Skocz do zawartości

Donald Trump


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bethany

6c13d8d337ac448cmed.gif

 

Poważny kandydat na nominację prezydencką z ramienia partii republikańskiej w USA.

 

Widać, że jest indywidualistą- wszystkie planety skupione na lewej stronie kosmogramu. Koniunkcja Słońce- Uran - no na pewno się wyróżnia, jest dość ekscentryczny.

Sekstyl Jowisz- Słońce, a Jowisz w 2 domu, w Wadze. Nie da się ukryć, że sukces wżyciu osiągnął i doszedł do bardzo dużych pieniędzy. W sumie to jest miliarderem :P

Pytanie za sto punktów, czy wygra te wybory i pokona największą rywalkę, Hillary Clinton. Umieszczę tranzyty i popatrzymy, co tam widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Rzadko uprawiam prywatę i jeszcze rzadziej ujawniam swoje poglądy polityczne (w zasadzie to trudno powiedzieć, jakie mam, ponieważ na większość politruków spoglądam z obrzydzeniem). Tym niemniej uczyniłem paręnaście dni temu wpis: Horoskop Donalda Trumpa i polityka. – Astrologia

 

Nie chcę zamęczać swoją wizją rozegrania scenariusza, ale użyję zdań, które napisałem. Brzmią one tak: "Można śmiało po tych zaledwie dwóch technikach orzec, że Trump … KOŃCZY SWÓJ TRIUMFALNY POCHÓD. Zarówno dyrekcje jak i poprzedni solariusz robiły mu bardzo dobrą i korzystną autostradę do sukcesu. Lecz wszystko co dobre się kończy. Rewolucyjne nastawienie (Uran w domu dziesiątym solariusza; Uran po dyrekcji z Marsem) zacznie przynosić więcej szkody niż pożytku".

 

Teraz tylko czekać, czy po jego urodzinach nastąpi korekta w postaci spadku notowań / rozłamu w jego partii, czy sensacyjnie będzie się piął / odjeżdżał Clintonównie. Obstawiam opcję nr 1., czyli porażkę. Jeśli tak się stanie, przyjmę to odważnie na klatę i będziemy mieli pole do rozważań, dlaczego się pomyliłem. Przypominam, że na stan dzisiejszy sondaże oscylują lekko w stronę Trampka, ale analizy znowuż dają więcej szans Clintonównie. To dobrze, przynajmniej "coś się dzieje". :)

 

Pzdr.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kłamstwo o wiele bardziej kojarzy mi się z aspektami do Neptuna, Plutona najczęściej Merkurego.

Opozycja Słońce-Księżyc jest bardzo trudnym układem wewnętrznym konfliktem między dążeniami ego, a dążeniami podświadomymi.

Tutaj może się tą wiązać z byciem na świeczniku - Słońce w domu X, a byciem dla najbliższych - Księżyc w domu IV.

Co ciekawe uważam, że pewien aspekt jego wartości wewnętrznych, które reprezentuje zarówno dom II jak i Księżyc wraz z domem IV jest w konflikcie z oczekiwaniami społecznymi - Słońce w domu X oraz naciskiem grupy wsparcia, na które wskazuje stellum w XI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W horoskopie Trumpa ważny jest też Regulus na Asc, a bardzo ciekawe jest to, że Słońce progresywne przechodząc przez asc utworzyło z nim koniunkcję (no i został prezydentem wtedy). Algol na MC, Procyon na Wenus - całkiem sporo gwiazd stałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie, ze on może być skuteczny jako Prezydent i faktycznie przynieść jakieś pozytywne zmiany ? Szczerze to ja byłam bardzo sceptycznie nastawiona do niego ale jak słucham wywiadów z nim to brzmi to dobrze.

Oczywiście bazując na horoskopie :D

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna

Mnie się wydaje, że większość tego, co zapowiedział, to niestety nie zrealizuje. Zanim został wybrany plótł takie niekiedy głupoty, teraz przyjdzie brutalne zderzenie z rzeczywistością i "pięknem " polityki. Nadal może uchodzić za kontrowersyjnego - koniunkcja Słońce- Uran w X domu. Poza tym negatywny aspekt Merkury - Neptun, gada trzy po trzy, a z realizacją znacznie gorzej.

A te żony jego, to pewnie kwadratura Wenus - Jowisz. Wenus w Raku - no na pewno rodzina ważna dla niego. I ma ją sporą ;P. W sumie to aż trzy planety w Raku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświeżam wątek. Co Wam się rzuca w oczy w natalnym Trumpa? Dla mnie on jest taki ( nie znam chłopa ofc) mówię na pdst. wizerunku medialnego i pierwszego wrażania- nieprzewidywalny, dziwny, trochę nie wiem, jak to ująć- błaznowaty? :P Lwa na pewno czuć od niego. Postaram się wrzucić jego solariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W pierwszej chwili, jak luknęłam na dom IX, to mi się skojarzyła wyprowadzka z Białego Domu. Tym bardziej, że Księżyc jest tu.

Uran na MC- raczej bym czytała jako duża zmiana w pracy :P

Słońce tak na pograniczu XI i XII domu. Według mnie bardziej pozytywny ma Biden też solariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 5.11.2020 o 12:38, Lianna napisał:

W pierwszej chwili, jak luknęłam na dom IX, to mi się skojarzyła wyprowadzka z Białego Domu. Tym bardziej, że Księżyc jest tu.

Uran na MC- raczej bym czytała jako duża zmiana w pracy :P

Słońce tak na pograniczu XI i XII domu. Według mnie bardziej pozytywny ma Biden też solariusz.

 

Tak, Biden miał jednak lepszy ten solariusz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...