Skocz do zawartości

Jarosław Kaczyński - wersja z godziną 23.45


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bethany

1fe70297a6da8148med.png

 

Zastanawiałam się nad godziną urodzenia Jarosława, bo jak wiadomo krążą co najmniej dwie wersje. I osobiście jestem, podobnie jak pan Mirosław Czylek za wersją, którą tu umieściłam.

Na pierwszy rzut oka Ascendent we Wodniku, który jest otwarty i postępowy pasuje do prezesa mniej więcej, jak pięść do twarzy, no ale po analizie całego kosmogramu, skłaniam się ku tej jednak wersji bardziej. Dlaczego, o tym będę pisać potem, jak będzie więcej czasu.

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Wersja z godziną 2 w nocy- to jest wersja bardziej oficjalna. Spotkałam się z analizami tej właśnie godziny u pana Piotra Piotrowskiego i pana Jarosława Gronerta.

 

aeb34f245cb74a47med.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Wersja z godziną 23.45 i datą 17. 06. 1949

 

Wówczas Ascendent jest we Wodniku, dom I obejmuje aż trzy znaki. Wodnik jest jak wiadomo obywatelem świata, otwartym i kontaktowym, ale zobaczmy że władca Ascendentu ( Uran) jest w IV domu, zresztą w tym właśnie domu jest też Wenus i Słońce, czyli planety osobiste. Dom IV czyli Immum Coeli to jest dół nieba, to jedna ważniejszych części horoskopu. Dom IV to jest dom korzeni, naszego domu, przeszłości, bezpieczeństwa. Dość często osoby, które mają podkreślony dom IV cenią sobie prywatność, są przywiązane do swojej ojczyzny, domu i tradycji, cenią historię. Taki właśnie wydaje się być Jarosław Kaczyński.

Z tym poczuciem bezpieczeństwa, to w tym kosmogramie różnie jest, dlatego że jak wspomniałam- Uran jest właśnie w domu IV, a to jest planeta rewolucji, zmian, niepokoju. Uran włada Ascendentem, jak też wyżej napisałam, a znak Wodnika obejmuje też dom XII ( ukryci wrogowie). Popatrzmy też na dom VII - jawni wrogowie : w domu tym jest Saturn, również dość blisko osi Dsc mamy Plutona, to są dwie planety złoczynne. Saturn w tym domu może dawać nieufność wobec ludzi, takie osoby są podejrzliwe. Tam gdzie Saturn, tam ograniczenia, blokady, opóźnienia. Dom VII to też małżonek, jak wiadomo prezes jest kawalerem.

Edytowane przez Bethany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuję za opinię. Proszę, nie "panujmy" sobie ;-). Słyszałem historię urodzin braci K., to się wiązało z tym, że urodzili się w dwóch innych dniach, ale "z czystej wygody" nie przedzielono ich dnia urodzin.

 

Osobiście zapraszam do fragmentu mojego artykułu, w którym odnoszę się i koronkowo próbuję zinterpretować horoskop Jarosława. Znajduje się ona w dalszej części TEGO WPISU. Nie jestem jakoś szczególnie zawzięty jeśli chodzi o godzinę 23:45, ale wszystkie "za i przeciw" z miłą chęcią przyjmuję.

 

Mi się najbardziej rzucało w oczy te odróżnienie od Lecha. Że jeden miał żonę, a drugi nie. Że jeden został prezydentem, zapewne za "fakt bycia lubianym", a drugi nie. Trochę się nad tymi rzeczami zastanawiałem...

Edytowane przez Gwiazdologia
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert podpiął i odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...