Jump to content

Murzyn w masce, wóz pancerny, przeprowadzka, Cygańska 12.


olechos

Recommended Posts

Cześć.

Pierwszy sen: Śniło mi się, że samolotem przyleciała do mnie, na lotnisko, blondynka z dużą torbą, do której wkładałem różne rzeczy.

Drugi: Na bałutach mieszkał mój przyjaciel, jego dom zburzono wozem pancernym, na ruinach stał zamaskowany na murzyna mój zdradliwy nieprzyjaciel i palił papieroska. Przyjaciel przeprowadził się na ulicę (uwaga!) Cygańską 12. Do nowego wielkiego budynku, wieżowca. Co to może znaczyć?

Link to comment
Share on other sites

(Twoje poglądy, przekonania itp.)
- hmmm...

 

[ Dodano: 2006-08-17, 19:24 ]

P.S. Duża torba oznaczałaby w Tym przypadku wielkie zdolności i możliwości tej "blondynki", aby przyjąć to, co jej ofiarowujesz. Chodzi mi o to, że z Twojego punktu widzenia - ona Ciebie rozumie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję jesteście wspaniałe dziewczyny. :grin:

 

Tylko chciałem jeszcze zapytać co robi ten zdradziecki murzyn w moich snach? Już wcześniej miałem sen z barmanką murzynką jakiś miesiąc temu. Nie jestem rasistą. To nie pierwszy raz ale pierwszy raz murzyna udawał zamaskowany biały i to mój wróg. O co tu chodzi, czy on może temu przyjacielowi zagrozić?

Link to comment
Share on other sites

Nie musisz być rasistą, aby człowiek o ciemnym zabarwieniu skóry kojarzył Ci się z czymś nieznanym, tajemniczym... a przez to nieprzewidywalnym. A swoją drogą wolałabym, żebyś używał innego sformułowania niż Murzyn. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam. :oops: Lepiej będzie Afroamerykanin chyba? Prawda? Zgadzam się gdyż rzeczywiście ludzie o tak ciemnej skórze niezwykle rzadko pochodzą z Azji. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...