4PZ

3PZ----------3/12/21/30/39/48/57/66/75/84/93----------3PZ

1PZ------4/13/22/31/40-------------8/17/26/35/53------2PZ

C-------3/12--------------1/10/28------------7/25-------C = 2/11/20/29/38/47/56/65 (DŹ, 11 z 38)

1WW------------2-----------------------6 v 4----------2WW

WG------------------------4 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2022

Cykl produktywny: 28.04.2025 - 28.08.2053

Cykl żniwny po: 01.01.2058

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2030 - 2033

Drugi punkt zwrotny: 2039 - 2042

Trzeci punkt zwrotny: 2048 - 2051

Czwarty punkt zwrotny: 2057 - 2060

 

Lata pustki: 2008-09, 2020-21, 2032-33, 2044-45, 2056-57,

2068-69, 2080-81, 2092-93, 2104-05, 2116-17

 

Liczba duszy: 6/15/33

Liczba realizacji: 8/17/44

Liczba ekspresji: 5/14/23/77

 

Lekcje karmiczne

1 - 3,4 - 7

2 - 2,4 - 3

3 - 2,4 - 4

4 - 2,4 - 1

5 - 2,4 - 3

6 - 2,4 - 1

7 - 1,4 - 0

8 - 2,4 - 0

9 - 2,4 - 3

 

Łączna ilość liter: 22

Liczby parzyste: 5

Liczby nieparzyste: 17

 

Tranzyty

Lata: 19 - 20

Fizyczny: 9

Mentalny: 5

Duchowy: 2

Esencja: 7/16

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nic nie powiemy, póki nie Ty nie zaczniesz mówić.

 

http://www.ezoforum.pl/interpretacje-dat-urodzenia/90031-regulamin-dzialu-interpretacji-dat-urodzenia.html

 

edit: poza tym proszę podać datę, w przyjętym formacie, tak żeby wszyscy widzieli ;p

Nie wszyscy lecą jednym schematem.

Edytowane przez Ismer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie jest pisać o innych osobach, o sobie jest gorzej, bo nie jest się obiektywnym, siebie się zawsze wybiela i głupio o sobie napisać "widzę tu potencjał", bo może go wcale nie być. Głupio o sobie pisać "wizjoner", bo może być mi do niego daleko. Mogę sobie strzelić tutaj pieśń pochwalną na swój temat :P

Wiem, że z takim zestawem liczb zdecydowanie nadaję się do pracy z ludźmi, liczby mistrzowskie są bardziej dla innych ludzi niż dla samego posiadacza.

 

Mogę prosić o przeniesienie do innego działu? ;)

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Azbest, ale inny dział to prośby o interpretację numerologiczną - jak chcesz to oczywiście, chcesz? :)

Tylko tu jest szansa na dyskusję, a tam to nie za bardzo.

 

Wcale nie jest głupio pisać o sobie a jeśli ktoś się z tym nie zgodzi co o sobie sądzisz to będzie to widać jak na patelni :D i może być bardzo twórczo; a jeśli niektóre określenia wydają ci się "głupie" - to ich nie używaj, może inni się tego dopatrzą ;)

 

A więc: zostajesz tu czy emigrujesz? - Wybór należy do Ciebie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanę w kraju ;)

 

Jako, że jest to osoba młoda, to pełen potencjał tych liczb się jeszcze nie ujawnił - nie wiem czy pełny potencjał nie objawia się dopiero ok. 50.

Nie wiem jak to jest z tymi liczbami mistrzowskimi, ale ich posiadacz toczy sobie zazwyczaj spokojne życie pozbawione jakichś elementów "magicznych" do lat 18-20. Ciekawi mnie ta kwestia, ponieważ znam osoby z wibracjami podstawowymi w profilu, bez dużego nagromadzenia liczb mistrzowskich - jedna czy tam dwie i to gdzieś w punktach zwrotnych, albo w nazwie i takie osoby mówią jak to w dzieciństwie widywały duchy, wychodziły z ciała... a z mistrzowskimi, niby o takim potencjale nic. Żeby nie mieć później traumy?

Wiem, że osoby, które widywały takie rzeczy za młodu, później mają paranoje, starają się to wymazać z pamięci, wmawiają sobie, że im się to przywidziało albo robią naprawdę głupie rzeczy, by się rozwinąć ezoterycznie w gimnazjum - wchodzenie w sekty, uzależnianie się od kogoś, niebezpieczne relacje, opętania i w ogóle jak to bywa w głupim wieku.

Czy to takie nagłe przebudzenie w dorosłym życiu i znaczne wymazanie elementów ezoterycznych w dzieciństwie jest po to, by nie narobić głupot?

 

Droga życia wskazuje na uduchowienie, bujanie głową w chmurach, z większą ilością 11 jest to totalnie uciążliwe, bo jest to wibracja myśli i idei, nie czynu - tutaj można dodać imię, te dodane w rytuałach się wliczają normalnie w wibrację :P

Właśnie nie wiem czy 11 jest wibracją trudną czy nie, człowiek może mieć humorki z nieznanych powodów.... taki rozemocjonowany jest, nie przywiązuje dużej uwagi do tego co ziemskie.

Z 33 wskazuje na dużą empatię i zrozumienie, więc praca z ludźmi (chcę być psychologiem), w celu wskazywania im kierunku.

44 ma zaś, z tego co wiem, talent czy predyspozycje do samoleczenia i takich rzeczy związanych z uzdrawianiem, 11/38 też ma takie zapędy, do tego jest mocno wizjonerska, może kiedyś wizje będę miała :P

77 (wiąże się z karmą wolności 5/14, więc strefą emocjonalną, należy zrozumieć, że obowiązują nas pewne zasady, występuje tu też rozchwianie emocjonalne i coś w stylu "nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi"), 77 jest dość szczęśliwą liczbą, jeżeli chodzi o podróże (chciałabym wziąć rok przerwy i sobie zarobić na podróż do kilku krajów, bo kiedy jak nie przed studiami?), tutaj punktualność, z finansami też jest dobrze.

Jest to osoba, która ma gadane i ma talent do zdolności organizacyjnych, ma charyzmę, jest inteligentna (o widzisz jak sobie schlebiam? :D), bystra, mocno empatyczna, wyrozumiała, z talentami artystycznymi, z poczuciem humoru i analitycznym umysłem. W negatywie odkładanie rzeczy na później i nie doprowadzanie spraw do końca.

Jeżeli chodzi o uduchowienie to naprawdę wydaje mi się, że tutaj może wystąpić talent do technik wróżbiarskich, uzdrawiania i do kontaktu z tamtą stroną (11)

 

Punkty zwrotne to tam... daleko :P

Chodzi mi głównie o wibrację imion i DŻ.

 

Nie wiem czy mogę to tu wstawić, ale czy kosmogram pasuje w miarę do tych liczb? Wydaje mi się, że z jedne strony tak - podróże na przykład, Koziorożec jest pod wpływem Saturna jak i 11, ale z drugiej strony czy takie duchowe liczby, takie liczby znajdujące się gdzieś tam "na górze" pasują do takiego ziemskiego kosmogramu - Koziorożec = żywioł Ziemi. Czy nie będę się zbyt często spotykała z glebą? Czy jest to wskazówka, że powinnam zanurzyć się w tym życiu doczesnym i tutaj pracować, nie marząc o jakimś innym wymiarze?

 

http://images77.fotosik.pl/454/509c69f31f071c9agen.png

 

Jak powiedział nauczyciel: zdolna, ale leniwa :D

Wiem, mówili tak każdemu ;(

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...