Jump to content

Jest karma, czy jej nie ma?

Iwka78
 Share

Recommended Posts

Witam

mam w pracy kolesia, który dosłownie ze mnie czyta... w sensie, że z łatwością odgaduje moje wszystkie emocje... no właśnie, tylko skąd on to wszystko wie? może jakaś karma?

Położyłam karty:

1. Co kiedyś łączyło mnie z panem X? rycerz mieczy - jakieś awantury tylko

2. Okoliczności naszego poznania się? - XXI świat - w czasie jakiegoś przełomu chyba, coś się kończyło i coś się zaczynało

3. Jaką rolę wtedy odegrałam? -10 Monet - albo z nim pracowałam, albo należałam do rodziny

4. Jaką role odegrał wtedy on ? II buław - on był bierny, tylko obserwował

5. Jakie sprawy nie zostały zakończone z mojej strony? - 5 mieczy - nie otrzymałam od niego, tego, co chciałam

6. Jakie wspólne sprawy - nie zostały zakończone ? -XVII księżyc - nie wiem, baliśmy się zmian, byliśmy niepewni?

7. Jakie sprawy nie zostały zakończone przez X? 10 buław+Rydwan - nie poradził sobie z jakimiś problemami/zmianami

8. Co teraz powinnam zrobić ? - 3 miecze+królowa buław - powinnam skupić się na pracy i być dla niego przyjaciółką

9. Co wspólnie powinniśmy obecnie uczynić ? - Król Kielichów, V papież, 6 buław - chyba powinien się na mnie otworzyć i być ze mną szczerym

10. Co X powinien zrobić aktualnie ? -rycerz kielichów - powinien kierować się instynktem/intuicją

11. Prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach ? - XX sąd ostateczny, królowa kielichów, XII wisielec - spotkamy się, tylko to ja chyba będę zakochana i relacja będzie wstrzymana....

a może tutaj nie ma żadnej karmy?