Skocz do zawartości

Prosba o pomoc w ocenie rozkladu


Mamamikolaja

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Jestem na tu nowa i mimo ze czytam o tarocie od dawna to dopiero niedawno wybralam swoja talie.

Rozlozylam je dla siebie. 1 pytanie: na ten miesiac jak bedzie dla D wygladac nasza znajomosc : królowa buław, król buław, 6 kielichów. 2 pytanie: czy w tym miesiacu sie spotkamy?: 5 buław, 8 buław, królowa mieczy.

Interpretuje nastepujaco on ma cechy króla buław, ja jestem czesto odbierana jak królowa buław mimo ze w rzeczywistosci opowiadajaca mi karta jest królowa kielichów. do tego 6 kielichów czyli co zwiazek karmiczny? Czy on ma do przerobienia jakies lekcje z przeszlosci? Czy po prostu on jest facetem z mojej przeszlosci miloscia platoniczna i wracamy tam gdzie bylismy? Czyli do punktu kiedy stracilismy kontakt?

Na dodatek drugie rozlozenie wybilo mnie z rozumu 5 buław Interpretuje jako zal za tym co utracone, 8 buław odezwie sie beda wiadomosci a moze nawet I spotkanie / Romans ale na Co tu królowa mieczy? Mam sie nie wychylac, nie sploszyc go?

Zwariowalam. Jesli jest tutaj osoba starsza doswiadczeniem to prosze o ocene mojej interpretacji ewentualnie korekte. Dziekuje slicznie za wszystkie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :) Po pierwsze poczytaj regulaminy. Powinnaś krótko opisać sytuację do której zadajesz pytanie (np. Niedawno odnowilam kontakt z dawnym znajomym. Chciałabym sie dowiedzieć coś coś tam...). Niestety odnośnie pierwszego pytania nie do końca możemy Ci pomóc, ponieważ nie da sie go zweryfikować. Z mojej strony mogę podpowiedzieć Ci, że karty odpowiadają (zazwyczaj ;)) na pytanie, które zadałaś, czyli w tym przypadku pokażą jak wasza znajomość będzie wyglądała dla pana D. Z tą karmą też bym od razu nie szalała... Musisz patrzeć bardziej całościowo na karty (a nie interpretować każdej z osobna). Sąsiadujące karty często "wyciągają" bardziej pozytwne lub negatywne aspekty karty.

 

Odnośnie drugiego pytania: myślę, że możecie się spotkać, ale na pewno nie będzie to jakieś wcześniej umówione spotkanie. Jeśli już to będzie to.jakiś spontaniczny kontakt, np zobaczycie się przypadkiem na mieście (chociaż mi 8 buław często pokazuje opóźnienia, zmianę planów).

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Eilidh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eilidh dziekuje za podpowiedz. Fakt ciezko mi patrzec na karty calosciowo bo dopiero sie ucze. Idzie mi to jak krew z nosa. Tło wyglada tak ze rok temu poznalam na kursie D ktory byl instruktorem. D mieszka na drugim koncu kraju ale podrozuje duzo. Spotkalismy sie kilka razy jak byl w moim miescie. Nic miedzy nami nie bylo oprocz jego slownych zapewnien ze chcialaby, czeka i mnostwa komplementow. Moj zwiazek przechodzil powazny kryzys i dopoki ta sprawa sie nie rozwiazala nie chcialam pchac sie w nic nowego. W koncu jak u mnie sie wyklarowalo to on sie zaczał z kims spotykac. Ja urwalam kontakt bo nie chcialam mu bruździc. Od 2 miesiecy zastanawiam sie czy I kiedy sie odezwie. Taka ze mnie idiotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Przwmyslalam sprawe i wniosek jest taki ze ta królowa buław to nie ja. To pani z ktora sie prawdopodobnie spotyka, gdyz on lubi silne konkretne kobiety ale wiem ze pociagaja go wrazliwe ale tez silne osoby dlatego 6 kielichów ma na moj temat cieple wspomnienia

Stad tez w kolejnym rozkladzie 8 buław. Nie Bedzie szybko spotkania ani wiadomosci. spontaniczne spotkanie jest mało prawdopodobne raczej na siebie nie wpadniemy. Jesli juz to Sam zaproponuje spotkanie jak bedzie w okolicy ale - królowa buław - wiec marnej szanse. Król buław jest skupiony na swojej królowej poki co. Prosze o pomoc co zrobic z ta królowa mieczy w drugim rozkladzie nie za bardzo wiem jak ja ugryzc....

Edytowane przez Mamamikolaja
Zapomnialam dodac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Przwmyslalam sprawe i wniosek jest taki ze ta królowa buław to nie ja. To pani z ktora sie prawdopodobnie spotyka, gdyz on lubi silne konkretne kobiety ale wiem ze pociagaja go wrazliwe ale tez silne osoby dlatego 6 kielichów ma na moj temat cieple wspomnienia

Stad tez w kolejnym rozkladzie 8 buław. Nie Bedzie szybko spotkania ani wiadomosci. spontaniczne spotkanie jest mało prawdopodobne raczej na siebie nie wpadniemy. Jesli juz to Sam zaproponuje spotkanie jak bedzie w okolicy ale - królowa buław - wiec marnej szanse. Król buław jest skupiony na swojej królowej poki co. Prosze o pomoc co zrobic z ta królowa mieczy w drugim rozkladzie nie za bardzo wiem jak ja ugryzc....

Królowa Mieczy to TY. bo jestes rozwódką, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Inez2503 :). Nie jestem rozwodka. Jeszcze. Chociaz nie wykluczam ze to ja....Kusi mnie zeby zinterpretowac ta królowa mieczy jako jego chlodny osad sytuacji, wnioski, decyzje oparte na chlodnej kalkulacji. Brak wrazliwosci emocjonalnej, powsciagliwosc w okazywaniu uczuc. Jednym slowem odwrot. Tylko czym taki poraniony ten moj król buław?.... Jak sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)
Hej Inez2503 :). Nie jestem rozwodka. Jeszcze. Chociaz nie wykluczam ze to ja....Kusi mnie zeby zinterpretowac ta królowa mieczy jako jego chlodny osad sytuacji, wnioski, decyzje oparte na chlodnej kalkulacji. Brak wrazliwosci emocjonalnej, powsciagliwosc w okazywaniu uczuc. Jednym slowem odwrot. Tylko czym taki poraniony ten moj król buław?.... Jak sadzisz?

 

Królowa mieczy to kobieta;która chce się rozstac/rozwiesc też.

 

Tu nie ma poranienia.Pomylilas 5bulaw z 5 kielichow.

Edytowane przez Ismer
połączenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Kurcze faktycznie! To w takim razie co on taki nerwowy i dlaczego niespokojny bo 5 buław to karta ruchu prawda?Ma przeciez swoja królowa. Chyba ze w jego przypadku chodzi o podroze. To by wtedy sie zgadzalo ze jakims cudem na siebie wpadniemy. Ale uczucia tu nie ma w tych kartach. Tylko ta królowa mieczy - rozwódka. Sama nie wiem...

W tym wypadku Wychodzi na to ze sie spotkamy. Kurcze powinnam bardziej precyzyjnie zadawac pytania. Np czy bedzie randka albo czy on wyjdzie z propozycja spotkania. Nauka na przyszlosc.

Edytowane przez Mamamikolaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczyło spotkania, więc 5 buław może po prostu oznaczać miejsce spotkania- gdzieś gdzie jest dużo osób, jakieś miejsce publiczne, mi też się kojarzy z pośpiechem, ruchem. Może to być np ruchliwa ulica, przystanek, dworzec (lub gdzieś gdzie możemy się z kimś "przypadkiem" spotkać). Królowa mieczy w tym przypadku może oznaczać oddalenie się od siebie, trzymanie na dystans. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie podpowiedzi. Bede mieć oczy otwarte i dam wam na pewno znac czy wpadniemy na siebie w tym miesiacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koniec maja a bilans spotkan wynosi zero. Mozliwe ze zle zinterpretowalam karty. Mozliwe ze karty pokazaly jedna z mozliwosci a nie przyszlosc. w kazdym razie nie zniecheca mnie to do poznawania ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...